Announcement

Collapse
No announcement yet.

prijedlog/šema fullbody treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: prijedlog/šema fullbody treninga

    Jesi se izrigao kad za vrijeme treninga? Ako nisi onda nisi testirao svoje mogucnosti. Ja sam puno puta bio na rubu riganja i nastavio bi trenirati i ostao bi na rubu. Ali ponekad pređeš taj rub jbg...
    Idi do kraja, neki se izrigaju pa nastave, ja ne mogu nastaviti jer mi glava puca...

    Comment


    • #17
      Re: prijedlog/šema fullbody treninga

      po meni je to sa povracanjem pretjerivanje, i ja znam bit na rubu povracanja kod treninga nogu ali kad vidim da sljedecu seriju necu moci napravit kako treba tj. necu se moc "dovoljno odmorit" tih 30-45-1min ovisi, uzmem si pauzu par min kad mi se stanje smiri i onda napravim seriju kako spada jer forisirati nesto sto neces moc napravit kvalitetno tj. uz povracanje je nepotrebno, razumijem da svako zeli dati sve od sebe na svakom treningu i sto vise napraviti ali ici "preko" povracanja je previse.

      Comment


      • #18
        Re: prijedlog/šema fullbody treninga

        Originally posted by WTF View Post
        Intenzitet kazes... Hmmmm, evo trening od jutros...

        Prsa:
        Bench press: 4x15
        Kosi bench: 4x15
        Dipsevi:4x10
        Biceps:
        Pregib bucicama na klupi: 3x25-30 ( do otkaza)
        Zgibovi: 3x10
        Stojeci pregib sipkom: 3x20 ( do otkaza )
        Sjedeci listovi: 3x30 ( do otkaza )
        Listovi na legg pressu: 3x35-40 ( do otkaza)

        Time: 50 minuta
        Intenzitet you say?

        ... Ajmo dalje..
        Jucer sam radio noge i usred treninga grlio skoljku, znam sto je intenzivan trening

        P.s moram pitati malog priesta zasto ja jadan moram ici 6x tjedno na trening i rigati a mogu ici svega 3 puta i isto mozda rigati.. Whatever..
        Bas bi mi olaksalo da imam 4 slobodna dana a ne ovako punom parom i jos gladan, pih
        Originally posted by WTF View Post
        Jesi se izrigao kad za vrijeme treninga? Ako nisi onda nisi testirao svoje mogucnosti. Ja sam puno puta bio na rubu riganja i nastavio bi trenirati i ostao bi na rubu. Ali ponekad pređeš taj rub jbg...
        Idi do kraja, neki se izrigaju pa nastave, ja ne mogu nastaviti jer mi glava puca...
        nisam rekao da tvoj trening nije intenzivan, nego samo listanje broja vjezbi/ponavljanja/odmora moze biti skroz druga stvar od intenziteta, for your info



        druga stvar, ''povracao?'' jesam, nisam ponosan na to....to je jedna od najkatabolicnijih stvari koje mozes uciniti, sorry ali tako je...pametno treniranje > kvazi-hardcore treniranje




        zurim na trening, tipkam ovo u roku 60 sekundi bez odmora izmedju recenica samo cu ti reci da ovo nije neka moja revolucionarna ideja, nego su svi bilder prije steroida radili full body, arnold je prve 2 godine trenirao full body(ima poznat plan mozes proguglat) reg park-ov 5X5 je jako poznat, itd. lista se nastavlja o tome cemo kad odradim trening
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #19
          Re: prijedlog/šema fullbody treninga

          Originally posted by pro_beginer View Post
          po meni je to sa povracanjem pretjerivanje, i ja znam bit na rubu povracanja kod treninga nogu ali kad vidim da sljedecu seriju necu moci napravit kako treba tj. necu se moc "dovoljno odmorit" tih 30-45-1min ovisi, uzmem si pauzu par min kad mi se stanje smiri i onda napravim seriju kako spada jer forisirati nesto sto neces moc napravit kvalitetno tj. uz povracanje je nepotrebno, razumijem da svako zeli dati sve od sebe na svakom treningu i sto vise napraviti ali ici "preko" povracanja je previse.
          Haha, nisam ja rekao da je povracanje nuzno, vec se dogodi jbg
          Vec sam rekao da sam bio na rubu masu masu puta i nista se nebi dogodilo ali jbg nekad prekipi. Radije bi da nisam, jer bi trening odradio do kraja...

          Comment


          • #20
            Re: prijedlog/šema fullbody treninga

            Mike O'Hearn - "Train smarter, not harder."
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • #21
              Re: prijedlog/šema fullbody treninga

              Originally posted by bot1950 View Post
              Mike O'Hearn - "Train smarter, not harder."
              WTF - Only lazy one's quote others cause they have no experience.

              Comment


              • #22
                Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                Tvoj signature? Opet quote. (nije od bildera, al je opet quote)

                Nego koga bi triba quotat, tebe?


                Ne možeš takve glupe postove pisat u kojima ideš vrijeđat nekoga samo zato jer se ne slaže s tvojin stajališten.
                "What the mind believes the body achieves."

