Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by WTF View Post
    Ocekujem da si brutalan nakon 8 godina treninga a posebno u nogama i prsima. Jel mozes slikom dokazati kako si u 8 godina tim pristupom napravio posao ili ce ostati samo na bla bla? Cisto me zanima
    Ostat će sve na bla bla bla,pa brutalan i nisam, inače natural bodybuildieri i ne mogu biti "brutalni" čak mislim većina nas nikad izuzev genetskih frikova od kojih nisam ,nemam se potrebe nikome dokazivat,tu sam ako treba pomoći savjetom mislim da imam dovoljno znanja da mogu pomoći kad su u pitanju trening i prehrana.Samo da zaokružim sve,znači većinu mišića prosječan vježbač/bilder ostvari kroz prve 2-3 godine kasnije su to minimalni pomaci za ilustraciju na mom primjeru kad sam počeo na benchu sam mogao izbaci 50-ak kila,na kraju prve godine 120,a za ostalih 7 napredovao još svega 53 kila,što znači da je bench išao manje od 10 kila gore godišnje u biti prve 3 ili 4 godine ne znam točno treninga sam digao 150,a preostale 4 još 23 kg,sad sam u fazi kada je nemoguće nabaciti "vidljivu" mišićnu masu to zna svatko tko trenira duže od 4-5 godina i stvarno je veliko zadovoljstvo povremeno dignuti neki rekord pa makar pola kila ili kilo više,što mi je ovakav trening koji sam prije spominjao omogućio,za 99%ljudi na forumu onakav trening nije,predlažem svakome da pogleda seriju video Layna Nortona,jedan je od jačih natural bodybuildera na svijetu te ima Phd iz nutricionizma čini mi se da u videu br3.(ima na youtubeu)govori o treningu koliko puta tjedno i sl.,čovek izbaciva 180 i nešto kila na benchuntrenira 15-ak godina i je li on brutalan pa ne bih rekao...

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Moram priznati da sam stao citati post kod natural bodybuilderi ne mogu biti brutalni...

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Norton je youtube natty.

        A ostali liftovi, cucanj deadlift? Mozda snimka neka?

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          2014 4 17 22.22.09.jpg Eto slike ccc,osvjetljenje nije neko al eto na brzaka
          Last edited by explorer; 17-04-14, 22:45.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            2013 6 5 17.36.49.jpg još jedna,ova je od prije jedno pola godine...

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Jako dobro! Dojam bi bio jos bolji da pobrijes dlake ali meni je ovo ok, ni puno ni malo - taman.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by WTF View Post
                Jako dobro! Dojam bi bio jos bolji da pobrijes dlake ali meni je ovo ok, ni puno ni malo - taman.
                Hvala,znam što se tiče dlaka zbog toga se baš i nisam htio slikat al eto...

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Skines tepih, uhvati malo boje i odlican si.
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • CHAT Trening

                    Originally posted by explorer View Post
                    Hvala,znam što se tiče dlaka zbog toga se baš i nisam htio slikat al eto...
                    Pa obrijes radi sebe, em higijena na nivou em ljepse vidjeti.
                    Ali u ovom slucaju su nebitne. Prsa su odlicna.

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      skini prsa, ostavi ruke i malo na stomaku
                      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        majstore, pun si kontradiktornost...

                        i vidi se da radiš prsa 2 puta tjedno.
                        Znoj štedi krv

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by kingpin View Post
                          majstore, pun si kontradiktornost...

                          i vidi se da radiš prsa 2 puta tjedno.
                          Na kakve kontradiktornosti misliš točno??

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            I mene zanima...

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by explorer View Post
                              Nipošto ne savjetujem početnicima treniranje jedne grupe mišića više od dva puta tjedno,to je više nego dovaljno za prve dvije tri godine kasnije se teško miče s mjesta ako se volumen ne povećava
                              znači prve 2 god jednom u 10 dana, onda 3. i 4. god pojačat dozu na jednom u 5 dana i onda od 4. godine i točno 182 dana svaki drugi dan?

                              ovo kako da je vidoviti milan sročio

                              Originally posted by explorer View Post
                              Nisam ništa drugo ni ja rekao,ponavljam da nema koristi od treniranja neke grupe mišića svaki druga dan osim u slučaju naprednih vježbača sa 4,5 i više godina staža jer će i sa manje treninga iskorištavati maksimum svojih potencijala u smislu rasta mišića...dalje stojim pri tvrdnji da će se mišići prilagoditi gotovo svemu,ja osobno nakon 8 godina treninga zadnje 2 radim čučnjeve i bench svaki drugi dan,naravano uz pravu periodizaciju,tapering i slične komponente treninga,i nakon poduže stagnacije sam ovakvim treningom oborio neke osobne rekordu u tim vježbama
                              i da sad ne idem dalje..... kažeš nakon 4 godine i 182 dana nema više smisla vježbat jer što god napraviš neće više mišić rast al zato brate udri 2 puta tjedno bench i čučanj čisto da se psihički ubijem u pojam kako mi mišić više neće rast al ja mu j majku 2x tjedno.. Neće on meni!

                              jel rokaš i 2x tjedno i DL i ostale compound vježbe?
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by explorer View Post
                                [ATTACH=CONFIG]17746[/ATTACH] Eto slike ccc,osvjetljenje nije neko al eto na brzaka
                                Svaka čast, prsa kakvima težim, ali očito će trebati još godine rada za to

                                Comment

                                Working...
                                X