Announcement

Collapse
No announcement yet.

Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

    i da je tako odkud češ nabavit magarčevo mljeko oš ga ić muzt
    imaš 2 posta i oba ovdje odi se predstavi pod novi članovi

    Comment


    • #77
      Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

      CFM Weider da li itko koristi i ako da, kako je zadovoljan? sve što znam je da je jagoda 87% a čokolada 82%...

      Comment


      • #78
        Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

        Bok, mene zanima dali da pijem whey ujutro ili prije spavanja?

        Comment


        • #79
          Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

          Ujutro sa zobenim pahuljicama mozes i poslije treninga se preporuca

          Comment


          • #80
            Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

            Ja sad pijem ujutro i u dane kad treniram prije i poslije treninga, je to ok?

            Comment


            • #81
              Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

              Originally posted by mrky100 View Post
              Ja sad pijem ujutro i u dane kad treniram prije i poslije treninga, je to ok?
              Neznam za to prije treninga... koliko sam ja upoznat ide poslije treninga...

              Comment


              • #82
                Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

                To je OK. I neposredno prije treninga je dobro popiti whey s glukozom.
                Originally posted by magarac
                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                dzaba mu sve

                Comment


                • #83
                  Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

                  Ni ja nikad nisam cuo da se pije prije treninga... logicno mi je poslije, kad se misici "potrose" pa traze "hranu" tj. proteine.

                  Comment


                  • #84
                    Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

                    pa recimo ako je prevše prošlo od obroka prie treninga tipa 3-4 sata.. dok kreneš trenirat.. popiješ whey+glukoza prie treninga ili Dwm (during workout meal) dakle za vrijeme treninga.. zašto nebi bilo logike ?
                    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                    Comment


                    • #85
                      Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

                      Teoretski, ako želimo stvoriti anaboličko okruženje već za vrijeme vježbanja, trebalo bi pojesti neki brzi protein i popiti glukozu neposredno prije treninga.
                      Osobno radim tako da pola sata prije treninga popijem bjelanjke i u prvih 5 min treninga, za vrijeme zagrijavanja, popijem 30 grama glukoze.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • #86
                        Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

                        a onda još zbog "anaboličkog prozora" popit whey od pwma prije treninga odnosno na početku a glukozu poslije.. tako da taj whey se razgradi taman u isto vrijeme kad piješ glukozu.. a njoj netreba ništa vremena.. al to su finese.. razliku će samo profi bilderi primjetit.
                        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                        Comment


                        • #87
                          Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

                          Originally posted by Dida View Post
                          Teoretski, ako želimo stvoriti anaboličko okruženje već za vrijeme vježbanja, trebalo bi pojesti neki brzi protein i popiti glukozu neposredno prije treninga.
                          Osobno radim tako da pola sata prije treninga popijem bjelanjke i u prvih 5 min treninga, za vrijeme zagrijavanja, popijem 30 grama glukoze.
                          Jel moze meni netko pojasniti nesto... Recimo imam otvorenu raspravu oko Gainera i vecina pljuje kao to je cisti šečer, dobit ces salo, ovo, ono...a onda citam da vecina pije 30 grama wheya sa 60 grama glukoze??? Pa di ces vise šečera? Ne kuzim?!
                          Kuzim da ce se whey brze apsorbirati sa glukozom ali opet govorimo o 60 grama čistog šečera?
                          Gainer ima 26 grama šečera u 125 g dozi a kao smece je.... Jao jao... light me pls!

                          Comment


                          • #88
                            Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

                            šećer je energija, gorivo za trening i neznam zašto bi bio smeće.
                            il sam možda krivo čuo. hehe

                            Comment


                            • #89
                              Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

                              Originally posted by pava View Post
                              šećer je energija, gorivo za trening i neznam zašto bi bio smeće.
                              il sam možda krivo čuo. hehe
                              Nece mi nitko objasni kako 60 grama čistog šečera u 30 grama wheya je cooool i super a pljuju po Gaineru koji u 125 g dozi ima 26 grama šečera (kao to je čistiiiiiiiiii šeeeeeeeečer)

                              Comment


                              • #90
                                Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

                                svatko može doć i svašta napisati, ovo je forum.
                                uostalom što se toliko nerviraš?
                                možda misle da je šećer u gaineru manje kvalitetan... neznam.
                                ja iskreno bi rađe uzeo gainer neg proteine, što se i vidi iz mojih prijašnjih postova, baš zbog uh i kaloria da nemoram toliko žderat, a sad koliko će taj gainer po obroku imat proteina ovisi koj uzmeš.

                                Comment

                                Working...
                                X