                Comment


                • #23
                  Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                  Originally posted by bot1950 View Post
                  Tvoj signature? Opet quote. (nije od bildera, al je opet quote)

                  Nego koga bi triba quotat, tebe?


                  Ne možeš takve glupe postove pisat u kojima ideš vrijeđat nekoga samo zato jer se ne slaže s tvojin stajališten.

                  Zar se misljenja ne smiju razilaziti?
                  Hmmmm, vrijeđanje... Moze quote gdje sam vrijeđao u ovoj temi

                  Izuzev ovog: pa di si ti jazavčeeee bez napretka u zadnjih 2 godine s 1.073 posta i reputacijom 0, pa sto ima tebra, jesi dobio koji dek?

                  Comment


                  • #24
                    Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                    Nisi ti nešto vriđa, nego san danas u kur.cu pa me ono "lazy one's" sje.balo

                    Hahahhaha ne prdi debeli, iden polako, evo sad ću postat sliku u svoju temu jer san jučer stavia stariju.

                    91 kg, malo zapinje kilaža, tj. ne zapinje kilaža toliko, koliko san primjetia da mi se sad počelo sve vatat, znači više odlazi u salo nego u mišiće :/
                    "What the mind believes the body achieves."

                    Comment


                    • #25
                      Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                      Originally posted by WTF View Post
                      Zar se misljenja ne smiju razilaziti?
                      Hmmmm, vrijeđanje... Moze quote gdje sam vrijeđao u ovoj temi

                      Izuzev ovog: pa di si ti jazavčeeee bez napretka u zadnjih 2 godine s 1.073 posta i reputacijom 0, pa sto ima tebra, jesi dobio koji dek?
                      Ahahaha neman nista protiv mog sugradjanina bota al ovo je stvarno var...

                      Comment


                      • #26
                        Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                        Originally posted by WTF View Post

                        Izuzev ovog: pa di si ti jazavčeeee bez napretka u zadnjih 2 godine s 1.073 posta i reputacijom 0, pa sto ima tebra, jesi dobio koji dek?
                        Tvoje razmišljanje je krajnje glupo i primitivno.

                        Odkud znaš da momak nema i bolje posloženu i prehranu i trening od tebe ali jednostavno okinut za genetiku i koliko god radio da neće imati rezultat kao neko prosječne genetike.

                        Odkud mi znamo da se ti do sada nisi ubo 20 puta u guzicu i možda nemaš pojma o trening i prehrani a izgledaš bolje nego on jer si na roidsima(ovim ništa tebi ne prebacujem, čisto primjer)

                        Krajnje glupo razmišljanje.

                        Comment


                        • #27
                          Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                          Originally posted by bot1950 View Post
                          Nisi ti nešto vriđa, nego san danas u kur.cu pa me ono "lazy one's" sje.balo

                          Hahahhaha ne prdi debeli, iden polako, evo sad ću postat sliku u svoju temu jer san jučer stavia stariju.

                          91 kg, malo zapinje kilaža, tj. ne zapinje kilaža toliko, koliko san primjetia da mi se sad počelo sve vatat, znači više odlazi u salo nego u mišiće :/
                          Malo smanji kalorije ili se sokiraj s jedno 7 dana deficita pa opet na masu, jako dobro pali..
                          Nevalja ni masu prditi non stop, ciscenje jako dobro dođe
                          Aj nabaci slike al ne neke s aparatom iz 1960 nego fine prave slike

                          Comment


                          • #28
                            Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                            Originally posted by diinnoo View Post
                            Tvoje razmišljanje je krajnje glupo i primitivno.

                            Odkud znaš da momak nema i bolje posloženu i prehranu i trening od tebe ali jednostavno okinut za genetiku i koliko god radio da neće imati rezultat kao neko prosječne genetike.

                            Odkud mi znamo da se ti do sada nisi ubo 20 puta u guzicu i možda nemaš pojma o trening i prehrani a izgledaš bolje nego on jer si na roidsima(ovim ništa tebi ne prebacujem, čisto primjer)

                            Krajnje glupo razmišljanje.
                            Oprosti zyzz, u pravu si skroz...
                            Idem se sad slikati i pokriti pišu i guzu u paintu pa cu objaviti...
                            Pozz

                            Comment


                            • #29
                              Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                              procitao sam sve postove u temi, iskreno i moje misljenje je da je malo potanak ovaj full body trening, moze se tu jos sto sta dodati, i kakvih super setova sa izolacijama, malo dropova , bar , radi boljeg fokusa, kontrakcije pupma, svega, ovo je cisto kao nesto powerliftersko, sa ovim gore dodatcima ce napravit perfekciju od treninga koji treba vise puta sedmicno izvesti naravno


                              btw. tema se razvija u zanimljivom pravcu, hejteri jedni okorjeli , sta se prepirete, svi smo mi ovde radi jednog cilja a to je :

                              All kind off gains

                              http://www.youtube.com/watch?v=7d-gKzp_wGE
                              Last edited by SemaMare; 02-04-13, 20:24.
                              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                              Comment


                              • #30
                                Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                                Ajde admine briši sve ove prijašnje postove!
                                "What the mind believes the body achieves."

                                Comment

                                Working...
                                X