Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    sve voce je najbolje ujutro jesti
    al kako ja znam jabuke ,kruške i narance zbog niskog GI idealno pojest prije treninga nekih 30 min da te malo " lupe "
    Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      thumbnail.jpg

      hi hi hi...

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by ibro10 View Post
        -jel valja jabuku navecer pojest ?? vidim da je triplez jede i sto 120g P ?
        1) sto da ne

        2) sto da ne

        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by ibro10 View Post
          -jel valja jabuku navecer pojest ?? vidim da je triplez jede i sto 120g P ?
          hahaha, ja imam naredbu od majke ako hocu pojest jaja navečer da moram uz to i jabuku. Babske, a za proteine pogledaj ovaj vide

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Kupila sam onaj maslac od kikirikija u Lidla..odličan je..ali, s čim vi to jedete? može neke uber kul ideje, ali ne prejunkovske?
            Simplify.

            There are no shortcuts to any place worth going.

            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
            HARDER.


            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by gavranka View Post
              Kupila sam onaj maslac od kikirikija u Lidla..odličan je..ali, s čim vi to jedete? može neke uber kul ideje?
              S cijelim kruhom od krumpira, fino ga razrezem po sredini i namazem pola tegle.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                i to za veceru na ketogenoj haha a sto je je najukusnij je kad se na kruh namaze ovako samog jesti i nije nesto specijalno

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Da vidimo vi sa vagom kući, koliko otprilike dođe grama, kcal u tanjir pun makarona? Onaj plitki za supu.

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    cek evo sad cu ja izracunati,ionako mi je dosadno haha

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      ovako znaci pun ne sad da ispada ali ono tako reci pretrpana ima 260 gr suvih makarona.

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by mate31 View Post
                        cek evo sad cu ja izracunati,ionako mi je dosadno haha
                        hajde, pojeo dva puna tanjira makarona, koda nisam ništa pojeo

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          1) sto da ne

                          2) sto da ne

                          - ajde za jabuku ok,jer neznam,tj nisam znao da se moze jest navecer! a sto da da za proteine? i sta ti je u casi ??whey ?

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by mate31 View Post
                            ovako znaci pun ne sad da ispada ali ono tako reci pretrpana ima 260 gr suvih makarona.
                            e hvala

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by ibro10 View Post
                              - ajde za jabuku ok,jer neznam,tj nisam znao da se moze jest navecer! a sto da da za proteine? i sta ti je u casi ??whey ?
                              1) kako mislis nisam znao da se voce moze jesti navecer, nisam valjda prvi covjek kojeg vidis da jede voce navecer?

                              2) proteini...paaaaa planiram unijeti 150-190 grama dnevno a taj dan nisam nesto puno unio, a volim inace puno pojesti pred spavanje...u casi je kakao i mlijeko
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by TripleZ View Post
                                1) kako mislis nisam znao da se voce moze jesti navecer, nisam valjda prvi covjek kojeg vidis da jede voce navecer?

                                2) proteini...paaaaa planiram unijeti 150-190 grama dnevno a taj dan nisam nesto puno unio, a volim inace puno pojesti pred spavanje...u casi je kakao i mlijeko
                                -nije da si prvi covjek kojeg vidim nego eto naucen sam ovdje da je voce najbolje jesti ujutro i da posle 4 nebi trebalo a za proteine sam pitao jer sam htio vidit koliko pojedes tokom cijelog dana 1000 p ? al sad sve 5,nisi jeo dosad al opet jer mislis da moze tako ? da ce tijelo moci 120g P iskoristit sve od jednom ?

                                Comment

                                Working...
                                X