Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jocker77
    replied
    Re: CHAT Trening

    Pozdrav,nadan se da mi ode neko moze preporucit kako i kada uzimat l-glutamin i kreatin.
    Treniram nogomet i treninzi su mi navecer, vecina preporucuje da uziman kreatin prije treninga, a l-glutamin posli. Kolike otprilike doze stavljan u koliko vode i ima li kilaza veze sa doziranjen

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    Vjv tko je to rekao je mislio na rolanje kraljeznice...ako su nekom misici mali pa se po kostima rola samo neka se nagne i nek rola samo jednu stranu erektora...
    Valjda si skuzio kako se nagnnut...samo u stranu malo i cijeli pritisak je npr samo na lijevom erektoru..donjim ledima il cemu vec

    Leave a comment:


  • crazy
    replied
    Re: CHAT Trening

    Je li istina da donji dio leđa ne bi trebalo foam rollati?

    Leave a comment:


  • hardstyle91
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Kahn View Post
    A po kojoj logici to BOLJE djeluje po pitanju hipertrofije? Zato šta se tako akumilira više mliječne kiseline pa imaš dojam da si bolje pogodia mišić?
    Ne, nego zdrav razum i napredak na skupini koja zaostaje, logike zapamti nema u ovom sportu, imaš "paše mi" "ne paše mi"

    Leave a comment:


  • Armani
    replied
    Re: CHAT Trening

    kad ti dodirnes prsa je puno drukcije nego kad se radis cijelo vrijeme u zraku nazovimo to tako i koliko sam vidio puno ljudi radi tako,ne samo tu po teretana nego i po youtube...nije lose kombinirat

    Leave a comment:


  • clockwork orange
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dinč View Post
    Kakav ti je hvat? Double over hand, mixed, hook?

    Si probao radit sa kredom/magnezijem? Mozda je problem u sipci ako ti klizi iz ruke sto sa magnezijem to sprijecavas i automatski ti "pojacava" hvat
    Imam kombinirani grip,dlanovi su kontra okrenuti onda je to najjače ali opet mi to nije to...nisam nikada radio s magnezijem ali probat ću mislim da bi to moglo pomoći,hvala na savjetu...

    Leave a comment:


  • Kahn
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by hardstyle91 View Post
    Ne govorim da je ovo superiornije niti išta, samo govorim ono što djeluje po pitanju hipertrofije, kako i meni, tako i mnogima kojima sam preporučio, snagu na taj nacin nikada nebi radio ofc.
    A po kojoj logici to BOLJE djeluje po pitanju hipertrofije? Zato šta se tako akumilira više mliječne kiseline pa imaš dojam da si bolje pogodia mišić?

    Leave a comment:


  • hardstyle91
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Kahn View Post
    Ne spuštati to prsiju? Kaj je polovična kontrakcija superiorna potpunoj? Mogu razumit ne zaključavanje laktova, i sam tako radim, ali zašto ne dodirivat lagano prsa?
    Ne govorim da je ovo superiornije niti išta, samo govorim ono što djeluje po pitanju hipertrofije, kako i meni, tako i mnogima kojima sam preporučio, snagu na taj nacin nikada nebi radio ofc.

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Uuuu volim ovakva neizravna prozivanja na forumu haha! Cekamo odgovor prozvanog

    Leave a comment:


  • Premium.Better
    replied
    Re: CHAT Trening

    Moram napomenut kad radite bench da sipku njezno vracate na stalak jer tako savjetuje Miha Zupan kojeg slusaju odredeni forumasi, logicno. Ni u kojem slucaju vjezbu izvoditi do otkaza kako ne bi ispustali neartikulirane glasove cime bi privukli paznju non lifting tetkica. Pri izvodenju mrtvog dizanja sipku takodjer treba spustati lagano s ciljem sprijecavanja potresa ili propadanja na nizi kat.

    Svaki dan naucim nesto novo na internetu i trudim se nesvakidasnje savjete nesebicno dijeliti, a ocekujem da cete ih primjeniti u svakodnevnom zivotu.

    Leave a comment:


  • Kahn
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by hardstyle91 View Post
    + incline bench press no naglasak na konstantnu tenziju i ne spuštati do prsa niti dizati do ravnih laktova
    Ne spuštati to prsiju? Kaj je polovična kontrakcija superiorna potpunoj? Mogu razumit ne zaključavanje laktova, i sam tako radim, ali zašto ne dodirivat lagano prsa?

    Leave a comment:


  • hardstyle91
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Premium.Better View Post
    incline dumbbell press, incline cable crossover
    + incline bench press no naglasak na konstantnu tenziju i ne spuštati do prsa niti dizati do ravnih laktova
    Originally posted by Argentum View Post
    Dvoumim se izmedju dvije varijante iste vjezbe. Standing Triceps Extensions (EZ-Bar) ili Standing Triceps Extensions (Dumbbell), ili jednostavno da jednu sedmicu radim jedno, a drugu drugo. Zanimaju me vasa misljenja.
    a recimo bolje da ubacis uz stojeci ez bar i sjedeci potisak iza glave bucicom no objeručke, jednorucno je sranje osim u nekim drugim verzijama, just my 2 cents

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Dvoumim se izmedju dvije varijante iste vjezbe. Standing Triceps Extensions (EZ-Bar) ili Standing Triceps Extensions (Dumbbell), ili jednostavno da jednu sedmicu radim jedno, a drugu drugo. Zanimaju me vasa misljenja.
    ležeća triceps ekstenzija s bučicom sa suprotnog ramena

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Dvoumim se izmedju dvije varijante iste vjezbe. Standing Triceps Extensions (EZ-Bar) ili Standing Triceps Extensions (Dumbbell), ili jednostavno da jednu sedmicu radim jedno, a drugu drugo. Zanimaju me vasa misljenja.

    Leave a comment:


  • Premium.Better
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by R3SoL¨Ti0n View Post
    koja je najbolja vjezba za gornji dio prsa? nikako nisam zadovoljan tim izgledom... tu mi treba volumen prsa... sa kojom vjezbom to postic? hvala
    incline dumbbell press, incline cable crossover

    Leave a comment:

Working...
X