Announcement

Collapse
No announcement yet.

prijedlog/šema fullbody treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: prijedlog/šema fullbody treninga

    Originally posted by TripleZ View Post
    ledja/ramena

    veslanje speed work 3 serije
    veslanje 3x12 underhand
    lat masina 3 serije + dropset
    veslanje bablovima(kanafom, toplo preporucujem) 3x12 + dropset
    veslanje bucicama potrbuske na kontrakosom benchu
    ramena, stojeci potisak 4 x 10-12
    letenje za srednje rame 3x12
    letenje za zadnje rame superset sa sredne rame kablovi 3x15
    trapez bucice 2x
    trapez sprava 2
    (jos jedna vjezba koju necu da spomenem, ubices me )


    uzimajuci u obzir sve zagrijavanje i to, nisam uspio danasnji trening odraditi za manje od 1 sat, kao sto inace ne uspijem - SVAKAKO mi hipertrofija vise zavisi od toga hocu li veci pritisak dati misicu nego hocu li upaliti stopericu i 20-30 sekundi ranije krenuti na sljedeci set




    tijelo je adaptivni organizam...ne mozes to sad, ne mogu ja to inace odrzavati visokim intenzitetom, ali kada postepeno malo povecavas serije mozes to i izdrzati

    I sad pazi... koliko serija i ponavljanja za leđa i ramena...
    I da ja leđa i ramena uguram u fullbody trening i ocekujem straaasni napredak a muku mucis i s ovih 200 serija?
    Makes no sence....
    Idem leci, dizem se u 6...
    Koja vjezba? hm

    Comment


    • #77
      Re: prijedlog/šema fullbody treninga

      Originally posted by WTF View Post
      Meni ne trebaju logovi ''nekih'' ljudi.
      Jesu ti ljudi natural? Jesu li trenirali onako kako si ti napisao? Ili su izostavili iz logova puno bitnih dijelova?
      Gdje je garancija da je to tocno tako?
      Nema.

      Fullbody ce dati napredak vrhunski.... pod određenim uvjetima ( to je moje misljenje )
      1. Da apdejtas sve extra stvari i ne zapostavis nijedan dio tijela
      2. Da se napucas dobro
      3. Da si zbog '2' mozes priustiti 2-3 sata full body treninga

      Naravno ako pricamo o pravom fullbody treningu....
      Trapez, leđa, prednje rame, srednje rame, zadnje rame, kvad, loža, listovi, trbuh, guzica, biceps, triceps prva druga treca glava.... mislim ima tu posla za full body....zar ne?

      to sto ti trazis se zove naucno istrazivanje, sto opet ne uzimas u obzir iz bilo kojeg razloga

      devil's circle - moj razgovor s tobom



      3 glave tricepsa se moze pogoditi jednom vjezbom, treci put, devils circle....


      izmedju ostalog prebacio si se na bukvalicarenje, ''fullbody'' je opet fullbody iako jedan dan uradis srednje rame a tek sl. trening zadnje - znamo to obojica samo sto zelis dublje i dublje ulaziti u bezpotrebnu raspravu





      preskocio si moj prvi odgovor tebi...cinjenica je da sinteza proteina kod 99% naturalaca traje najvise 48 sati, kod ljudi na juice-u to moze trajati vise od 10 dana bez problema(tako da njima ne vrijedi trositi mozak na razmisljanje hoce li 1 ili 2x sedmicno pogoditi) a kad smo vec ove sto se rokaju poceli odbacivati, pa hajmo onda i tu glupost ? ili neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, imam bolju ideju, ostacemo pri tome jer je ''bb-ing pravilo''



      tema je bila dobronamjerna, ako je tvoj razgovor dobronamjeran sto se mene tice ja te i na telefon mogu nazvati pa da diskutujemo ako treba po svu noc - ako ima od toga ploda...ako nije, cemu omalovazanje ove djece po forumu(poput mene) i izvrtanje rijeci do u kasne sate
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #78
        Re: prijedlog/šema fullbody treninga

        Originally posted by WTF View Post
        I sad pazi... koliko serija i ponavljanja za leđa i ramena...
        I da ja leđa i ramena uguram u fullbody trening i ocekujem straaasni napredak a muku mucis i s ovih 200 serija?
        Makes no sence....
        Idem leci, dizem se u 6...
        Koja vjezba? hm
        a nisi me pitao za napredak ledja kad sam radio fullbody?

        okay
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #79
          Re: prijedlog/šema fullbody treninga

