Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT Trening

    Istežem se i valjam na foam rolleru i prije i poslije treninga. Kad se ne istegnem nakon treninga imam jače upale, a i kukovi me manje bole drugi dan kad ih obradim na rolleru. To je moje iskustvo.

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Istezanje/zagrijavanje i prije i nakon treninga? Praktikujem samo prije treninga, ali citajuci razne komentare po forumu razmisljam o praktikovanju istog i nakon treninga. Trebam vise feedbacka, unatoc tome sto se na kraju sve svodi na slusanje tijela.

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    istezanje dobro? cuj...


    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ja moram priznati da sam žestoko ispao iz forme... Tri meseca ne treniranja, mnogo hedonizma, razne slave, nove godine i sl. su ostavili traga, kako na liftovima, tako i na bf-u. Ne vidi mi se ni jedna jedina vena i zaraso sam u dlake..

    Od 05.01. sam ponovo krenuo u teretanu, ali veoma pažljivo, da ne obnovim povredu leđa i potpuno sam za sada izbacio vežbe koje su mi kritične - mrtvo i čučanj.

    Ybg, ima drugih vežbi za leđa, a noge radim na presi i leg curl-u.

    Ali posle svega 4 treninga se već osećam "naduto", vene se po rukama naziru, a i osetio ponovo skoro zaboravljeni osećaj pumpe u mišićima, od koga sam praktično zavistan...

    Uveo sam obavezno istezanje nakon treninga, jer su mi to doktori preporučili i mogu da kažem da sam mnogo grešio što ranije to nisam imao kao praksu... Zagrevanje i i istezanje su osnova svakog dobro odrađenog treninga.

    Verujem da ću se u najkraće moguće vreme vratiti na staru forumu.
    Last edited by Dača; 13-01-15, 16:41.

    Leave a comment:


  • Premium.Better
    replied
    Re: CHAT Trening

    Daca ce isto pristupit natjecanju

    beer-drinking-competition_0.jpg

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    ne sikiraj se ti su izgovori rezervisani za mene

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Znas da je samo pitanje vrimena kad ces to obecanje morat ispunit!
    Naravno, naravno... Nemoj da se sekiraš oko toga.... Vi samo vredno trenirajte, da me ne brukate ovde, da ne bude posle, te ne odgovara mi šipka, te uska mi je benč klupa, te wrapsi su mi bili previše zategnuti i sl...

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: CHAT Trening

    Znas da je samo pitanje vrimena kad ces to obecanje morat ispunit!

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Mene vodis na leskovacki rostilj!
    Naravno, ali ne na leskovački.... To je isto kao kad bi ti mene vodio na neki Dubrovački specijalitet...

    Zna se da je Niš neprevaziđen što se tiče odnosa roštilj ukus - količina - cena.

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: CHAT Trening

    Mene vodis na leskovacki rostilj!

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by 50-kilas View Post
    Ja te ne bi puno koštao, vjeruj mi. Ja jedem ko miš, valjda zato tako i izgledam.
    Onda nemaš problema!

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dača View Post
    Samo on, ekipa ne, jer opšte je poznato da lifteri jedu ko termiti, pa bi mi se u tom slučaju više isplatilo da vam kupim garderobu, nego da vas vodim u kafanu...
    Ja te ne bi puno koštao, vjeruj mi. Ja jedem ko miš, valjda zato tako i izgledam.

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by TripleZ View Post
    GPC - dogodine svjetsko u Srbiji u Nišu btw
    Opa? Daj neki link, da se informišem...

    BTW, koji god član foruma da dođe na event, ima minimum ručak od mene....

    Samo on, ekipa ne, jer opšte je poznato da lifteri jedu ko termiti, pa bi mi se u tom slučaju više isplatilo da vam kupim garderobu, nego da vas vodim u kafanu...

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT Trening

    Kad ideš naručivati svu tu licenciranu opremu (ako si jedan od 250 tajkuna u Hrvatskoj), moraš platiti još i poštarinu u iznosu xyz kuna jer je to jedini način da je nabaviš. Savez neće još ove godine ništa pritiskati, ali bi IPF mogao pritisnuti savez već druge godine i eto problema. Zbog HOO-a sve mora biti dokumentirano i sve licence plaćene iako nas nikad neće primiti kao punopravnog člana olimpijskog saveza.
    Last edited by 50-kilas; 13-01-15, 13:04.

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ne znan, meni se cini da je IPFu bitnija globalna dominacija...

    Jedna je stvar strogo kaznjavanje neposlusnosti, ako je pravilo da se nosi majica, nosi se majica, jednostavno.

    Potpuno druga stvar je prihvacanje ekonomske i drustvene realnosti. Nije realno da se inzistira na licenciranoj opremi u zemlji u kojoj bi to znacilo trosak u iznosu citave mjesecne place za sport koji je nista vise od razonode. Da ne prican kako nije bas ni jednostavno doc do svega toga.

    Da se vratimo na pricu o dominaciji, ove godine je skoro 100 natjecatelja, s tendencijom da taj broj bude i znacajno veci dogodine, a GPA je jos u povojima, nekako ne virujen da ce oni pritiskat sa pravilima na drzavnom natjecanju u ovoj zabiti.

    Ja definitivno ne planiran trosit na metal, rehband i slicno, i ako se vas crni scenarij dogodi, odo i ja. Al sumnjam.

    Leave a comment:

Working...
X