Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by Masahiko Kimura View Post
    ahhahahahahahahahahahahahahhaha
    lolwut? h3h3h3
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by bot1950 View Post
      Čita san već negdi da je širi hvat, evo ti ga i ovdi https://www.muscleandstrength.com/ex...ine-press.html
      ako video treba da pokazuje ekstra siroki hvat...ne pokazuje to, tako ja svaki bench radim

      vjezba nije uvjetovana sirokim hvatom, mozes ti i na obicnom benchu staviti ruke do ploca ali ne znaci da je svaki bench press nuzno wide grip, ili gilotinja for that matter...
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Brate siguran san 90 % da se na videu koristi široki hvat.


        Evo ti ovdi napisano

        http://www.exrx.net/WeightExercises/...enchPress.html
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          dobro ti ja hamza(triplez) napisao
          "vjezba nije uvjetovana sirokim hvatom, mozes ti i na obicnom benchu staviti ruke do ploca ali ne znaci da je svaki bench press nuzno wide grip, ili gilotinja for that matter..."

          za mene osobno postoje samo 2 hvata na benchu: ili malo uzi gdje ce vise raditi triceps( ne onako usko da ti je dlan do dlana, to je retardirano) i malo siri hvat- takav da ti u donjem polozaju nadlaktica,podlaktica 90 stupnjeva.
          sve sire od toga je pozivnica za snap city, puknut ces si rame ko cackalicu.
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            ljudi zanima me valja li mi redosljed vježbi u treningu leđa,latovi su mi bili nekako primarni pa sam zato napravio,pa molim komentirate valja li

            2x6 uski zgibovi
            2x6 široki zgibovi
            3x8 veslanje u pretklonu širokim hvatom, jednoručno veslanje bučicom, veslanje u pretklonu uskim hvatom
            3x6 mrtvo dizanje

            e sad znam da se kaže da mrvo dizanje treba na početak jer je najkomplesnija vježba,ali izgubim puno snage na njoj onda i teže veslanja odradim pa eto zanima me vaše mišljenje koliko ovo valja

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              dobro je ja isto mrtvo radin na kraju..

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Dobio sam vreću za boks i sad me zanima zašto je ona dobra osim za vježbanje udaraca i tako toga? Kad bi ju trebalo koristi, možda na dan kad se odmaram pa onako malo udarati po njoj ili možda prije ili poslije treninga? I znam da treba imati tehniku da bi se udaralo po vreći jer ako nemaš tehniku moglo bi doći do ozljede zglobova. Hvala.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Dujewii View Post
                  Dobio sam vreću za boks i sad me zanima zašto je ona dobra osim za vježbanje udaraca i tako toga? Kad bi ju trebalo koristi, možda na dan kad se odmaram pa onako malo udarati po njoj ili možda prije ili poslije treninga? I znam da treba imati tehniku da bi se udaralo po vreći jer ako nemaš tehniku moglo bi doći do ozljede zglobova. Hvala.
                  Svašta se može improvizirati, pogledaj ova dva linka

                  http://fitnessangels.net/hr/blog/30-...andbagom-1-dio

                  http://fitnessangels.net/hr/blog/30-...andbagom-2-dio

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    -sta mislite da se cucanj ubaci 4 puta na tjedan??bez obzira sto se taj dan noge ne rade,samo cucanj odradit i onda posle npr ledja ili sta se vec taj dan treba radit-...

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      nikako,to je neizvedivo ako radiš kako treba...nakon pravog treninga nogu u koje je uključlen čučanj nema šanse da ces ti opet moc radit čučanj najmanje 3-4 dana

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        ma najbolje čučanj svaki dan pa nek ide sve 3 pm
                        Znoj štedi krv

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Pozdrav raja, idem vec 5 mjeseci u teretanu...I od kako sam kreno radim po ovom planu, pa me zanima da mi kazete valjal to cemu, sta bi trebo mjenjat i slicno..i dobio sam na masi onako solidno, sad bih volio na definiciju, sta se mora promjenit u treningu i u ishrani ako zelim definiciju?
                          utorak - prsa, triceps
                          četvrtak - ramena, biceps
                          subota - leđa
                          nedjelja - noge, stomak

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            to se moze, 4 puta je malo previse al 3 puta se moze.
                            ja dok sam radio starting strenght sam radio 3 puta tjedno cucanj i 2 puta tjedno deadlift i u tom periodu sam imao najvece noge.
                            Originally posted by Bilderčić
                            Originally posted by Dehydronator
                            sve do grama tjedno je natural
                            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Archiv3r View Post
                              to se moze, 4 puta je malo previse al 3 puta se moze.
                              ja dok sam radio starting strenght sam radio 3 puta tjedno cucanj i 2 puta tjedno deadlift i u tom periodu sam imao najvece noge.
                              trebal mjenjat trening i ishranu za definiciju? hvala

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Dečki dali mi može tko pomoči u vezi par vježbi http://www.building-body.com/forum/t...e-ok-Cilj-masa

                                Comment

                                Working...
                                X