Announcement

Collapse
No announcement yet.

Whey nam uopće nije potreban?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Whey nam uopće nije potreban?

    Originally posted by ivanbih95 View Post
    nemas razloga casein je extra stvar mada ja mijesam posni i whey popravim okus i derem
    meni je bolje dodat nego zamjenit

    Comment


    • #17
      Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

      Originally posted by GruYsoN View Post
      ovisi o tome koliko se unijelo
      cuj, koja je to gornja granica ?




      ....da i to cujem
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #18
        Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

        Originally posted by TripleZ View Post
        cuj, koja je to gornja granica ?




        ....da i to cujem

        to je otkucano iz zajebancije a i zar fkt mislis da ako u jednom obroku uneses lupam 200g proteina da ce tijelo svih 200g maximalno iskoristiti?
        If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

        Comment


        • #19
          Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

          Originally posted by GruYsoN View Post
          to je otkucano iz zajebancije a i zar fkt mislis da ako u jednom obroku uneses lupam 200g proteina da ce tijelo svih 200g maximalno iskoristiti?
          ono sto se ne iskoristi za sintezu proteina odradi glukozogenezu, u svakom slucaju ne ''propada''


          i ako bas hoces da znas, tijelo ima odredjenu brzinu kojom radi i snabdjeva se tvarima, to stoji, i ne moze za sat ili za dva sata iskoristiti koliko god si unio...ali se postepeno gram po gram rastavlja na AK i koristi u tijelu, pa makar to trajalo i 24 sata....neovisno od velicine obroke, nikad se nece iskoristiti ''sve odjednom'' nego postepeno
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #20
            Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

            Originally posted by TripleZ View Post
            ono sto se ne iskoristi za sintezu proteina odradi glukozogenezu, u svakom slucaju ne ''propada''


            i ako bas hoces da znas, tijelo ima odredjenu brzinu kojom radi i snabdjeva se tvarima, to stoji, i ne moze za sat ili za dva sata iskoristiti koliko god si unio...ali se postepeno gram po gram rastavlja na AK i koristi u tijelu, pa makar to trajalo i 24 sata....neovisno od velicine obroke, nikad se nece iskoristiti ''sve odjednom'' nego postepeno
            sve to stoji i vjeruj sve to znam ali ne postoji sansa da se od 200g svih 200g iskoristi...ali ne vrijedi oko ovoga se nesto raspravljati
            If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

            Comment


            • #21
              Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

              Originally posted by GruYsoN View Post
              sve to stoji i vjeruj sve to znam ali ne postoji sansa da se od 200g svih 200g iskoristi...ali ne vrijedi oko ovoga se nesto raspravljati
              ne vrijedi jer je totalno nerealna predpostavka, bas zato i ne vidim zasto na takvim stvarima inace temeljite argumente...

              ...to je vise nego cak onih bilerskih 2g/kg za vecinu ljudi...tako da bi anabolicka reakcija(za naturalce) bila maxirana za neke ljude i prije 200 g bez obzira jel to u jednom oborku ili u 5


              ja licno skoro svaki dan imam 1 obrok sa 80-120g (puno piletine i jos neki izvor P) iako mi dnevno unos nije preko 180....
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #22
                Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

                Originally posted by TripleZ View Post
                ne vrijedi jer je totalno nerealna predpostavka, bas zato i ne vidim zasto na takvim stvarima inace temeljite argumente...

                ...to je vise nego cak onih bilerskih 2g/kg za vecinu ljudi...tako da bi anabolicka reakcija(za naturalce) bila maxirana za neke ljude i prije 200 g bez obzira jel to u jednom oborku ili u 5


                ja licno skoro svaki dan imam 1 obrok sa 80-120g (puno piletine i jos neki izvor P) iako mi dnevno unos nije preko 180....
                pa normalno da je nerealna nego sam samo dao primjer da ne znaci da se sve iskoristi sto pojedemo mislim da se na kraju ipak razumijemo
                If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                Comment


                • #23
                  Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  moze...skladisti se dok se ne sintezira sve uneseno, ne izadje kroz solju tek tako...
                  Nije to baš sve tako kako si ti zamislio. Malo ti to sve prebukvalno shvaćaš.
                  Onda su svi natjecatelji idi.oti što jedu 5x na dan a mogu sve riješiti jednim obrokom???

