Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Sta fali tjestenini najbolji prijatelj na masi haha

    image.jpg
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Šta mislite prije treninga 1-2h saku pahuljica, jedno 150-200gr posnog sira, i to sve zaliti jogurtom?

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Red View Post
        Šta mislite prije treninga 1-2h saku pahuljica, jedno 150-200gr posnog sira, i to sve zaliti jogurtom?
        Ne. Previse nutritivnih tvari u kombinaciji. Gledaj da su to samo proteini i ugljikohidrati, a ne masti. Moja preporuka je unijeti 22g proteina, 22g ugljikohidrata (moze i do 30) i do 2-3g masti sat vremena prije treninga (ako nisi jeo prije tog obroka duze vrijeme onda slobodno pojacaj P i UH i do 30g). Iz licnog iskustva, sasvim je dovoljno i misici nece patiti.

        Evo ti jedan vrlo jednostavan primjer koji si mozes uvijek priustiti, a koji ce suptilno pokriti pre-workout meal.

        100g posnog sira
        50g pilecih prsa
        50g suhog grozdja (mozes i suhe brusnice, prema preporuci jednog clana foruma)

        Sve ukupno oko 241 kcal, 22g proteina, 30g ugljikohidrata i 3g masti. Ako pojedes 100g pilecih prsa onda je to jos 8g proteina i nekih dodatnih 37 kcal, sto bi bilo optimalno. Ne vidim razlog da se ide preko ukoliko nije rijec o profesionalcu.
        Last edited by Argentum; 29-12-14, 21:52.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Red View Post
          Šta mislite prije treninga 1-2h saku pahuljica, jedno 150-200gr posnog sira, i to sve zaliti jogurtom?
          naravno da može

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            jutros za dorucak:
            80 g mljevene zobi
            10 g mljevenih orasa
            1 gr cimeta
            15 gr grožđica
            1 cjelo jaje
            250 gr bjelanjka
            sve to u blender, i na laganoj vatri ispeka kao dvi palačinke, za prste polizat

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Zvuci ukusno
              ima i opcija sa 50g zobenih, 100g bjelanjaka, jedna banana i jedna mjerica whey cokolada.. Isto kao palacinka bez ulja
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Milku s grozdjicama prelomiti na dva dijela i premazati ih debelim slojem Nutelle i spojiti, a zatim svaki zalogaj dodatno pojacati kasikom Nutelle izravno iz tegle. To je bio moj novogodisnji grijeh, a nakon toga palacinke namazane Nutellom i Nesquikom posute. Prije toga nisam jeo cokoladu pola godine, a palacinke vise od godinu dana.

                Zivot zna biti lijep.

                Ponekad.

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Dakle ovako, povece kolicine jegera, likera od smokve i borovnice i bilog vina 30.12., uredno se pia Jack Daniels 31.12, neki kokteli, pojma neman 1.1. i za kraj, votka 2.1. Slazen se, zivot stvarno zna bit lip...

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Ali kako se Maxi besramno ruga haha.. ovako cuga svakih 3-4mj i bolje izgleda od Argentuma koji se radikalno drzi dijete vec par mjeseci i palacinku nije okusio godinu dana
                    Originally posted by madmax22
                    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                    Originally posted by jocker77
                    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                    Originally posted by Hajduk
                    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      Dakle ovako, povece kolicine jegera, likera od smokve i borovnice i bilog vina 30.12., uredno se pia Jack Daniels 31.12, neki kokteli, pojma neman 1.1. i za kraj, votka 2.1. Slazen se, zivot stvarno zna bit lip...
                      Udaram po pizzetama svaku vecer i odrzavam 4,18% bf. Mirin? Jelly?
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        1619362_385293888310301_3397834458031714935_n.png ......................................

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          E da, zato i napreduje snaga ovako kako napreduje...

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by Argentum View Post
                            Milku s grozdjicama prelomiti na dva dijela i premazati ih debelim slojem Nutelle i spojiti, a zatim svaki zalogaj dodatno pojacati kasikom Nutelle izravno iz tegle. To je bio moj novogodisnji grijeh, a nakon toga palacinke namazane Nutellom i Nesquikom posute. Prije toga nisam jeo cokoladu pola godine, a palacinke vise od godinu dana.

                            Zivot zna biti lijep.

                            Ponekad.
                            Nutella je za žene, pravi muškarci ne jedu nutellu i milku. Bolje bi bilo da si se natuka ćevapa ili pizze, hebo vas slatko.

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Kahn View Post
                              Nutella je za žene, pravi muškarci ne jedu nutellu i milku. Bolje bi bilo da si se natuka ćevapa ili pizze, hebo vas slatko.
                              Pojeo sam taj dan deset cevapa, a obzirom da su samo prosli kroz mene otisao sam na dva donera odmah nakon toga.

                              Kad smo vec kod toga mozda bi bilo najbolje da napisem sta sam pojeo na novogodisnji dan.

                              Za dorucak tri cijela jaja i cetiri bjelanca, 100g crnog hljeba, kisele krastavce, Poli salamu (nisam jeo mjesecima), Thomy majonezu, nekoliko kasika ajvara, 200ml cokoladnog mlijeka, nekoliko kasika Nutelle i bananu. Dva sata nakon dorucka pojeo Milku i jos dvije banane. Za "uzinu" pojeo deset cevapa i dva donera. Po povratku kuci pojeo preWM (50g pilecih prsa, 100g posnog, suhih grozdjica) Milku i Nutellu, a onda palacinke s Nesquikom. Odmorio se dva sata i odradio prsa (najzesci trening u posljednje vrijeme). Kao PWM prvo nesto suhih grozdjica s Nutellom, a nakon toga dva velika komada pecenja, tri pohovana batka, dva mala bureka u zvrku, nekoliko kasika ruske salate, kiseli krastavci, ajvar, suhog mesa, nekoliko odrezaka livanjskog i budjavog sira, nekih cajnih kobasica i Pikove sunke. Nakon ponoci popio pola flase Johnnie Walkera (0,70). Da sam nastavio piti ljudi bi morali gondolama napustati stambeni objekat.

                              Nisam imao nikakvih poteskoca, a dusu sam zadovoljio za iducih nekoliko mjeseci. Ruku na srce, tesko mi je odvici se rezima i zdrave prehrane tako da i ne vidim pretjeranu srecu u gore navedenom.
                              Last edited by Argentum; 06-01-15, 16:58.

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Brate mili shvacam drzati neku rutinu u prehrani sto se tice namirnica i izbjegavanja ajd ovom prilikom nazvati cu junk pizzu,cevape i slatkise ali toliko si ogranicavati u zivotu,niti si ifbb pro niti vjerojatno nemas te ambicije,nije ni cudo sto onda krece binge eating...

                                Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                                BB AND THIS !

                                Comment

                                Working...
                                X