Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ctx
    replied
    Re: CHAT Trening

    Odradio leđa/biceps danas, i kod dead lifta mi se desi problem taj sto nemogu drzat sipku vise,tj hoce ispast iz ruke, prsti popuscaju, odnosno slab stisak(moguce to ,ha?) , odradim s 80kg 4x12 (mada mogao bi jos osjecam) samo problem mi to sto mi sipka hoce ispast xD, e sad dal da koristim strapse il sta bi mogao (procitao sam i cuo dosta o tome da se radi bez njih,da se ojaca stisak) ...

    Leave a comment:


  • Kahn
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Megaman View Post
    Pozdrav. Gledam danas reddit/fitness pa naišo na jednu zanimljivu raspravu
    http://www.reddit.com/r/Fitness/comm...the_stupidest/

    Nije tolko bitan naslov teme kolko me zanima vaše mišljenje o top komentaru na tu temu gdje se lik prestavlja kao neki stručnjak i objašnjava njegov stav o čučnju.
    Boj se ovna, boj se govna, kad ćeš živit?

    Leave a comment:


  • Megaman
    replied
    Re: CHAT Trening

    Pozdrav. Gledam danas reddit/fitness pa naišo na jednu zanimljivu raspravu
    http://www.reddit.com/r/Fitness/comm...the_stupidest/

    Nije tolko bitan naslov teme kolko me zanima vaše mišljenje o top komentaru na tu temu gdje se lik prestavlja kao neki stručnjak i objašnjava njegov stav o čučnju.

    Leave a comment:


  • Stafeen
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by George St-Pierre View Post
    Vratit ces se u formu brzo vjerujem... Pocni prvo s koliko mozes,pa se onda svaki trening trudi povecavati kilazu tako da stignes te max kilaze kojom si radio prije...
    Mislio sam uzet sad 2-3 dana u teretani i krenuti sa manjim težinama barem prvi dan i čisto da se kroz 2-3 dana preispitam do koje kilaže mogu maksimalno, pošto sam baš bio lenčina ovih mesec dana tako da moram pažljivo sa kilažama da ne bih nešto zeznuo :s.

    Leave a comment:


  • George St-Pierre
    replied
    Re: CHAT Trening

    Vratit ces se u formu brzo vjerujem... Pocni prvo s koliko mozes,pa se onda svaki trening trudi povecavati kilazu tako da stignes te max kilaze kojom si radio prije...

    Leave a comment:


  • Stafeen
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ovo nisam nigde našao, pa da ovde pitam.Pošto sam od 10.12.2014 prestao ići u teretanu jer zimski praznici su tu, više nisam bio kući nego što jesam odradio sam još oko NG par treninga kući sa bodyweight vežbama.Rekao sam si oko 7-8.1 idem u teretanu.Pošto nisam ništa radio taj period odradio sam trening kući, ali ovakav ''pametan'' u hladnoj prostoriji bez adekvatne odeće za zagrijavanje sam se ''zagrijao'' i uhvatilo me u vratu.To se razvuklo skoro nedelju dana i sad me nakon toga odma prehlada uhvatila koja drži već 7 dana..Natukao sam 5-6 kg, ali to mi nije problem jer čim krenem trenirati ja dijetu moram držati inače mi je sve džabe.Znam da nisam smeo ovo dozvoliti ali jbg.Pošto sam radio snagu 5x5 i digao se na kilaži svuda od 15-25kg jel za ovih mesec dana mogu očekivati velike gubitke, ili samo dok se ne vratim u formu?I kako je najbolje da počnem nakon veće pauze?

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by uNiK View Post

    P.S kako radi ovaj forum postam poruku bude na prvoj stranici ????
    To se promjeni u postavkama.

    Leave a comment:


  • George St-Pierre
    replied
    Re: CHAT Trening

    Kad sam dosao na ovaj forum,malo vise od god dana,kao sad se sjecam da mi je kelly rekao: citaj,tako smo svi poceli...

    Znaci nije velika filozofija,to vrijedi i za tebe citaj kako da pocnes...

    Sad se fino odmori par dana i ne radi nista,jer vrecu kao prvo treba znat udarat i trebaju rukavice pogotovo ako ne znas...

    Leave a comment:


  • uNiK
    replied
    Re: CHAT Trening

    Raja,dns sam poceo vjezbati malo sacu uskoro u novu skolu(za 4-5 mj,sa novom skolskom godinom i to sve,da nadjem curu xd hehe) i udarao sam dns malo vrecu bez rukavica...
    Sad lomio sam desnu ruku koja me nista ne boli(da li trebam sta na nju se obazirati) a u lijevoj gdje se prelama ruka( slika:http://i.imgur.com/h3eilOb.jpg (ovo nije moja ruka nasao sliku na netu )) malo me ko boli,malkice xd...Sad sta da radim i imate li neku temu vjezbe za pocetnike malo tijelo da nabacim onako fino xd...


    P.S kako radi ovaj forum postam poruku bude na prvoj stranici ????
    Last edited by uNiK; 16-01-15, 20:18.

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Premium.Better View Post
    By the way, Maximus je sebe vec proglasia pobjednikom u svojoj kategoriji stoga nema smisla da se vraca u Split bez prvog mjesta. Hvala
    Mucki provokatoru!




    @50kg: ide to lagano...

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by 50-kilas View Post
    Danas odradio zadnji trening prije državnog, bench & deadlift. Unatoč bolovima u gotovo svim tetivama, nikad nisam bio spremniji.
    Uglavnom djeco, vidimo se u Virovitici za 7 dana.



    super lagano, za tvoju kilazu fina brojka...

    probaj nabit bar 10kg mislim da bi to još bolje išlo

    Leave a comment:


  • Premium.Better
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by 50-kilas View Post
    Danas odradio zadnji trening prije državnog, bench & deadlift. Unatoč bolovima u gotovo svim tetivama, nikad nisam bio spremniji.
    Uglavnom djeco, vidimo se u Virovitici za 7 dana.

    Sretno Ovo u videu je bilo easy, imas jos najmanje +20kg

    By the way, Maximus je sebe vec proglasia pobjednikom u svojoj kategoriji stoga nema smisla da se vraca u Split bez prvog mjesta. Hvala

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT Trening

    Danas odradio zadnji trening prije državnog, bench & deadlift. Unatoč bolovima u gotovo svim tetivama, nikad nisam bio spremniji.
    Uglavnom djeco, vidimo se u Virovitici za 7 dana.

    Leave a comment:


  • Ctx
    replied
    Re: CHAT Trening

    Eh, sad sam ispao sam sebi smjesan, gledam zasto se "mucim" s 30kg (5x8-12") na bencu, nisam racunao sipku, i sad citam po netu olimpijska ima 20kg O_O .... Ajdok onda zaokruzim na 50.... Al fi no povecavam tezinu, ide gore svakim tjednom 5kg gore ^^ ...

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ovi su sve luđi

    10931271_758389680883360_7669066150900991506_n.png

    Leave a comment:

Working...
X