Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Heli View Post
    zasto , sta ta nije dobra ili?

    Tako je losa ?
    "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
    --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      U ovom videu " http://www.youtube.com/watch?v=CxgLqf15-pY " Ronnie Coleman stavlja neki umak na piletinu , zna li tko koji je to umak i jel ima to kod nas uzeti haha

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Momci imam pitanje.
        Di bi mogo nabavit vece kolicine badema po relativno nižim cijenama nego u marketu tipa konzum.
        Your future is created
        by what you do today,
        not tomorrow.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          U Victi ( ta trgovina ima u Splitu, ne znam jel ima u drugim gradovima) cijena je 74 kn/kg.

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            obicni barbeque sos...nije ni ''bilderski'', obicni pun ''prostih secera'' i ''hemija preradjena''


            bilo bi dobro da stavis na kojem dijelu videa...ovo znam od prije, a ne gleda mi se sad sve
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by kelly View Post
              Ne, slobodno dodaj.
              Sad me ista stvar zanima samo za kakao.

              Znači jel može kakao u prahu ići u zobene na definiciji?

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by Matej1996 View Post
                Sad me ista stvar zanima samo za kakao.

                Znači jel može kakao u prahu ići u zobene na definiciji?
                Cimet > kakao
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Da ne otvaram novu temu, upitati ću vas ovdje, možda se netko susreo sa sličnim problemom..

                  Trebao bi mi savjet koje minerale i u kojoj količini unijeti kao nadoknadu zbog znojenja? Naime, radim na poslu gdje nema klime i znojim se 7,8 h plus na to još 1-1,5h u dane kada treniram..problem nastaje što ja to sve izdržim, ali nakon toga dolazim u nekakvo stanje koje mi je teško uopće opisati..nešto kao nedostatak energije, svaka radnja mi postaje užasno teška za napraviti..zapravo, teško se uopće mogu pomaknuti

                  S obzirom da inače nemam tih problema, prvo što mi pada na pamet je gubitak minerala..znam da se znojenjem gubi natrij, magnezij, kalcij i kalij najviše..hranu solim, mg i inače suplementiram, a što se tiče ostaloga jedem dosta ribe i povrća u kojima ima ostala dva minerala..ne znam što bi od ovoga bilo najbitnije da povećam?

                  Ili nekome pada neko drugo rješenje za ovaj problem?
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Magnezij i dosta vode.

                    Sent from my H30-U10 using Tapatalk
                    "What the mind believes the body achieves."

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      nemojte mi se smijati, znate kak se kaze-nema glupog pitanja
                      Jel moguce da sam se malo udebljala ako sam se tjedan-2 ubijala od voca (jagode, tresnje, visnje i jabuke)??
                      al doslovno.

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by nanica View Post
                        nemojte mi se smijati, znate kak se kaze-nema glupog pitanja
                        Jel moguce da sam se malo udebljala ako sam se tjedan-2 ubijala od voca (jagode, tresnje, visnje i jabuke)??
                        al doslovno.
                        apsolutno da
                        Wenn schon, denn schon!

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by gavranka View Post
                          Da ne otvaram novu temu, upitati ću vas ovdje, možda se netko susreo sa sličnim problemom..

                          Trebao bi mi savjet koje minerale i u kojoj količini unijeti kao nadoknadu zbog znojenja? Naime, radim na poslu gdje nema klime i znojim se 7,8 h plus na to još 1-1,5h u dane kada treniram..problem nastaje što ja to sve izdržim, ali nakon toga dolazim u nekakvo stanje koje mi je teško uopće opisati..nešto kao nedostatak energije, svaka radnja mi postaje užasno teška za napraviti..zapravo, teško se uopće mogu pomaknuti

                          S obzirom da inače nemam tih problema, prvo što mi pada na pamet je gubitak minerala..znam da se znojenjem gubi natrij, magnezij, kalcij i kalij najviše..hranu solim, mg i inače suplementiram, a što se tiče ostaloga jedem dosta ribe i povrća u kojima ima ostala dva minerala..ne znam što bi od ovoga bilo najbitnije da povećam?

                          Ili nekome pada neko drugo rješenje za ovaj problem?
                          Pokusaj s "Electrolyte powderom" takodjer moze se kupiti u kapsulama. Imas od MyProteina i nije skupo.

                          Originally posted by nanica View Post
                          nemojte mi se smijati, znate kak se kaze-nema glupog pitanja
                          Jel moguce da sam se malo udebljala ako sam se tjedan-2 ubijala od voca (jagode, tresnje, visnje i jabuke)??
                          al doslovno.
                          Napisi nam koliko si voca jela, zasebno u obrocima ili na kraju obroka kao neki desert? Takodjer bitno je sto si jela tokom cijelog dana?

                          Fruktoza je secer koji puni glikogenske zalihe u jetri i moguce je dobit nesto masnih naslaga ako su zalihe glikogena u jetri popunjene sto mozemo jedino razjasnit ako nam opises svoje aktivnosti i prehranu.
                          Last edited by Premium.Better; 09-06-14, 22:22.
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by bot1950 View Post
                            Magnezij i dosta vode.
                            Da, mg sam danas povećala..a što se tiče vode, danas sam 5 l popila i opet mi je urin skroz žut, a inače je proziran..

                            Originally posted by Premium.Better View Post
                            Pokusaj s "Electrolyte powderom" takodjer moze se kupiti u kapsulama. Imas od MyProteina i nije skupo.
                            Ti i tvoja "kemija"

                            Mislila sam više na prehranu nego na tako nešto..
                            Last edited by gavranka; 09-06-14, 22:55.
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              bilo cime sto ima kalorijsku vrijednost da se ''doslovno ubijas'' - vjerovatno ces se udebljati
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Premium.Better View Post
                                Napisi nam koliko si voca jela, zasebno u obrocima ili na kraju obroka kao neki desert? Takodjer bitno je sto si jela tokom cijelog dana?

                                Fruktoza je secer koji puni glikogenske zalihe u jetri i moguce je dobit nesto masnih naslaga ako su zalihe glikogena u jetri popunjene sto mozemo jedino razjasnit ako nam opises svoje aktivnosti i prehranu.
                                Bilo je ili kao dorucak ili medjuobrok, dakle zasebno.
                                O kolicinama mi je neugodno govoriti. a ostala prehrana je bila ok, tipa piletina, riba,jaja, povrce,posni...
                                Ok, sad znam pa cu se skulirati. thx

                                Comment

                                Working...
                                X