Announcement

Collapse
No announcement yet.

S čim jesti posni sir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: S čim jesti posni sir?

    Originally posted by blento View Post
    Bez obzira jesi li zadovoljio dnevni unos P prije spavanja moras unijet proteine jer ce ti tijelo biti 8 sati bez ikakve hrane a i dok spavamo misic raste, jednostavno receno, i zbog toga moras. Bar ja mislim da je tako, mozda grijesim al DARICA ne mogu se sloziti s tobom nikako
    Opet nebuloze , nitko nije naveo da MORAS jesti posni pred spavanje ( ili bilo koji drugi sporo otpustajuci protein ) , vec se tako vuce vec duze vrijeme po brojnim planovima prehrane posni na kraju. Neces sigurno izgubiti nista znacajno ako ne jedes posni pred spavanje, a ako se to i desi , javi se meni na pm pa cu ti ja pokrit prehranu za sve "gainove" koje si izgubio
    There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
    - Aldous Huxley

    Comment


    • Re: S čim jesti posni sir?

      Posni sir i kiselo vrhnje pomijesam i ima super okus meni i onda uzmem priloge npr. paradajz

      Comment


      • Re: S čim jesti posni sir?

        jel ima jos neki posni osim dukatovog?

        malo sam racunao, uzmem 250g svaki dan prije spavanja treba mi 15 pakiranja po 500g za mjesec dana, a svako je 15-16 kn, znaci to je nekih 240 kn a za to se moze uzeti i kazein protein u prahu (isto za mj dana, ako se uzima vece pakiranje onda je jos jeftinije) a cini mi se da je on i bolji za uzet prije spavanja od posnog... Sto vi kazete?

        Comment


        • Re: S čim jesti posni sir?

          Milbona - Lidl.
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • Re: S čim jesti posni sir?

            Jel mogu prije spavanja pojest posni sir 100g 13 P i salamu 100g 14 P i 20 M ??

            Comment


            • Re: S čim jesti posni sir?

              Mozes ako mislis da ti je to dovoljno. Samo pazi da je malo kvalitetnija salama (nemoj onu za pizzu jesti, ili poli) Koja salama je u pitanju?
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • Re: S čim jesti posni sir?

                Pileća salama od cekina

                Comment


                • Re: S čim jesti posni sir?

                  nešto ovako ja radin

                  Comment


                  • Re: S čim jesti posni sir?

                    Miješam posni sir sa puno stvari. Ovisno o dobu dana,nekad s vegetom mediteran i dodam još vlasca,nekad s kikirikijem,nekad s bananom, jako je ukusan ako se doda malo pilećih prsa...

                    Što se tiče kupovine sve marke imaju dobar sir. Svaki je poseban na svoj način. Dobar mi je iz Lidla recimo jer je kremast,dobar je i Clever iz Bille,Zdenka je super,ima 18g proteina na 100g i ima specifičan okus. Najisplativije ga je,po meni, kupovati u Getrou,a kod drugih kada bude akcija.

                    Comment


                    • Re: S čim jesti posni sir?

                      kad sam pokušavao dobit na masi, istresao sam ga u zdjelicu i jeo sam ga sa kikiriki putrom (iz bio&bio) i jednu bananu bi si narezao unutra... eventualno bih dodao još kikirikija/indijskih orašćića itd...
                      no tad nisam jeo posni nego onaj zrnati light... al u konačnici dođe na isto što se macrosa tiče, samo mi je zrnati finiji

                      na maintainingu sam ga jeo sa kajenskim paprom, curryem i češnjakom(u prahu) - odlična kombinacija začina!!
                      i zelena/crvena/zuta paprika ili krastavci(svježi) kao prilog
                      tu sam jeo onaj meggle posni
                      Last edited by Weedeemer; 27-11-12, 10:38.
                      Black leather, knee-hole pants

                      Comment


                      • Re: S čim jesti posni sir?

                        kupio sam si weider kazein i uzmem 15 dkg posnog i oko pola velike zlice kazeina, to pomjesam i super je fino. da li je to ok? ovaj video gore, sta nije maslac od kikirikija nezdrav?
                        i jos jedno pitanje, posni i zrnati sir su slicne stvari, odnosno oboje se moze jesti prije spavanja?

                        Comment


                        • Re: S čim jesti posni sir?

                          Originally posted by ninja23 View Post
                          i jos jedno pitanje, posni i zrnati sir su slicne stvari, odnosno oboje se moze jesti prije spavanja?
                          Zrnati ima više M od posnog.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: S čim jesti posni sir?

                            prije spavanja, pola kile sira,višnje,kakao,sladilo... okus ludilo
                            Originally posted by Songoku
                            najbolji pwm je burek

                            Comment


                            • Re: S čim jesti posni sir?

                              Okus ludilo, ali koliko je pametno jesti hidrate pred spavanje ?

                              Comment


                              • Re: S čim jesti posni sir?

                                Originally posted by diinnoo View Post
                                Okus ludilo, ali koliko je pametno jesti hidrate pred spavanje ?
                                nije pametno ni jesti niti ne jesti UH prije spavanje, nije ni glupo


                                ali je glupo ne jesti ih jer mislis da ce to uticati na tvoj napredak.

                                no carbs after 6 = broscience nr.1
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X