Announcement

Collapse
No announcement yet.

S čim jesti posni sir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: S čim jesti posni sir?

    Originally posted by Aquila_hr View Post
    posni+jogurt= posni s jogurtom=sladoled
    isto ko sladoled!
    Originally posted by Songoku
    najbolji pwm je burek

    Comment


    • Re: S čim jesti posni sir?

      Posni sir sa malo mlijeka i pomješan voćem, to mi je odlično...

      Comment


      • Re: S čim jesti posni sir?

        e sta kazate kao zadnji obrok 300 g posnog sira pomjesan sa vocnim jogurtom, to kažem iz razloga sto posni sir ne mogu jest jer ima cudan miris i okus pogotovo onaj dukatov sto znaci da mi se s vremenom sve vise gadi.. posni sir i voci jogurt od jagoda je jeb. pre fino jest, i mogao bih pojesti tonu toga (jako se brzo pojede zbog finog okusa). sta kazete ???

        Comment


        • Re: S čim jesti posni sir?

          Originally posted by Issac327 View Post
          e sta kazate kao zadnji obrok 300 g posnog sira pomjesan sa vocnim jogurtom, to kažem iz razloga sto posni sir ne mogu jest jer ima cudan miris i okus pogotovo onaj dukatov sto znaci da mi se s vremenom sve vise gadi.. posni sir i voci jogurt od jagoda je jeb. pre fino jest, i mogao bih pojesti tonu toga (jako se brzo pojede zbog finog okusa). sta kazete ???
          Probaj stavit 5 -10g malomasnog kakaa, 30g mljevenih oraha/badema i neki zaslađivač (npr. stevia ili natren). Doliješ mrvicu vode, sve dobro promješaš i dobiješ fini puding, nemoj stavit previše vode jel će ti biti rijetko.
          jasminhalkic.com
          http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

          Comment


          • Re: S čim jesti posni sir?

            E ovako pošto u ovoj vukojevini od grada u kojem živim nema posni, ali sam zato uspio naći imlekov svježi sir moja kravica, ima sve isto kao i dukatov posni ali ima 3g masti na 100g proizvoda, pa nadam se da nije neka velika razlika u 27 kalorija, ili na 54 kalorije na 200g, ako nisam u pravu ispravite me, i veliki plus je što je *****ica ukusan, kao pavlaka je

            Comment


            • Re: S čim jesti posni sir?

              Originally posted by m0nstrum View Post
              E ovako pošto u ovoj vukojevini od grada u kojem živim nema posni, ali sam zato uspio naći imlekov svježi sir moja kravica, ima sve isto kao i dukatov posni ali ima 3g masti na 100g proizvoda, pa nadam se da nije neka velika razlika u 27 kalorija, ili na 54 kalorije na 200g, ako nisam u pravu ispravite me, i veliki plus je što je *****ica ukusan, kao pavlaka je
              JEdi taj slobodno
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • Re: S čim jesti posni sir?

                probao sam jednu verziju , a to je :
                u blender stavite
                breskvu
                200 g posnog
                pola mjerice dekstroze
                4-5 dcl vode
                ne osjeti se gorcina, kao da pijete vocni jogurt ..

                Comment


                • Re: S čim jesti posni sir?

                  pola kile posnog, 4 natrena i 10g wheya u blender a 2.5 dl vode, i eto čokoladnog napitka...

                  Comment


                  • Re: S čim jesti posni sir?

                    posni sa whey-om najbolja stvar ja sam cak od toga i sladoled pravio pomjesam whey i posni sir i zamrznem i dobijem sladoled(PROTEINSKI)

                    Comment


                    • Re: S čim jesti posni sir?

                      JEl postoji još neka situacija osim prije spavanja kada bi posni bio super??

                      Nemojte samo napisati kad god hoćeš

                      Comment


                      • Re: S čim jesti posni sir?

                        Originally posted by cooler1995 View Post
                        JEl postoji još neka situacija osim prije spavanja kada bi posni bio super??

                        Nemojte samo napisati kad god hoćeš
                        ja ga jedem stalno.. pogotovo sad kad je ljeto kilu-dve dnevno.. sladoled od posnog .. staviš šumsko voće ili bilo koje voće... smiksaš to blenderom sa vodom i da vidiš.. puding od posnog, bilo koje doba dana.. posni, whey, želatina, voda, komadići tamne čokolade ili voća.. nemože bit bolje
                        Originally posted by darios
                        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                        Comment


                        • Re: S čim jesti posni sir?

                          250 g posnog
                          0,5l malomasnog mlijeka
                          maline (ili neko drugo voce al sa malinama je ^^)

                          Comment


                          • Re: S čim jesti posni sir?

                            A koliko se preporuča da se navečer pojede posnog sira?

                            Comment


                            • Re: S čim jesti posni sir?

                              ja jedem 100g msm da je tak najbolje...ak stane vise jedi

                              Comment


                              • Re: S čim jesti posni sir?

                                Originally posted by Dujewii View Post
                                A koliko se preporuča da se navečer pojede posnog sira?
                                Od 200-250g do 500g ti je dosta. 100g je malo(cca. 12g proteina)

                                Comment

                                Working...
                                X