Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Kod vas u Srbiji ima neki Ella sir, to je posni.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Da, sad nadjoh...
      P - 12.4g
      UH - 3g
      M - 1.8g
      Ovo bi trebalo da je to... Mislim da sam ga video u jednom marketu neke Ella proizvode ali nisam bas siguran da je imalo i sira. No, potrazicu. Hvala na pomoci.

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Jede tko posni sir od STANDARDA?Kupio sam malo za promjenu,piše mlijeko hrvatskih farmi,jeftin je dosta,pola kile 10 kn.Nije loš,ali kad jedem imam neki čudan osjećaj na jeziku,kao da me nagriza

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Krešimir View Post
          Jede tko posni sir od STANDARDA?Kupio sam malo za promjenu,piše mlijeko hrvatskih farmi,jeftin je dosta,pola kile 10 kn.Nije loš,ali kad jedem imam neki čudan osjećaj na jeziku,kao da me nagriza
          Ja ga kupim samo kad u Lidlu nema Milbone. Nije mi baš jako ukusan, ali pojedem...

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by Krešimir View Post
            Jede tko posni sir od STANDARDA?Kupio sam malo za promjenu,piše mlijeko hrvatskih farmi,jeftin je dosta,pola kile 10 kn.Nije loš,ali kad jedem imam neki čudan osjećaj na jeziku,kao da me nagriza
            Jep,upravo tako,takav je jer ima malo više kiseline.standard sam jeo i jedem ali milbona na prvom mjestu

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              - jel istina da 100g piletine ima 33 g p?? ili 17 koliko sam dosad racunao?

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by ibro10 View Post
                - jel istina da 100g piletine ima 33 g p?? ili 17 koliko sam dosad racunao?
                prsa imaju oko 21g
                Originally posted by darios
                pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  -pa onda cudno pitanje,dovojlno mi je jesti oko 150g po obroku jel? sto neki jedu 250-300g ?

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by ibro10 View Post
                    -pa onda cudno pitanje,dovojlno mi je jesti oko 150g po obroku jel? sto neki jedu 250-300g ?
                    pa radi toga što je to relativno mala količina mesa ono poslje treninga budem gladan užasno (a i u toku dana :P), pogotovo npr ako neko ima 90kn šta mu je 150g mesa
                    Originally posted by darios
                    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by ibro10 View Post
                      -pa onda cudno pitanje,dovojlno mi je jesti oko 150g po obroku jel? sto neki jedu 250-300g ?
                      meni je i pola kile po obroku bilo malo...

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by ibro10 View Post
                        -pa onda cudno pitanje,dovojlno mi je jesti oko 150g po obroku jel? sto neki jedu 250-300g ?
                        kako mislis dovoljno je jesti 150g ? pa zavisi koliko si taj dan vec unio i koliko ti jos treba


                        ja ne jedem ispod 300g piletine, puna tava ili nista
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          hamza bato, koliko ti jedes kalorija dnevno. ja sam evo na 3000-3500 i nemogu vise trpat u sebe, nemam snage. tu i tamo gucnem 100gr zobenih s vodom i to me drzi u suficitu..kako ti ?
                          Originally posted by Bilderčić
                          Originally posted by Dehydronator
                          sve do grama tjedno je natural
                          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by Archiv3r View Post
                            hamza bato, koliko ti jedes kalorija dnevno. ja sam evo na 3000-3500 i nemogu vise trpat u sebe, nemam snage. tu i tamo gucnem 100gr zobenih s vodom i to me drzi u suficitu..kako ti ?
                            na 3500-4000

                            pa jedno 1000 kalorija mi je iz mlijeka i kikirikija (100g kikiriki, po 50 na putu do teretane i 50 nazad, bez ikakvih problema dok dodjem na stanicu pojedem)
                            filete jedem puno kad sam najgladniji, navece zadnji obrok, i to fino zacinim sa paprikom/vegetom/curry tako da mi uvijek milina jesti i mogao bih jos, uzmem jos neku bananu tu ili tako

                            ostalo naguram nekako od dorucka pa do 7 sati navece(kad krenem na trening vecinom)...a ako ne onda imam 2 obroka poslije treninga(jos nesto prije fileta)
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              znaci prije teretane 1h jedes nesto "normalno" tipa piletina+riza, pa netom prije gym-a orasaste? kako to bude? snaga, trbuh i to?

                              dobro si me sjetio moga bi i ja dodat malo kikirikija u zadnji obrok. tnq
                              Originally posted by Bilderčić
                              Originally posted by Dehydronator
                              sve do grama tjedno je natural
                              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Archiv3r View Post
                                znaci prije teretane 1h jedes nesto "normalno" tipa piletina+riza, pa netom prije gym-a orasaste? kako to bude? snaga, trbuh i to?

                                dobro si me sjetio moga bi i ja dodat malo kikirikija u zadnji obrok. tnq
                                da, rucam normalno(ako mi je rucak malo ranije onda uzmem npr. tunjevinu i voce prije treninga) pa krenem sa kikirikijem, mozda jos i neka cokoladica...kad zavrsim sjednem s rajom u gym-u jos i popijem whey s mlijekom i kikiriki...dodjem kuci napravim jos jedan obrok


                                meni tako super odgovara, pogotovo ako sam samo pojeo tunjevinu prije ja dok dodjem do gym-a vec sam ogladnio, pa me kikiriki fino zasiti....a naravno sto vise kalorija to vise snage

                                kako PHAT ?
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X