Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hardstyle91
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dača View Post
    Meni ovo nije normalno, a vi kako hoćete... Yebite me, napušavajte me, pričajte šta oćete, ali je ovo je bolesno i to u negativnom kontekstu....
    napušavajte me? Daj link

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Potrebni su mi vasi savjeti i misljenja. Pitanje se odnosi na ruke. Prvo radim triceps, a zatim biceps. Moj arms day ima ukupno jedanaest vjezbi, svaka vjezba po tri serije do osam ponavljanja. Povecao sam tezine na svakoj vjezbi. Jedino se na taj nacin pogadjam, a iz svakog treninga izvlacim maksimum obzirom da treniram pet puta sedmicno, svaku misicnu skupinu zasebno. Osjetim i vidim napredak. Triceps rutinu ne zelim mijenjati, ali me zanima sta bi prema vasem misljenju bilo optimalno za biceps. Citao sam i strane forumu, ali misljenja su podijeljenja.

    Dakle, moje vjezbe za biceps. Odmor izmedju serija je jedna minuta, a izmedju serija tri. Ukupno petnaest serija.

    1. 21s Bicep Curls (EZ-Bar) 3x21
    2. Reverse Curls (EZ-Bar) 3x8
    3. Bi-Lateral Bicep Curls (Dumbbell) 3x8
    4. Bi-Lateral Hammer Curls 3x8 (Dumbbell)
    5. Concentration Curls 3x6 (Dumbbell) - pocinjem teskom bucicom i reduciram po 1kg nakon serije

    Neki govore da je najbolje ostaviti 21s formu za kraj treninga, iako ja cisto sumnjam da bih imao snage da tada izvucem maksimum iz te vjezbe. Takodjer me zanima da li je bolje da Bi-Lateral Bicep Curls zamijenim pregibima sipkom i da tu jos povecam tezine? Uglavnom, bilo bi optimalno da napisete vasu rutinu. Naravno, raspored i vjezbe se mijenjaju sedmicno.


    koliko chin upsa mozes cistih?

    ovakav voumen ni leđa nemogu podnjeti u jednome treningu a ne biceps

    veslaj, uske zgibove radi, ubaci jednu dvi izolacije i amen

    i ono najbitnije nemoj imat poseban dan za ruke molim te

    Leave a comment:


  • Premium.Better
    replied
    Re: CHAT Trening

    Daca kakva iskustva imas s tribulusom?

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Tesko kod mene emocije. Vrlo tesko. Mora da je nesto drugo u pitanju. Mozda bih trebao preci na Herbalajf.

    Zahvaljujem na prilozenom materijalu.
    Mene lično takav način treninga biceps/triceps uradi tako dobro, da imam osećaj da mi je koža ruku tesna nakon treninga... Pumpa je neverovatna, a posebno bih skrenuo pažnju na tehniku izvođenja vežbi, gde je fokus na kontrakciji i uvek se u trenutku kad je mišić maksimalno kontrakovan, napravi se mala zadrška u tom položaju. Nije fokus na težinama, nego na kontrakciji...

    Probaj, ništa ne ne košta, a možda ti pomogne.
    Last edited by Dača; 11-02-15, 00:50. Reason: gutam slova, yebiga...

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Tesko kod mene emocije. Vrlo tesko. Mora da je nesto drugo u pitanju. Mozda bih trebao preci na Herbalajf.

    Zahvaljujem na prilozenom materijalu.

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by neuk View Post
    http://youtu.be/dlaSSL4B2g8

    Meni je ovaj bolji

    Prije natjecanja: "cujte ljudi, stavite mi tu ispod mene par krpa da se ne poskliznu ljudi"
    Pa ovaj bolje da je snimao reklamu za Mr. proper...

    detergent-universal-mr-proper-ocean-500-ml-1865693_big.jpg
    Last edited by Dača; 11-02-15, 00:39.

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Ruzan osjecaj.
    Spuc'o te estrogen, proradile emocije...

    Ubaci malo tribulusa u suplemetntaciju....

