Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    ma ja to uzmem kad nemam baš ništa drugo nikakvog mesa ili ribe to mi na brzinu staviš u mikrovalnu i na 9 min a i ove energetske vrijednosti nisu toliko loše pa me zanimalo
    Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Mamlaz View Post
      da vas pitam jel ovo spada pod junk iz konzuma Ledo Lasagne zamrzunte gotove i jel može to biti uredu obrok ako se ne nađe ništa drugo [ATTACH=CONFIG]13366[/ATTACH]
      450g
      a u 100 g ima 125kcal
      bjelanvecine- 5,5g
      ugljikohidrati - 15g
      masti - 4,8 g
      Za mene je to junk.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        eto hvala ništa pokušavati cu onda to izbjegavati šta je više moguce
        Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          A pošto su te lazanje?
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            ima u lidlu za nekih 10 kn ( kod njih je još veca kolicini ako se ne varam 600g) a u konzumu 20 kn
            Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Synyster Gates View Post
              evo naletio sam na ovo na jednom forumu...koliko ima istine u ovome??

              Prvo pitanje i od mene ovdje .

              Ako ja unesem poslije treninga recimo 30g proteina, ali uz još nešto tipa coca-cola (prvo mi palo na pamet) da li ona može usporiti na neki način ''absorpciju'' tih proteina, izgradnju mišića ili nešto slično?

              Nadam se da ste me shvatili, možda je malo čudno sročeno pitanje.

              Ne.
              Samo ako već piješ coca-colu onda nek to bude standardna, a ne zero.

              Već je par puta bilo rečeno da se u PWM (obrok nakon treninga) može, čak je poželjno, jesti što veći junk (sve dok taj junk je bogat UH i nema soli).
              Kazu da su cevapi odlicni nakon treninga, dapace UOPCE ne smetaju apsorpciji -.-
              GO HARD OR GO HOME !!!

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by Mamlaz View Post
                ima u lidlu za nekih 10 kn ( kod njih je još veca kolicini ako se ne varam 600g) a u konzumu 20 kn
                To je skupo, piletina po 20 i nešto kuna kila a kila riže 6 kuna.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Mamlaz View Post
                  da vas pitam jel ovo spada pod junk iz konzuma Ledo Lasagne zamrzunte gotove i jel može to biti uredu obrok ako se ne nađe ništa drugo [ATTACH=CONFIG]13366[/ATTACH]
                  450g
                  a u 100 g ima 125kcal
                  bjelanvecine- 5,5g
                  ugljikohidrati - 15g
                  masti - 4,8 g
                  Ta jedna ti ima skoro pa 1000kcal...
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by kelly View Post
                    To je skupo, piletina po 20 i nešto kuna kila a kila riže 6 kuna.
                    gdje ima piletina za 20kn?? :O
                    (samo da nije brazilska)

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Kod nas na tržnici imaš prsa sa kostima po 26 kuna, kad uzimaš cijelo pile isto je tu negdje po kili. Tako je i po trgovinama.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by kelly View Post
                        Kod nas na tržnici imaš prsa sa kostima po 26 kuna, kad uzimaš cijelo pile isto je tu negdje po kili. Tako je i po trgovinama.
                        baš sam neki dan računala jel se isplati to uzimati... sve sam vagala...sa kosti/čisto meso.. uzela papir i izračunala. Ispalo mi je da se više isplati uzeti čisti file (koji je često na akciji u onoj MM mesnici ili kod Ravlića) po 38kn/kg nego sa kožom i kosti 28kn/kg

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Maslačak View Post
                          baš sam neki dan računala jel se isplati to uzimati... sve sam vagala...sa kosti/čisto meso.. uzela papir i izračunala. Ispalo mi je da se više isplati uzeti čisti file (koji je često na akciji u onoj MM mesnici ili kod Ravlića) po 38kn/kg nego sa kožom i kosti 28kn/kg
                          I ja sam vagao, prsa sa kostima po 26 kuna imaju 80% mesa, znači da je kila filea oko 33 kune. Opet jeftinije od filea po 38 kuna.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            kod nas je otišla gore par kn, 32 kn s kosti, bez kože..:/ a gdje je to kila riže po 6 kn? :O

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              U Billoj u Osijeku riža po 6 kuna. Mislim da je slično po svim većim centrima.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Mislim da za pola kile, ali kila je skuplja.. budem pogledao, hvala :P

                                Comment

                                Working...
                                X