Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Koje vježbe radite za doljni dio leđa?

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Hiperextenzija s utegom na prsima,mrtvo dizanje,good mornings s bucicama

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Na sta treba ciljati da nebi izgledao grbavo t.j. dali znate nekoga tko je sj*bo kicmu ili je postigao efekat zgrbljenosti u teretani osobno imam normalan stav ali imam jednoga prijatelja koji se bavi se dugo teretanom i ledja su mu sjebana :/ po meni trebalo bi se usredotociti na trapez.. ispravite me ako gresim

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Aze View Post
          Na sta treba ciljati da nebi izgledao grbavo t.j. dali znate nekoga tko je sj*bo kicmu ili je postigao efekat zgrbljenosti u teretani osobno imam normalan stav ali imam jednoga prijatelja koji se bavi se dugo teretanom i ledja su mu sjebana :/ po meni trebalo bi se usredotociti na trapez.. ispravite me ako gresim
          Treba ciljati na to da ne sjedis za kompjuterom pogrbljeno, da ne hodas kao orangutan pogrbljeno a u gymu da treniras kao svaki normalan vjezbac.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            ne sjedim nego lezim za laptopom dobro si me napomenuo znam da je krevet od prevelike vaznosti t.j. sto tvrdje to bolje

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              http://static.fjcdn.com/gifs/Browsin...40_4288358.gif
              )))))))
              Attached Files

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Brzina izvođenja vježbi je srednja, jer tako gradimo mišićnu masu (velika brzina izgrađuje snagu a mala brzina s laganim težinama spaljuje masti).
                Jel ovo točno?

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by nikola86 View Post
                  Brzina izvođenja vježbi je srednja, jer tako gradimo mišićnu masu (velika brzina izgrađuje snagu a mala brzina s laganim težinama spaljuje masti).
                  Jel ovo točno?
                  naravno da ne
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by TripleZ View Post
                    naravno da ne
                    A to sam tu pročitao. Šta je onda točno? http://www.building-body.com/forum/t...vje%C5%BEbanju

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by nikola86 View Post
                      A to sam tu pročitao. Šta je onda točno? http://www.building-body.com/forum/t...vje%C5%BEbanju
                      brzina izvodjena nece uticati na przenje sala

                      ne limitira te ni brzina pokreta u snazi, s tim sto nije bas moguce odraditi klasicne treninge snage (kompleksne vjezbe sa <5 ponavljanja) s nekim sporim pokretima (isto kao sto bokser ne moze nekoga udariti MAX snagom a da ide sporo... ''F = M x A'')

                      niti je nuzno da ces imati bolju izgradnju misicne mase koristeci srednju brzinu a ne malu ili veliku.... kod mene je to klasicno, kompleksne vjezbe su ''eksplozivne'' a izolacije su sporije, nema potrebe da se ogranicavas samo jednim
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        sta mislite koja vrsta treninga za vrijeme cutanja ( primjer na Masnoj dijeti titan gyma )... neki kazu 5x tjedno klasicna podjela po 1-2 skupine misica neki kazu full body svaki trening sa visim intenzitetom .. sta mislite=?

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          159 cm, 47,5 kg, mogul ic na defku?

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Mozes ako nabijes jos 30-ak kila.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              S takvom kilažom nemaš potrebe iči na defku prije sljedčeg ljeta.

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                da, ali uzmi u obzir da sam visok 159 cm (metar i zelja da porastem -.- )

                                btw: nije meni problem se udebljat, narokat cu se ja voća, povrća, mesa, za 2 sedmice mogu nabit 7 kila -.-

                                Comment

                                Working...
                                X