          Originally posted by TripleZ View Post
          izmedju ostalog prebacio si se na bukvalicarenje, ''fullbody'' je opet fullbody iako jedan dan uradis srednje rame a tek sl. trening zadnje - znamo to obojica samo sto zelis dublje i dublje ulaziti u bezpotrebnu raspravu


          preskocio si moj prvi odgovor tebi...cinjenica je da sinteza proteina kod 99% naturalaca traje najvise 48 sati, kod ljudi na juice-u to moze trajati vise od 10 dana bez problema(tako da njima ne vrijedi trositi mozak na razmisljanje hoce li 1 ili 2x sedmicno pogoditi) a kad smo vec ove sto se rokaju poceli odbacivati, pa hajmo onda i tu glupost ? ili neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, imam bolju ideju, ostacemo pri tome jer je ''bb-ing pravilo''



          tema je bila dobronamjerna, ako je tvoj razgovor dobronamjeran sto se mene tice ja te i na telefon mogu nazvati pa da diskutujemo ako treba po svu noc - ako ima od toga ploda...ako nije, cemu omalovazanje ove djece po forumu(poput mene) i izvrtanje rijeci do u kasne sate
          Moji odgovori sigurno nisu zlonamjerni. Bilo tko tko se nasao uvrijeđen ne mora biti, to je samo nacin razgovaranja koji kadkad prijeđe granice. Znam da je tema dobronamjerna, ja sam se ukljucio jer me zanimalo na koju foru da full body odradim u jednom treningu.
          I dalje ne vidim nacin na koji bi meni osobno to odgovaralo, eto nisam jedini....
          Ako odradim danas srednje a sljedeci put zadnje to nije full body, ali ocito sam presao preko cinjenice da se u fitness svijetu to ipak naziva full body, my excuse. Ja pod full body mislim doslovno na full body pa eto, taj half body bi mogao raditi ali ''doslovno'' full body cisto sumnjam. Mozda jednom probam zasto ne? Ali poznavajuci svoje tijelo cisto sumnjam da bi vidio napredak jer u mom slucaju ja kosti moram ostaviti u gymu za mrvicu napretka.
          Ako drugima paše, sve 5 i sretno svakom bilo
          Laku noc i no offence.

          Comment


          • #80
            Re: prijedlog/šema fullbody treninga

            Originally posted by TripleZ View Post
            a nisi me pitao za napredak ledja kad sam radio fullbody?

            okay
            Vise bi volio da sad krenes na full body kad si izgradio komad leđa pa da vidim kako bi dalje islo

            Comment


            • #81
              Re: prijedlog/šema fullbody treninga

              hajde novi dan nova nafaka bice jos zanimljivih prica
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #82
                Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                Originally posted by WTF View Post
                Vise bi volio da sad krenes na full body kad si izgradio komad leđa pa da vidim kako bi dalje islo
                'izvukao'' sam iz full body-a sto sam htio


                ako te zanima, odma poslije defke ako je ikako bude planiram prvi put nesto sto je zaista ''powerliftersko'' i to ce biti smolov za cucanj i baby smolov za bench


                radicu bench i cucanj 4puta sedmicno, znas vec, natural - pa ako te to zanima stay tuned
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #83
                  Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  'radicu bench i cucanj 4puta sedmicno, znas vec, natural - pa ako te to zanima stay tuned
                  biti cu u toku, to me vec zanima jako

                  Comment


                  • #84
                    Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                    wtf,
                    samo da ti napomenem, budući da dovodiš u pitanje koliko naturalci mogu kvalitetno derati po 2 sata u komadu u teretani

                    nije isto vjezbao ti 45 minuta bicepse i tricepse i radio 2 sata full body
                    u prvom slučaju se fokusira na mali broj mišića u treningu, dok se u drugom slučaju vježba velik broj mišića u tijelu
                    iz tog razloga je u prvom slučaju teško izvlačiti maximum duže od sat vremena, dok u drugom slučaju to nije takav slučaj

                    Comment


                    • #85
                      Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                      Originally posted by FcB View Post
                      wtf,
                      samo da ti napomenem, budući da dovodiš u pitanje koliko naturalci mogu kvalitetno derati po 2 sata u komadu u teretani

                      nije isto vjezbao ti 45 minuta bicepse i tricepse i radio 2 sata full body
                      u prvom slučaju se fokusira na mali broj mišića u treningu, dok se u drugom slučaju vježba velik broj mišića u tijelu
                      iz tog razloga je u prvom slučaju teško izvlačiti maximum duže od sat vremena, dok u drugom slučaju to nije takav slučaj
                      ali se fullbody koncentrira na slozene ili ti ga compound vjezbe...
                      ajde daj ti pumpaj bench,cucanj,mrtvo,military ,zgibove,veslanja i takve vjezbe 2 sata, ne sa djecjim tezinama nego onako bogovski

                      Comment


                      • #86
                        Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                        Evo moj full body možda nekom pomogne, ako ima grešaka ukažite na iste

                        Kao osnova programa uzet je stroglifts 5x5 i njega bez ikakvih dodataka radio sam mjeseca dana bez ikakvih izolacija.

