Announcement

Collapse
No announcement yet.

S čim jesti posni sir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Prodaja magle - bilder18

    nema koji nisam jeo i jos jedino podnosim clever i zdenka posni sir.
    milbona je tak kremasta da mi je zlo od toga. zelim da sto prije to sranje izadje iz mojih ustiju, a ne da mi se jos cijedi niz grlo...
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • Re: Prodaja magle - bilder18

      SEFOVI NEMOJTE SE LJUTIT ZBOG LINKA :::::

      coffey evo linka za tebe:

      http://forum.teretana.net/viewtopic....52fa76034306a3

      Comment


      • Re: Prodaja magle - bilder18

        neka, ja govorim za sebe...
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • Re: Prodaja magle - bilder18

          Originally posted by darill View Post
          vama kojima je odvratan neznam jeste li probali posni sir iz Lidla "MILBONA" mmmmmm daleko ispred ostalih, ja ga se ne mogu najest.
          I zasto si nestavite malo wheya unutra promjesate zlicom i evo vocnog posnog sira....
          Samo Milbonu i jedem, najcesce u blender pola kile s pola mjerice wheya i par natrena, svejedno mi se zgadilo, jer kad nesto jedes svaki dan da ga jeb.es sere ti se od toga.
          Jos mi najlakse ide kad svaku zlicu odmah zalijem s gutljajem vode da klizne niz grlo, ali okus koji ostaje poslije toga je odvratan vise...
          Milbona je najjaci posni a probao sam ih sve, sad su svi odvratni....

          Comment


          • Re: Prodaja magle - bilder18

            Originally posted by WTF View Post
            Samo Milbonu i jedem, najcesce u blender pola kile s pola mjerice wheya i par natrena, svejedno mi se zgadilo, jer kad nesto jedes svaki dan da ga jeb.es sere ti se od toga.
            Jos mi najlakse ide kad svaku zlicu odmah zalijem s gutljajem vode da klizne niz grlo, ali okus koji ostaje poslije toga je odvratan vise...
            Milbona je najjaci posni a probao sam ih sve, sad su svi odvratni....
            Pa kak ti se i nebi zgadilo kad jedes s whey-om i natrenom, probaj bez toga ili jedi neki drugi posni koji je slaniji, kombiniraj malo milbona, malo npr. dukatov ili mia mill posni, da koristim zaslađivac u vecini obroka, a probao sam jedno vrijeme, vecina namirnica bi mi se zgadila, jedi "konkretnije" znaci, znas i sam da treba varirati iz dana u dan, ili sa zacinima ili nacinom pripreme itd.
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: Prodaja magle - bilder18

              milbona ftw, 1kg dnevno
              Pocivao u miru Bozjem

              22.12.1984 - 20.12.2012

              __________________________________________________ ___________________________

              mentor: Sasa Draskovic

              Comment


              • Re: Prodaja magle - bilder18

                Originally posted by hardstyle91 View Post
                Pa kak ti se i nebi zgadilo kad jedes s whey-om i natrenom, probaj bez toga ili jedi neki drugi posni koji je slaniji, kombiniraj malo milbona, malo npr. dukatov ili mia mill posni, da koristim zaslađivac u vecini obroka, a probao sam jedno vrijeme, vecina namirnica bi mi se zgadila, jedi "konkretnije" znaci, znas i sam da treba varirati iz dana u dan, ili sa zacinima ili nacinom pripreme itd.
                Ujutro ide zlica posnog-gutljaj vode, navecer u blender ILI isto kao i ujutro- bez natrena, znaci nije do njega, jos njim i ide nekako jer si slozim puding, probao sam sve posne i trenutno mi se svi gade, ali ga jedem svaki dan...
                Samo kazem da mi se gadi, fuj, fuj i fuj... I opet ga jedem... Jbg kad je potreban...

                Comment


                • Re: Prodaja magle - bilder18

                  Originally posted by remode View Post
                  milbona ftw, 1kg dnevno
                  Opaaaa, slika je palaaaa, najs najs

                  Comment


                  • Re: Prodaja magle - bilder18

                    Originally posted by remode View Post
                    milbona ftw, 1kg dnevno
                    također, nekad i više, sve u blender bilo s jabukama/marelicama, mljevenim orasima/bademima itd. da ga moram na zlicu nebi ga ni jeo
                    Originally posted by WTF View Post
                    Ujutro ide zlica posnog-gutljaj vode, navecer u blender ILI isto kao i ujutro- bez natrena, znaci nije do njega, jos njim i ide nekako jer si slozim puding, probao sam sve posne i trenutno mi se svi gade, ali ga jedem svaki dan...
                    Samo kazem da mi se gadi, fuj, fuj i fuj... I opet ga jedem... Jbg kad je potreban...
                    Najlaksi nacin za unijeti puno P, meni osobno...al razumijem te sto se tice gađenja, meni su se ponovo zgadila jaja, jedino sto koristim su bjelanjci kad radim zobene palacinke
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: S čim jesti posni sir?

                      ja ga jedem na kasiku onako,uz tv i zaboravim se koliko pojedem,ide mi na jaja cistit blender. a sto se tice jaja-gade mi se generalno
                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment


                      • Re: S čim jesti posni sir?

                        Originally posted by remode View Post
                        ja ga jedem na kasiku onako,uz tv i zaboravim se koliko pojedem,ide mi na jaja cistit blender. a sto se tice jaja-gade mi se generalno
                        zasto ti je problem, ja samo isperem vrelom vodom, a na kraju dana ga malo detaljnije operem
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • Re: S čim jesti posni sir?

                          ma ide mi na zivce eto..kupio sam bio jedan za zobene i nemoze ih mljet, kupim onda od OBH NORDICA skupi blender nece ni on. pa zobene meljem u mlincu za kavu pa kad njeg cistim shejkere itd ide mi na zivce jos i blender.kako ti meljes zobene?
                          Pocivao u miru Bozjem

                          22.12.1984 - 20.12.2012

                          __________________________________________________ ___________________________

                          mentor: Sasa Draskovic

                          Comment


                          • Re: S čim jesti posni sir?

                            lakse je meni zlicicu oprati,,a i nemjesa mi se posni s ovim onim...meni se jos nije zgadio jer ni nemislim na njega,,,kad znam da idem obavim to pojedem i ciao-bao..

                            Comment


                            • Re: S čim jesti posni sir?

                              Originally posted by remode View Post
                              ma ide mi na zivce eto..kupio sam bio jedan za zobene i nemoze ih mljet, kupim onda od OBH NORDICA skupi blender nece ni on. pa zobene meljem u mlincu za kavu pa kad njeg cistim shejkere itd ide mi na zivce jos i blender.kako ti meljes zobene?
                              Dok sam ih jeo, sa štapnim mikserom, ima za 100 kn i nije losa stvar a i lako se pere...

                              Comment


                              • Re: S čim jesti posni sir?

                                Također stapnim mikserom, savrseno ih usitni za 5 sekundi i onda samo to "tijelo" rastavis, isperes vodom i obrises, jednostavno
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X