Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    E to je dobra ideja... Ide ciklus pa off dan (samo li cardio taj dan) pa opet ispočetka + ću pojacat intenzitet ( težine) . E i pitanjce još jedno... Dali da onda na off dan jedem jednako kao i u ostale dane ili da NLO smanjim uh a dodam vise m ??
    No pain, no gain...

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      *malo ( pišem prek iPhonea pa me **** autocorrect )
      negdje sam cito da kad usporim s dobivanjem mase napravim 2 tjedna faze održavanja (smanjim treninge, vise cardia i manje jest) a onda da opet udrim po masi. 'jel neko to probo?? Općenito , Koje metode upotrebljavate za "razbit plato" tj potaknuti ponovo rast mišića??
      No pain, no gain...

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by gliscore
        *malo ( pišem prek iPhonea pa me j.be autocorrect )
        negdje sam cito da kad usporim s dobivanjem mase napravim 2 tjedna faze održavanja (smanjim treninge, vise cardia i manje jest) a onda da opet udrim po masi. 'jel neko to probo?? Općenito , Koje metode upotrebljavate za "razbit plato" tj potaknuti ponovo rast mišića??
        Meni je pauza od dva tjedna s vježbanjem i smanjenom prehranom dobro došla.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by PatrickStar
          Originally posted by gliscore
          *malo ( pišem prek iPhonea pa me j.be autocorrect )
          negdje sam cito da kad usporim s dobivanjem mase napravim 2 tjedna faze održavanja (smanjim treninge, vise cardia i manje jest) a onda da opet udrim po masi. 'jel neko to probo?? Općenito , Koje metode upotrebljavate za "razbit plato" tj potaknuti ponovo rast mišića??
          Meni je pauza od dva tjedna s vježbanjem i smanjenom prehranom dobro došla.
          Probat ću i ja to da malo razbijem rutinu thnx Patrick
          No pain, no gain...

          Comment


          • Gdje potrošiti kalorije (kalorijski deficit)

            Znači, moja dnevna ishrana se bazira na otprilike 1700-1800 kalorija... Napravio sam restrikciju kalorija jer mi je potrebno gubljenje masnog tkiva tj. kalorijski deficit

            Ponedjeljkom, utorko, četvrtkom, petkom i subotom radim teretanu nakon koje odmah slijedi kardio

            Sada me zanima gdje još mogu potrošiti ostatak kalorija pa čak i više kako bi ušao u kalorijski deficit, jer mi se ovaj trening i svakodnevne aktivnosti dnevno čine premalo za "prženje" toliko kalorija

            Da li bi valjalo radit još jedan kardio u danu nakon 4-5 h?

            Comment


            • Re: Gdje potrošiti kalorije (kalorijski deficit)

              Možeš brzo hodati neograničeno.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                čučanj 210kg x1
                bench press 125kg x2
                deadlift 220kg x1
                @88kg
                treninzi su bili zajebani
                vrijeme za deload i more
                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by xpress
                  čučanj 210kg x1
                  Ja stagniram vec poprilicno dugo na cucnju sto se snage tice.Ali nije mi ni previse bitna,pa se ne zamaram time.

                  Ali ti je dobra ova brojkica.
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by IgyBoy
                    Originally posted by xpress
                    čučanj 210kg x1
                    Ja stagniram vec poprilicno dugo na cucnju sto se snage tice.Ali nije mi ni previse bitna,pa se ne zamaram time.

                    Ali ti je dobra ova brojkica.

                    ne bi niko vjerovao ali kada radiš čučanj 3x tjedno i možeš si svaki dan priuštiti dosta hrane i sna ... čuda radiš u teretani sad kad krene faks i sve ostalo onda ga jebi

                    a i btw otkad znam za sebe čučanj mi baš nekako super odgovara kao vježba, zato bench baš i ne previše

                    koliko je tebi čučanj najveći do sada?
                    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by xpress
                      Originally posted by IgyBoy
                      Originally posted by xpress
                      čučanj 210kg x1
                      Ja stagniram vec poprilicno dugo na cucnju sto se snage tice.Ali nije mi ni previse bitna,pa se ne zamaram time.

                      Ali ti je dobra ova brojkica.

                      ne bi niko vjerovao ali kada radiš čučanj 3x tjedno i možeš si svaki dan priuštiti dosta hrane i sna ... čuda radiš u teretani sad kad krene faks i sve ostalo onda ga jebi

                      a i btw otkad znam za sebe čučanj mi baš nekako super odgovara kao vježba, zato bench baš i ne previše

                      koliko je tebi čučanj najveći do sada?
                      Volim i ja cucanj,ali mi ne "lezi".Radije ga mjenjam za FSQ,Hack ili sissy.
                      Tezine nisu neke,jer sam doma,nemam spotera,pa ne forsiram(bar na cucnju ne - safety first).

                      Najvise cucnuo prije cca 5mj. 165kg.
                      U ovom trenu(debela defka) radim squat jednom tjedno 6x4 sa 135kg.Mozda malo vise bi islo,ali ovdje "osjecam formu" odlicno.
                      Ali zato na repse ideeeeeee.....
                      Morat cu probati uskoro koliko sam opao u max-u zbog defke.
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        3x2 sa 200 na čučnju, čak ispod paralele rekao bih

                        erektori ko 2 daske, užas koliko su upaljeni još me drži od subotnjeg faila sa 280 na racku
                        https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                        Overload Strength team

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          onaj osjećaj dok ti majca pukne zbog pumpe u mišićima
                          no dobro nije zbog pumpe nego zbog toga što mi se zadeo šarafić za majcu prilikom vučenja do brade :P
                          -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            najjači osjećaj je kad radiš incline twisting dumbbell curl , osjećaj kao da struja izlazi iz ruke
                            “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Koliko dnevno valja unijeti g masti? Ne mislim na stetne masnoce nego na maslinovo i laneno ulje

                              EDIT: fula sam temu slucajno

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Ivane na PM rec ko si.

                                Comment

                                Working...
                                X