                        Treninga A

                        Čučanj 5x5
                        Bench 5x5
                        Veslanje 5x5
                        Dipsevi 3Xdo otkaza
                        Hiperekstenzija 3x12

                        Trening B

                        Čučanje 5x5
                        Potisak iznad glave 5x5
                        Mrtvo dizanje 1x5
                        Zgibovi 3xdo otkaza
                        plank 3x30s

                        Kasnije sam dodao izolacije

                        Trening A + triceps

                        Trening B + biceps

                        Trening A + listovi

                        Trening B + srednnje i zadnje rame

                        Od nedavno trening je ovakav

                        Trening A + triceps + srednje rame

                        Trening B + biceps + zadnje rame

                        Treninga A + kosi bučicama* 3x8, letenje bučicama 3x12 + (listovi)*

                        Trening B + Lat mašina 3x12, jednoručno veslanje* 3x8 + (podlaktica)*

                        *opcionalno

                        Comment


                        • #87
                          Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                          Originally posted by pro_beginer View Post
                          ali se fullbody koncentrira na slozene ili ti ga compound vjezbe...
                          ajde daj ti pumpaj bench,cucanj,mrtvo,military ,zgibove,veslanja i takve vjezbe 2 sata, ne sa djecjim tezinama nego onako bogovski
                          ma naravno, svaki trening je težak, a ako nije - nije valjao,
                          ali ipak nije isto ubijao ti prsa sa hrpom vježbi ili ubijao ti prsa, pa ledja, pa noge
                          u prvom slučaju ces puno prije stici do maximuma (u smislu kvalitetnog vjezbanja)

                          Comment


                          • #88
                            Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                            Evo kako sam i ja zagovornik fullbody treninga, red je da napišem svoj fb trening po kojem sam prije vježbao (malo drugačijoj verziji, jer nisam imao uvjete), i ostvario solidan napredak u masi:

                            PON
                            -prsa-dipsevi s dodatnim teretom 3X6-8 + kosi bp (bućice ili šipka) 1X12-14
                            -leđa-zgibovi s dod. teretom 3X6-8 + veslanje (bućice ili šipka) 1X12-14
                            -noge-čučanj 3X8-12 + mrtvo na ravne noge 2X14 ili GHR 2X8-10
                            -ramena-rameni potisak 3X6-8 + povlačenje do brade 1X10-12
                            -biceps pregib šipkom 3X6-8
                            -triceps ekstenzija na spravi ili ispruženje bućicom iznad glave 3X8-12



                            SRI
                            -isto kao u pon, samo 2+2 serije umjesto 3+1 za prsa, leđa rame,
                            -noge isto,
                            -biceps pregib zamijeniti pregibom bućicama neutralnim hvatom


                            PET
                            -iste vježbe kao i u pon i sri, samo prvo ide 3 serije vježbe koja se u pon izvađala samo u jednoj seriji za prsa, leđa i ramena
                            -čučnjeve odraditi slabijim intenzitetom, umjesto SLDL klasičan DL ili sumo
                            -bic/tric kao u pon


                            -trbušnjaci s opterećenjem, listovi - po potrebi

                            Comment


                            • #89
                              Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                              Originally posted by WTF View Post
                              P.s moram pitati malog priesta zasto ja jadan moram ici 6x tjedno na trening i rigati a mogu ici svega 3 puta i isto mozda rigati..

                              Zar nisi ti Vendethin padavan?

                              Comment


                              • #90
                                Re: prijedlog/šema fullbody treninga

                                Ado je u pripremama i pod stresom, a ja nisam obican klijent vec izrazito naporan klijent tako da smatram da nije vrijeme da ga ometam.
                                Ljudina je bio, ljudina ce ostati, preporucujem ga svima jer je odlican trener kojeg ama bas svaki klijent voli i veselim se nasoj suradnji danas/sutra
                                Nadam se da ce pomesti konkurenciju, bas je zasluzio.

                                Comment

                                Working...
                                X