                  Zašto sam ja gladan 5 sati nakon obroka koliko god da pojedem? Znao sam se ubiti od hrane, i za cca 5 sati opet gladan.
                  Zato što tijelo ima rok u kojem će riješiti hranu, neće je dovijeka probavljati. Višak hrane ide nešto u salo a nešto u wc, nema teorije da se sve iskoristi, ili da se probavlja dok se ne iskoristi sve.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

                    slazem se da je prakticki nemoguce da se sve iskoristi. vec sam pricao, kad bi tijelo uspjelo asporbirati SVE kalorije unesene, koliki bi ljudi bili? posebice kada se radi o nekoj vrlo kaloricnoj hrani, kao sto je pizza, gdje u jednom obroku uneses 1500kcal i vise?
                    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                    Comment


                    • #25
                      Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

                      Originally posted by Coffey View Post
                      slazem se da je prakticki nemoguce da se sve iskoristi. vec sam pricao, kad bi tijelo uspjelo asporbirati SVE kalorije unesene, koliki bi ljudi bili?
                      Pa bili bi kao amerikanci, tj. sad je bolje govoriti da bi bili kao meksikanci pošto su ih makli sa prvog mjesta..


                      Originally posted by Coffey View Post
                      posebice kada se radi o nekoj vrlo kaloricnoj hrani, kao sto je pizza, gdje u jednom obroku uneses 1500kcal i vise?
                      Po meni je logično da ovaj stalni porast pretilosti je upravo zahvaljujući tome, dakle sve kaloričnijoj hrani koja ne može nigdje ispariti..
                      Simplify.

                      There are no shortcuts to any place worth going.

                      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                      HARDER.


                      Comment


                      • #26
                        Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

                        Koliko sam primjetio hraneći se u burgerkingu i mcdonaldsu (maturalac jbg, nisam mogao bolje), s tom prehranom unosiš brdo kalorija, a ne možeš se zasititi. Jedan cheeseburger, onaj najmanji za 7kn (u španjolskoj je 2€) ima 330ccal, sa 3 pojedena (jedan obrok) uneseš skoro pola dnevne potrebne količine kalorija, a i dalje si gladan pa uzmeš još 4 + pizzza i uskoro si na + 150kg kad više ne možeš ni kroz vrata izaći pa treba rušiti zid.

                        Comment


                        • #27
                          Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

                          Originally posted by gavranka View Post
                          Pa bili bi kao amerikanci, tj. sad je bolje govoriti da bi bili kao meksikanci pošto su ih makli sa prvog mjesta..




                          Po meni je logično da ovaj stalni porast pretilosti je upravo zahvaljujući tome, dakle sve kaloričnijoj hrani koja ne može nigdje ispariti..
                          generaliziras. ja govorim o vrlo individualnom fizickom prirastu masnih naslaga nastalih od potpune apsorpcije unesenih kalorija. i to ne psihickom kada mislis da si dobio 10 kg od jednog obroka, nego zaista fizicki. kada bi tako bilo, ljudi bi na dnevnoj bazi mogli dobiti i pola kg masti (kaj je 3500 kcal viska) sto mi se ne cini vjerojatnim. 3500kcal je zato jer 1 kg tjelesne masti ima 7000kcal, a ne 9000kcal.
                          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                          Comment


                          • #28
                            Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

                            A šta je sa pričom, da naša creva ne mogu dnevno da uzmu iz hrane više od 30 grama proteina?

                            I da sve što je preko toga ili svare enzimi ili pojedu bakterije, pa imamo nadutost (gasove)...
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • #29
                              Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

                              Originally posted by Dača View Post
                              A šta je sa pričom, da naša creva ne mogu dnevno da uzmu iz hrane više od 30 grama proteina?

                              I da sve što je preko toga ili svare enzimi ili pojedu bakterije, pa imamo nadutost (gasove)...
                              dnevno?!?

                              kako onda ja prdim ko idiot od banana, a ne od proteina?
                              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                              Comment


                              • #30
                                Re: WHEY nam UOPĆE NIJE POTREBAN

                                Originally posted by Dača View Post
                                A šta je sa pričom, da naša creva ne mogu dnevno da uzmu iz hrane više od 30 grama proteina?

                                I da sve što je preko toga ili svare enzimi ili pojedu bakterije, pa imamo nadutost (gasove)...
                                daaaaaj molim te
                                cak i da si mislio po jednom obroku, sto najvjerovatnije i jesi, opet nije tacno..sta ako uneses 50gr u jednom obroku, sta ce biti sa onih 20, ispariti ili sto kaze Milos Sarcev pretvoriti se u zabu putem kermitogeneze?
                                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                                Comment

                                Working...
                                X