Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by mate31 View Post
    triplez reci mi jeli moguce da ja bolje reagiram na masti nego na UH,jer kad sam na masi bio kad bi unosio dosta uh znalo bi se sala nahvatati ali kad bi smanjio uh i povecao masti(znaci isto kalorije unosim) nebi toliko sala bilo a napredak bi mi bio veci,sad neznam jeli ja to umisljam ili sto vec haha
    Neznam baš. 1g uh = 4 kcal, 1g m = 9 kcal

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      hahaha ti mene nisi shvatio nikako,sto nisi procitao da unosim isto kalorija pa nisam glup npr da 100 gr uh zamjenim za 100 gr M nego 100 gr uh zamijenio sam sa 50 gr masti

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by mate31 View Post
        triplez reci mi jeli moguce da ja bolje reagiram na masti nego na UH,jer kad sam na masi bio kad bi unosio dosta uh znalo bi se sala nahvatati ali kad bi smanjio uh i povecao masti(znaci isto kalorije unosim) nebi toliko sala bilo a napredak bi mi bio veci,sad neznam jeli ja to umisljam ili sto vec haha
        Moguće je, tako sam i sam napravijo jer ne podnosim dobro ugljiće(pretvorim se u plinaru )

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          ma ne samo to nego nemora meni niko vjerovati ali i vaskularnost mi je veca bolje treninge obavim ma nezz stvarno

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by mate31 View Post
            triplez reci mi jeli moguce da ja bolje reagiram na masti nego na UH,jer kad sam na masi bio kad bi unosio dosta uh znalo bi se sala nahvatati ali kad bi smanjio uh i povecao masti(znaci isto kalorije unosim) nebi toliko sala bilo a napredak bi mi bio veci,sad neznam jeli ja to umisljam ili sto vec haha
            da, jako moguce... u biti najvise individualna stvar u ishrani je shvatiti jel ti bolje ide vise masti ili UH u zavisnosti jesi li na masi ili dijeti...i da uneses dovoljno P za svoju tezinu naravno

            (ne znam iz kojeg razloga) ali cesto najvise podcjenujemo masti, a to je velika greska - dobar unos masti ce ti regulisati rad hormona i tako moze uveliko uticati na rezultate i na to kako ces se osjecati
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Maščobe rulaju

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Dobro triple reče, često se masti podcjenjuju i ne unosi ih se dovoljno, i onda neko kao smanji UH i počne unositi masti a ustvari nije svjestan da tek tada unosi potrebnu količinu masti a dok je bio na većem broju UH tu količinu nije zadovoljavao. A kao što triple reče masti umnogome utiču na hormonalnu sliku a posebno na naš omiljeni testesteron.

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Bez masnoća nema ni testosterona. Jaja udaraj svaki dan i ne možeš pogriješiti.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Kada se misli na UH poslije treninga, jer se misli na glukozu ili na UH koje jedemo kao kruti obrok poslije treninga?

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Sta god tebi pase glukoza, riža, tijesto...

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by nikola86 View Post
                        Kada se misli na UH poslije treninga, jer se misli na glukozu ili na UH koje jedemo kao kruti obrok poslije treninga?
                        Poslije treninga je najbolje whey+glukoza(uh), a onda 45-90min kruti obrok.
                        Poslije treninga se u tijelo trebaju unositi UH visokog glikemijskog indexa..

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          ili pwm piti dok vjezbas i onda kad dodes doma natuces se pun k***c rize i mesa,tako ja radim

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Jel se neću uprasit (mislim na salo) ako poslije treninga u 21h popijem glukozu a u 22h derem po krumpiru? Pošto idem u 12 leć jel nije to kasno? Endomorf sam. Jel se broji glukoza u dnevni unos UH?
                            Last edited by nikola86; 13-03-13, 17:30.

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by nikola86 View Post
                              Jel se neću uprasit (mislim na salo) ako poslije treninga u 21h popijem glukozu a u 22h derem po krumpiru? Pošto idem u 12 leć jel nije to kasno? Endomorf sam. Jel se broji glukoza u dnevni unos UH?
                              broji se


                              zavisi od ostatka ishrane...prvenstveno od toga koliko si u suficitu
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                jer mogu navečer uz posni jest ciklu

                                Comment

                                Working...
                                X