Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tiger
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by R3SoL¨Ti0n View Post
    koja je najbolja vjezba za gornji dio prsa? nikako nisam zadovoljan tim izgledom... tu mi treba volumen prsa... sa kojom vjezbom to postic? hvala
    Kosi benc, letenja na kosom, kabelima

    Leave a comment:


  • R3SoL¨Ti0n
    replied
    Re: CHAT Trening

    koja je najbolja vjezba za gornji dio prsa? nikako nisam zadovoljan tim izgledom... tu mi treba volumen prsa... sa kojom vjezbom to postic? hvala

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT Trening

    pocet cu raditi na dan bech/cucanj bench raditi prijepodne a cucanj navecer, sto vi mislite o tome?

    pocinjem iz razloga sto mi taj trening traje oko 90 min (treniram vani u dvoristu, nemam stalak te nakon svake serije moram bacati uteg na pod pa skinuti utege pa dignuti na stalak pa opet staviti utege a to traje haha)

    dolaze hladniji dani pa mi se bas neda smrzavati 90 min vani pa sam mislio ujutro: bench,dips,triceps (45min) te navecer cucanj(45 min)

    misljenja?

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by George St-Pierre View Post
    Slusaj svoje tijelo...
    Ja sam tako radio prsa pa triceps,a onda kad sam okrenuo stvari triceps mi se dosta poboljsao
    Hocu reci da nema tog propisa koji ti odgovara...jedino da saznas sto ti vise odgovara je da slusas svoje tijelo i isprobavas stalno neke metode...
    Pa jeste prijatelju, to ima logike, jer si ti na taj način prvo opteretio i prokrvio triceps, a onda si ga dodatno razvalio na na benču... Što i nije loše jer si isforsirao triceps koji ti zaostaje, na konto grudi. Ali momak pita za kominaciju sa bicepsom, gde nema nikakvog vezanog stimulisanja i opterećenja mišića. Tako da je u tom kontekstu besmisleno da radi prvo manju grupu mišića, koja će ga možda umoriti, a kasnije neće biti dovoljno fokusiran na benč..

    Leave a comment:


  • George St-Pierre
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Joco View Post
    pozdrav,idem u teretanu 3 puta tjedno zanima me posto radim dve skupine misica u 1 danu dal da prvo odradim npr vjezbe za prsa pa za biceps ili? jer inace sam radio prvo dve za prsa pa dve za biceps i tako mjenjo jel to ok?
    Slusaj svoje tijelo...
    Ja sam tako radio prsa pa triceps,a onda kad sam okrenuo stvari triceps mi se dosta poboljsao
    Hocu reci da nema tog propisa koji ti odgovara...jedino da saznas sto ti vise odgovara je da slusas svoje tijelo i isprobavas stalno neke metode...

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Prvo prsa.

    Leave a comment:


  • Joco
    replied
    Re: CHAT Trening

    pozdrav,idem u teretanu 3 puta tjedno zanima me posto radim dve skupine misica u 1 danu dal da prvo odradim npr vjezbe za prsa pa za biceps ili? jer inace sam radio prvo dve za prsa pa dve za biceps i tako mjenjo jel to ok?

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by clockwork orange View Post
    I ja imam problema s gripom i to najviše na mrtvom dolazi do izražaja kad imam osjećaj da bi bez brige išlo još 10-ak kg gore ali mi grip ne dozvoljava...dao mi je frend one gluposti šta se šakama stišću pa se malo igram s tim dok gledam tv,jel pomaže to šta uopće??
    Kakav ti je hvat? Double over hand, mixed, hook?

    Si probao radit sa kredom/magnezijem? Mozda je problem u sipci ako ti klizi iz ruke sto sa magnezijem to sprijecavas i automatski ti "pojacava" hvat

    Leave a comment:


  • crazy
    replied
    Re: CHAT Trening

    I ja sam isto prije par mjeseci imao problema s gripom, ali otkad sam počeo raditi shrugs s (meni) većim kilažama i dumbbell rows nemam nikakvih problema. Također pomaže i deadlift sa hook gripom.
    Ako možete u teretani raditi farmer's walk, to je isto odlično.
    Last edited by crazy; 23-01-15, 16:41.