    Evo ti nešto za ruke, što meni odgovara...

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dača View Post
    Meni ovo nije normalno, a vi kako hoćete... Yebite me, napušavajte me, pričajte šta oćete, ali je ovo je bolesno i to u negativnom kontekstu....
    http://youtu.be/dlaSSL4B2g8

    Meni je ovaj bolji

    Prije natjecanja: "cujte ljudi, stavite mi tu ispod mene par krpa da se ne poskliznu ljudi"

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ruzan osjecaj.

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    U yebote, pa ti si se baš otvorio...

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Treniram nepune dvije godine, tacnije osamnaest mjeseci, a vise od pola toga sam kuci trenirao (bodyweight, bucice). Uvijek sam trenirao po principu volumena, tako da sam stekao dobru kondiciju i izdrzljivost. Navikao sam na mucenje i vrlo sam disciplinovan jer imam ogromnu zelju da promijenim neke stvari.

    Dok sam trenirao samo s bucicama radio sam po cetiri serije s dvanaest ponavljanja, tako da sam cak isao i do trideset serija po misicnoj partiji. Kada sam poceo raditi sipkom i vecim kilogramima osjetio sam da ne mogu raditi toliki broj serija i ponavljanja, ali sam i dalje ostao pri velikom broju vjezbi jer je to najbolji nacin da se pogodim. Kada sam tek poceo raditi s tezinama, uz pomoc ljudi koji dugo treniraju, bez obzira sto su to bile vece tezine jednostavno se nisam mogao pogoditi. Nije bilo nikakvih upala. Trenutni program koji radim (volumen+intezitet) je jedini program u kojem se posteno oznojim i ostanem pod upalom.

    Protekla cetiri mjeseca sam bio konstantno pod upalama nakon svakog treninga, a kada su upale prestale onda sam odlucio da smanjim broj ponavljanja i serije, a da uvedem jos neke vjezbe i povecam tezine. Upale su se opet pojavile i to mi je znak da napredujem. Cilj mi je estetika, i to vazniji cilji od mase (s tim da bih zelio poraditi i na masi, ali pristojnoj za moju visinu i posao koji treba raditi u buducnosti). Uglavnom, mnogo je posla za uraditi. Zasad napakovati sto vise misica, a onda u sestom mjesecu poceti s blic dijetom i jednom zauvijek skinuti to potkozno masno tkivo. Ne treniram dugo, ali sam bio zapusten kao vepar i to nisam mogao vise podnositi, te sam postao spreman na sve.

    Ako nekoga zanima mogu postaviti svoj kompletan trening za cijelu sedmicu.
    Last edited by Argentum; 11-02-15, 00:18.

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Argentum, kako si uopce dosao do ovolikog broja vjezbi i serija nakon 2 god gyma? mozda je problem u formi?

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dača View Post
    Meni ovo nije normalno, a vi kako hoćete... Yebite me, napušavajte me, pričajte šta oćete, ali je ovo je bolesno i to u negativnom kontekstu....
    Haha sigurno da nije normalno ali opet nekako zanimljivo za vidjet i predstavlja "hard core" pristup svim odricanjima i sta sve naprave da daju sve od sebe u tom trenutku bez obzira na posljedice... Svako ima svoje misljenje

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dača View Post
    Hmmm, šta u stvari sad ti hoćeš? Da ti neko napiše koje su tebi vežbe najbolje za napredak?

    Pa ko to može znati sem tebe?
    Naravno da to niko ne moze znati osim mene, medjutim volio bih cuti vasa misljenja jer na osnovu njih mogu razmisljati i u drugim pravcima. Pokusavati nove stvari. Ono sto mene zanima su vasa misljenja po pitanju stimulacije bicepsa na rast.

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dinč View Post
    Zasto mislis da je kretenizam?
    Meni ovo nije normalno, a vi kako hoćete... Yebite me, napušavajte me, pričajte šta oćete, ali je ovo je bolesno i to u negativnom kontekstu....

    Leave a comment:

Working...
X