Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Bronko View Post
    tijesto ili tjestenina. Sve mi isti klinac . Ajd ne prckaj sada . znas jako dobbro sta se jede i na sta se odnosi a ti sada uhvatio se za pravopis i slovo Sa treninga sam, kilaze digao, hormoni me pucaju i sada bi nakon ovoga mogao jos jednu turu nabaciti da se ispusem a ti me prckas oko pravopisa
    Decko je pitao razliku izmedju tjestenine i rize. Tijesto i tjestenina su poprilicno razliciti. Krivo si shvatio pitanje, ali nema veze

    Tijesto 100g = 28g UH
    tijesto-za-pizzu.jpg

    Tjestenina 100g = 75g UH
    tij04_369733S0.jpg
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by emperor View Post
      Jel se isplati dati 7-8 kN više za smedu rižu i obična tjestenina naspram one integralne\crne ?

      Na masi,da li je bitno kakav je izvor kompleksnih UH,može li se jedan cijeli dan bazirati tipa na tjestenini\zobenim\rizi jer zobene obožavam jesti pa neke kombinacije uvijek se da napraviti...

      Sent from my LG-P880 using Tapatalk
      Ta integralna riža, je običan qurton od riže, ma koliko da je zdravija i bolja od bele..

      To dok skuvaš, mooda ti oteknu....

      Ja sam uvek za klasiku... Bela riža (pirinač) i kuvano belo pileće meso u odnosu 1 kg : 0,5 kg dnevno, kad si na masi i nema greške...

      Uspeh je zagarantovan...
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Pardon u konzumu eko smeda dode 28 kN i to na akciji lol za razliku od 3 kile bijele u Lidlu za 15 kn

        A tjestenina ? Tj.ova obicna,vidim i od durum koja je cijenjenija od obične pola kile 4 kn,mnogo uh i proteina ?

        Sent from my LG-P880 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
        BB AND THIS !

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          zanima me ove kave nescaffe clasic..pa ima MILD,SMOOTH I STRONG...sad za tu strong piše da kao budi najumornije,pa me zanima dali je to zbog veće kol. kofeina ili čega? jer mi treba neki kick ujutro

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by Armani View Post
            zanima me ove kave nescaffe clasic..pa ima MILD,SMOOTH I STRONG...sad za tu strong piše da kao budi najumornije,pa me zanima dali je to zbog veće kol. kofeina ili čega? jer mi treba neki kick ujutro
            pa vjv da, zbog vece kolicine kofeina
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by gymo View Post
              Koliko kuhana tjestenina ima ugljikohidrata? Dal je isto kao i kod riže, da se kuhanjem količina smanji skoro dvostruko?
              Kuhanu tjesteninu računam kao 100g (kuhane) = 157kcal, 30g UH.
              Kuhana riža na 100g oko 130kcal, 28g UH.

              Iako preporučam vaganje sirove hrane prije pripreme: mjerenja sirovo/kuhano su mi znala varirati i do 20% ovisno o tome koliko al dente sam kuhao i koliko sam ima volje cijediti.
              The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Na akciji posni kome je blizu Mercator: http://www.lisnica.hr/produkt/mercat...-500g/284/9545

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by vea View Post
                  Na akciji posni kome je blizu Mercator: http://www.lisnica.hr/produkt/mercat...-500g/284/9545
                  Da nadodam vidio sam da je od ponedjeljka Milbona na akciji ( 7 kn ).



                  Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                  BB AND THIS !

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by vea View Post
                    Na akciji posni kome je blizu Mercator: http://www.lisnica.hr/produkt/mercat...-500g/284/9545
                    ovom na slici rok isteka ima 2 godine hahah
                    when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Hahahhahaha istina
                      nije im baš fotka neka sreća hahah

                      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        kad smo kod akcija dns u plodnima pamidore 6,99 kn tuna u slamuri 160 g u konzuma 8,99

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by emperor View Post
                          Da nadodam vidio sam da je od ponedjeljka Milbona na akciji ( 7 kn ).



                          Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                          ponedjeljka koji je sada bio pa je vec 7kn ili od iduceg pon????
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            e ovako imam jednu prijateljicu koja zeli skinuti 5kg i stalno me ispituje da li se isplati koristi green coffee. Da li je učinkovita green coffe ?
                            Formula je volja!

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by dominik11 View Post
                              ponedjeljka koji je sada bio pa je vec 7kn ili od iduceg pon????
                              Idući ponedjeljak mislim jer je to objavljeno u srijedu pa onda pretpostavljam idući ponedjeljak i 8 kn je ali opet Oke...

                              uploadfromtaptalk1400795968708.jpg

                              Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                              BB AND THIS !

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Imate u Konzumu tuna u salamuri (komadi) 8,99kn


                                Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
                                Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                                Comment

                                Working...
                                X