Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by ibro10 View Post
    -nije da si prvi covjek kojeg vidim nego eto naucen sam ovdje da je voce najbolje jesti ujutro i da posle 4 nebi trebalo a za proteine sam pitao jer sam htio vidit koliko pojedes tokom cijelog dana 1000 p ? al sad sve 5,nisi jeo dosad al opet jer mislis da moze tako ? da ce tijelo moci 120g P iskoristit sve od jednom ?
    normalno da ne moze iskoristiti od jednom, to se probavljuje satima... da li ce se na kraju sve iskoristiti, da.
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Jedan savjet za sve one koji jedu tunu u ulju. Prije nego što ju otvorite, ugrijte ju. Ulje će se razrijediti i bolje će te ju moći iscijediti...
      Nisam nigdje našao podatak, o tome koliko koja tuna u ulju ima proteina? Čitao sam negdje da 20g a negdje 30g...

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by nikola86 View Post
        Jedan savjet za sve one koji jedu tunu u ulju. Prije nego što ju otvorite, ugrijte ju. Ulje će se razrijediti i bolje će te ju moći iscijediti...
        Nisam nigdje našao podatak, o tome koliko koja tuna u ulju ima proteina? Čitao sam negdje da 20g a negdje 30g...
        Kakve ima veze sa proteinima ima jel u ulju ili nije. Ugl na 100g ima 25g p.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          BB integralna pizza

          250g UH

          50g p (zanemareni oni od tjesta, isključivo animalni)

          12g m

          = 1350-1400 kcal.

          Evo i slika da malo oči odmorite

          Slika0253.jpg

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by diinnoo View Post
            Kakve ima veze sa proteinima ima jel u ulju ili nije. Ugl na 100g ima 25g p.
            A u čemu je onda razlika u cijenama?

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by nikola86 View Post
              A u čemu je onda razlika u cijenama?
              Pa ne znam. Pogledaj koliko košta voda ili sojino ulje a koliko maslinovo ulje?

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by diinnoo View Post
                Pa ne znam. Pogledaj koliko košta voda ili sojino ulje a koliko maslinovo ulje?
                Ma dobro to sad i nije bitno, al' onda znači najeftinija tuna u ulju ima isti broj proteina kao i ona skuplja?

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by nikola86 View Post
                  Ma dobro to sad i nije bitno, al' onda znači najeftinija tuna u ulju ima isti broj proteina kao i ona skuplja?
                  tuna je tuna, i zna se koliko tuna ima P na 100 grama, tako da cijena nije bitna..

                  jedino je pitanje da li je stvarno tuna u toj konzervi, onda ne možeš znat kolko ima P
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by domagoj View Post
                    tuna je tuna, i zna se koliko tuna ima P na 100 grama, tako da cijena nije bitna..

                    jedino je pitanje da li je stvarno tuna u toj konzervi, onda ne možeš znat kolko ima P
                    A šta ja mogu. Preskupa mi je ona Eva, pa moram jest najjeftiniju u ulju...

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by nikola86 View Post
                      A šta ja mogu. Preskupa mi je ona Eva, pa moram jest najjeftiniju u ulju...
                      nema veze, samo ocijediš to ulje i to je to
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Ma tuna u salamuri(150g tune bez vode) u lidlu 12kn-13kn (skupo) ali rađe pojedem nju jednom u 2-3dana nego svaki dan one mrvice u ulju.

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Ilusion View Post
                          Ma tuna u salamuri(150g tune bez vode) u lidlu 12kn-13kn (skupo) ali rađe pojedem nju jednom u 2-3dana nego svaki dan one mrvice u ulju.
                          A nije baš tako. Uostalom, nije ni bitno jel u ulju ili u vodi, kad kažu da ima jednak broj proteina. Meni nije problem cijediti...
                          Last edited by nikola86; 09-03-13, 23:23.

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by nikola86 View Post
                            A nije baš tako. Uostalom, nije ni bitno jel u ulju ili u vodi, kad kažu da ima jednak broj proteina. Meni nije problem cijediti...
                            Tuna u salamuri = izbjegneš ulje = mast = loša mast

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by WTF View Post
                              Tuna u salamuri = izbjegneš ulje = mast = loša mast
                              Pa zato gledam da što bolje ocijedim ulje. A i neće me ubiti to malo nezdrave masti...

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Bolje kupiti sardine nego tunu, povoljnije je...

                                Comment

                                Working...
                                X