Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Ma rokaj jogurt i mlijeko u pwm...Pogotovo ako si na masi

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Pozdrav ljudi

      Koristim onu aplikaciju Myfitnesspal za unos i pregled kalorija.

      E pa me zanima dali mi je dobro uračunao koliko mi treba kalorija.

      Imam 90kg i stavio sam da želim 95kg, on mi je izračunao da mi treba 3000 kalorija.

      E pa sad ja je koristim već 3 tjedna i malo sam dobio salo na trbuhu ali treniram kao zvjer jedan trening u jutro i jedan navečer...

      Ujutro znam potrošiti 1500 kalorija i navečer potrošim 1000 kalorija fitness, to znaći onih 3000 kalorija + ovih 2500 kalorija, ja unosim onda taj dan 5500 kalorija ako se nevaram ?

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by rovboy View Post
        Pozdrav ljudi

        Koristim onu aplikaciju Myfitnesspal za unos i pregled kalorija.

        E pa me zanima dali mi je dobro uračunao koliko mi treba kalorija.

        Imam 90kg i stavio sam da želim 95kg, on mi je izračunao da mi treba 3000 kalorija.

        E pa sad ja je koristim već 3 tjedna i malo sam dobio salo na trbuhu ali treniram kao zvjer jedan trening u jutro i jedan navečer...

        Ujutro znam potrošiti 1500 kalorija i navečer potrošim 1000 kalorija fitness, to znaći onih 3000 kalorija + ovih 2500 kalorija, ja unosim onda taj dan 5500 kalorija ako se nevaram ?
        Kako mslis 3000 kalorija + 2500 ? Pa ako potrosis kalorije , to nije isto sto si i unio. 2 treninga ne prakticiraju ni profesionalni bilderi a kamo li amateri. Treniraj 3,4 puta tjedno (1 dnevno) , unosi više od 3000 kalorija dnevno. A za ovo prije si ti nesto pomijesao ..

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Builty View Post
          Kako mslis 3000 kalorija + 2500 ? Pa ako potrosis kalorije , to nije isto sto si i unio. 2 treninga ne prakticiraju ni profesionalni bilderi a kamo li amateri. Treniraj 3,4 puta tjedno (1 dnevno) , unosi više od 3000 kalorija dnevno. A za ovo prije si ti nesto pomijesao ..
          Kako misliš to ?

          Recimo meni treba 3000 kalorija, ako potrošim 1000 kalorija na treningu , onda moram unijet 4000 kalorija da pokrijem se, da nebi gubio na kilama , ako me razumiješ?

          Ako ja potrošim 1000 kalorija, ja moram te kalorije nadoknaditi hranom ?

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Ispricavam se krivo sam razumio , dobro si rekao , haha ja sam skuzio da si ti mislio da to za potrositi se ujedno racuna kao i za unijeti jos jednom moja krivica ugl. dobro si to rekao , tako treba raditi ali 2 treninga dnevno je stvarno pretjerano, jer ti se tijelo ne stigne odmoriti ..

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by rovboy View Post
              ali treniram kao zvjer jedan trening u jutro i jedan navečer...
              Natural? n080.gif

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by WTF View Post
                Natural? [ATTACH=CONFIG]14173[/ATTACH]
                Da, samo dodaci prehrani niš više

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by rovboy View Post
                  Da, samo dodaci prehrani niš više
                  Sta nisi ti bio negdje pisao da ces uskoro na winny ?
                  There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                  - Aldous Huxley

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Sve ispod grama je natural..

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by seage View Post
                      Sta nisi ti bio negdje pisao da ces uskoro na winny ?
                      Jesam, predomislio se

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Momci mene zanima na koji način vi spremate rižu. Kažu mi ljudi da nije ukusna ako je se samo skuha, jeli to istina? I vidim da netko sprema rižu za dva tri dana? Kako to, zar se ona neće spulentati (neznam kako drugačije reći ovu riječ, ovako se kod mene govori) ?

                        Hvala

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Ne znam za ostale , ali meni je riza najukusnija kada se skuha , dodam malo zacina (paprika,vegeta,papar) i bude tip top.
                          There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                          - Aldous Huxley

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Ja kupujem onu rižu u kesici, i samo je ubacim u vodu da kuha nekih 15 min, dodaš nekih svojih začina i piči, u frižderu joj ništa neće biti.

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Fala dečki punoo. Znači samo je staviš u frižider i izvadiš je sljedeći dan i jedeš, neće se kao zrna priljepiti jedna uz druga?

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Ajde da sam i ja malo zajunkao, kada već nisam preko praznika.

                                Odem u Mc, uzmem sladoled sa cool pitom i preljevom od čokolade, i onda još krumpiriće.

                                I naravno, umakao sam krumpiriće u sladoled

                                Zamusao sam se 'ko svinja, dobro da si nisam morao frizuru isponova radit
                                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                                http://www.facebook.com/adoni.costo
                                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                                Comment

                                Working...
                                X