Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Bronko View Post
    eto sada si nasao razlog da papas vise....mwahahahaha
    znas me hahaha...a kada bi pomjesao sladoled s hrpom sjemenki i svega tog neprovavljivog mozda i to nebi trebo racunat..
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by staragarda View Post
      znaci li to da kad pojedem 200 g przenog slanog kikirija u tiru mogu racunati pola kalorija? happy day for me! huhuuuuu
      sad imaš zadatak za sutra, pojedi masu kikirikija i kad te bude protjeralo na wc izvaži ove ostatke i točno ćeš znati kolika je bila nutritivna vrijednost kikirikija kojeg si pojeo.

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Ti ces to dox odokativno...si reko danas da si naucio otprilike vagat hahahaha
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Kikiriki ima dobre masti kao i orasadti plodovi i maslinovo ulje, ubrzava metabolizam do 11% samo neznam koliko ga jesti. Mislim da 20ak komada je ok za veceru s posnim. 550kcal je na 100g


          Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
          Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            A yebo dvadesetak komada "bilo čega"....

            Ja da sam mogo da jedem po dvadesetak komada nečega, ne bi svojevremeno imao 130 kg...

            Pa bolje je ne jesti ga, nego brojati dvadeset zrnaca kikirikija...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Hehe a kroz koju hranu unosite kalcij?


              Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
              Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Kroz...

                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Dača View Post
                  Kroz...

                  How much is the fish?


                  Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
                  Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    ja na keto dijeti smijem samo meso,tunu,orasaste plodove,jaja, i....vodu
                    ne smijem ni voce,zobene,posni sir, od povrca mrkvu i paradajz bas nista..
                    vise nemam ideje kako i sta da jedem muka mi je od kuhanih jaja ne mogu ih nacrtane vidjet ali dobro, duram nekako..

                    htijela sam pitati jesu i vasi jelovnici na keto dijeti ovakvi? I jel postoji jos ikoja namirnica koju smijem

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Heli View Post
                      ja na keto dijeti smijem samo meso,tunu,orasaste plodove,jaja, i....vodu
                      ne smijem ni voce,zobene,posni sir, od povrca mrkvu i paradajz bas nista..
                      vise nemam ideje kako i sta da jedem muka mi je od kuhanih jaja ne mogu ih nacrtane vidjet ali dobro, duram nekako..

                      htijela sam pitati jesu i vasi jelovnici na keto dijeti ovakvi? I jel postoji jos ikoja namirnica koju smijem
                      Kakvi su ti seceri od kad si na ketu?

                      Primjer jelovnika: puno jaja, puno sira, slanina, zeleno povrce , meso, ponesto sunke i kikiriki. Mogao bih tako cijeli zivot

                      peanut butter YOLO
                      https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                      http://instagram.com/dinc_94
                      http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                      myprotein code: MP24017174

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        ljudi kakvo je vaše mišljenje o konzumiranju ajvara,evo gledam sastav i piše da ima 10 g ugljikohidrata od toga šečeri 8.To nije puno po meni,štvo vi kažete,inače koristim kechap iz interspara koji ima samo 8,6 uh na 100 g.sto je super

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Dinč View Post
                          Kakvi su ti seceri od kad si na ketu?

                          Primjer jelovnika: puno jaja, puno sira, slanina, zeleno povrce , meso, ponesto sunke i kikiriki. Mogao bih tako cijeli zivot

                          peanut butter YOLO
                          u svakom slucaju bolji nego prije s tim da sam smanjila inzulin za dosta (: . Jedino kad imam hipo mrzim sto moram pojest nesto slatko , al pokusavam da ne dode do hipa. kak je tebi?
                          e da sta smijem sir, pretpostavljam posni?

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by Heli View Post
                            u svakom slucaju bolji nego prije s tim da sam smanjila inzulin za dosta (: . Jedino kad imam hipo mrzim sto moram pojest nesto slatko , al pokusavam da ne dode do hipa. kak je tebi?
                            e da sta smijem sir, pretpostavljam posni?
                            Da, tako su se i meni smanjile doze skoro pa za pola. Meni je odlicno na ketu, u pocetku sam imao konstantno hipo ali s vremenom sam ih poceo imat sve rijeđe sir smijes po mogucnosti sto masniji... Posni netko preporucuje a netko ne, ja ga ponekad pojedem ali ne toliko cesto kao i prije. Trenutno sam na mozzarelli

                            peanut butter YOLO
                            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                            http://instagram.com/dinc_94
                            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                            myprotein code: MP24017174

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              tooooo idem odmah po mozzarelu i kikirikii
                              mozda slozim neku salatu za prije tekme , posto ce moja ekipa jest pizzu i kolace -.-'
                              mogu ja to !

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Heli View Post
                                tooooo idem odmah po mozzarelu i kikirikii
                                mozda slozim neku salatu za prije tekme , posto ce moja ekipa jest pizzu i kolace -.-'
                                mogu ja to !
                                i coca colu zero obavezno
                                pice sa nula kalorija,savrsena stvar...uz rucak ili ako si u gradu po ovim vrucinama i trebas osvjezenje
                                takodjer sad u ove dane svjetskog prvenstva kikiriki i kola zero...isto u ketozi hahah
                                All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. - Walt Disney

                                Comment

                                Working...
                                X