    Leave a comment:


  • clockwork orange
    replied
    Re: CHAT Trening

    I ja imam problema s gripom i to najviše na mrtvom dolazi do izražaja kad imam osjećaj da bi bez brige išlo još 10-ak kg gore ali mi grip ne dozvoljava...dao mi je frend one gluposti šta se šakama stišću pa se malo igram s tim dok gledam tv,jel pomaže to šta uopće??

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by 50-kilas View Post
    Malo ću se ubaciti u temu, s gripom nikad nemam problema kod deadlifta, al se na šipci s jednom rukom ne mogu držat niti sekunde. Padam odmah...
    Tako je! Obrnuta korelacija kao u tvom slucaju je tesko vjerojatna.. Meni je takva vjezba puno pomogla, ali i dosta ljudi kojima sam to preporucio samo pozitivna iskustva za sada..

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by neuk View Post
    Slazem se s Dacom, ima puno boljih nacina za pogoditi ledja od 4x12 dl..

    Za grip imas dvije stvari:
    1. probaj visiti s jednom rukom za sipku za zgibove i drzi koliko god dugo mozes.. U pocetku krenu s dvije pa onda pustaj jednu pa drugu i tako koliko mozes. Tako ces ojacati grip
    2. koristi magnezij umjesto strapsa..

    Kombinacija to dvije nakon nekog vremena daje rezultat koji zelis
    Malo ću se ubaciti u temu, s gripom nikad nemam problema kod deadlifta, al se na šipci s jednom rukom ne mogu držat niti sekunde. Padam odmah...

    Leave a comment:


  • Ctx
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dača View Post
    Taj trening "leđa/biceps" je OK dok radiš sa apotekarskim težinama.... Onog trenutka kad budš krenuo sa pravim težinama stradaće ti onaj deo koji ti je najlošija karika, a to su ili tetive na rukama ili biceps, kao najmanji mišić koga opterećuješ na takvom treningu...

    Inače, serija od 4*12 je vrlo čudna i atipična, za vežbu koja spada u veže discipline snage...

    Ko još pumpa donji deo leđa sa DL???
    Uhum,ok ,onda cu morat neke izmjene uvest...

    Originally posted by neuk View Post
    Slazem se s Dacom, ima puno boljih nacina za pogoditi ledja od 4x12 dl..

    Za grip imas dvije stvari:
    1. probaj visiti s jednom rukom za sipku za zgibove i drzi koliko god dugo mozes.. U pocetku krenu s dvije pa onda pustaj jednu pa drugu i tako koliko mozes. Tako ces ojacati grip
    2. koristi magnezij umjesto strapsa..

    Kombinacija to dvije nakon nekog vremena daje rezultat koji zelis
    Ok pokusat cu,hvala na savjetu

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Slazem se s Dacom, ima puno boljih nacina za pogoditi ledja od 4x12 dl..

    Za grip imas dvije stvari:
    1. probaj visiti s jednom rukom za sipku za zgibove i drzi koliko god dugo mozes.. U pocetku krenu s dvije pa onda pustaj jednu pa drugu i tako koliko mozes. Tako ces ojacati grip
    2. koristi magnezij umjesto strapsa..

    Kombinacija to dvije nakon nekog vremena daje rezultat koji zelis

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Ctx View Post
    Odradio leđa/biceps danas, i kod dead lifta mi se desi problem taj sto nemogu drzat sipku vise,tj hoce ispast iz ruke, prsti popuscaju, odnosno slab stisak(moguce to ,ha?) , odradim s 80kg 4x12 (mada mogao bi jos osjecam) samo problem mi to sto mi sipka hoce ispast xD, e sad dal da koristim strapse il sta bi mogao (procitao sam i cuo dosta o tome da se radi bez njih,da se ojaca stisak) ...
    Taj trening "leđa/biceps" je OK dok radiš sa apotekarskim težinama.... Onog trenutka kad budš krenuo sa pravim težinama stradaće ti onaj deo koji ti je najlošija karika, a to su ili tetive na rukama ili biceps, kao najmanji mišić koga opterećuješ na takvom treningu...

    Inače, serija od 4*12 je vrlo čudna i atipična, za vežbu koja spada u veže discipline snage...

    Ko još pumpa donji deo leđa sa DL???

    Leave a comment:

Working...
X