Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    keto je odlična dijeta.mj dana sam na njoj i super sam zadovoljan.osjećam se kao da nisam na dijeti.i vjerujem da će mnogi koji su je pravilno koristili to isto potvrdit.

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      Originally posted by Šjor Bepo View Post
      keto je odlična dijeta.mj dana sam na njoj i super sam zadovoljan.osjećam se kao da nisam na dijeti.i vjerujem da će mnogi koji su je pravilno koristili to isto potvrdit.
      znaš možda koliko si bf smanjio?
      Rome wasn't built in a day.

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Originally posted by Šjor Bepo View Post
        keto je odlična dijeta.mj dana sam na njoj i super sam zadovoljan.osjećam se kao da nisam na dijeti.i vjerujem da će mnogi koji su je pravilno koristili to isto potvrdit.

        i ja sam to mislila dok nisam završila s keto... a onda zlo i naopako.. jetrene probe užasno povišene, nalazi krvi katastrofa, iako sam vrrrrrlo polako uvodila uh, dobila 3kg... kojih se iduća 2mj nisam mogla riješiti unatoč deficitu i hrpi cardia.. jednostavno se sve zablokiralo..
        I know i can be what i wanna be,
        if i work hard at it,
        i'll be where i wanna be
        i know i can, i know i can <3

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          Originally posted by Slavonka23 View Post
          i ja sam to mislila dok nisam završila s keto... a onda zlo i naopako.. jetrene probe užasno povišene, nalazi krvi katastrofa, iako sam vrrrrrlo polako uvodila uh, dobila 3kg... kojih se iduća 2mj nisam mogla riješiti unatoč deficitu i hrpi cardia.. jednostavno se sve zablokiralo..
          kakav ti je bio jelovnik?čudno mi je to malo.

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            meso, jaja, riba, maslinovo/bučino ulje, nešto malo badema i možda 200g posnog dnevno, i to ne svaki dan... zelena salata,kupus..1600kcal.
            I know i can be what i wanna be,
            if i work hard at it,
            i'll be where i wanna be
            i know i can, i know i can <3

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              Originally posted by Slavonka23 View Post
              meso, jaja, riba, maslinovo/bučino ulje, nešto malo badema i možda 200g posnog dnevno, i to ne svaki dan... zelena salata,kupus..1600kcal.
              izgleda da keto nije za svakoga.ja osobno nemam nikakvih problema,a vjerujem da neću ni imati.možda je stvar u tome da nesmije predugo trajat.najviše 4 do 6 tjedana.

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                ovisi puno o pocetnom stanju prije same dijete. deblji ljudi ce imat problem sa prelaskom na ovakav tip dijete zbog povecanja inzulinske osjetljivosti tijekom dijete u odnosu na stanje prije. oni mrsavi ili bolje receno bolje forme prelaskom na istu vrstu dijete ce imat situaciju takvu da ce im se u tokom dijete inz.osjetljivost snizavat dok ce zavrsetkom dijete ta osjetljivost skocit na vecu razinu nego prije ulaska u dijetu. tako ce se i forma odrazavat nakon. nakon keta treba pomalo dizat kcal i makro.i pratit formu. bitna stavka sa ketom je da vidis stanje prije i tokom dijete, i nakon dijete i odredenog perioda nakon dijete.

                izbaci bucino ulje
                Pocivao u miru Bozjem

                22.12.1984 - 20.12.2012

                __________________________________________________ ___________________________

                mentor: Sasa Draskovic

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  nemozete reci da keto ne valja.. to je glupost recena sama za sebe..

                  ne valja vas pristup..

                  slavonka, vjeurjem da je tvoj problem bio preveliki deficit... tvoj bazalni sada iznosi nekih 1500 kcal.. prije defke je bio i veci ako si bila teza... dakle "metabolic damage"..

                  povratak s keta na UH...nije uopce tolko tesko..umjesto 150 g masti pocnes unositi 50 g.. i eto ti novih 900 kcal samo za UH(200 g UH cca.) s time da nisi ni pomaknula kcal unos...deficit je ostao ! HEHE.. ako ces umjesto deficita od 500 kcal biti na 0 kcal deficitu, mozes jos 100 g UH vise... eto toliko o vracanju s keto dijete.. -.-

                  neznam ti si mozda i dalje unosila 150 g M i 100 g P + dodala jedno 500 g UH?

                  remode... deblji ljudi...dakle, deblji ljudi.. koji se svaki dan prezderavaju u slatkome u tonoama slatkog(jedan od njih) se preporode na ovakvoj dijeti... ja kada sam radio cikliranje UH obicno bi nakon par dana uzeo kg keksa i zdrmao..sada znam da nemijem jer ce me izbacit iz ketoze, i u podsvjesti mi je da đaba zvacem jaja i sivnjetinu, i nikad ne junkam! znaci keto ne da ne valja, nego je najsavrsenija dijeta na svijetu...

                  mrsavi ljudi...tko? oni koji su pred krajem defke, bf oko 10...i spustaju UH toliko da i sami udu u keto da bi to ocistili do kraja( ne govorim o 0 UH, nego o 50 g UH, s kojima misicaviji i dalje odrzavaju ketozu)...
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    500g UH wtf? haha... toliko nisam pojela ni kada bi se preeeeeeeeeeežderavala ugljikohidratima

                    Proteine konstantno držim na nekih 185-200g a mijenjam UH i M... ako pojedem više UH, smanjim masti, ili obrnuto... i za sada mi to funkcionira...ali 2mj nakon keto su bila pakao... možda najviše psihički.. jer se trudiš kao idiot, a rezultata niotkud..

                    Bazalni mi je oko 1400...mjerila sam u teretani BF, pa smo računali i bazalni na temelju toga
                    Last edited by Slavonka23; 07-04-13, 19:58.
                    I know i can be what i wanna be,
                    if i work hard at it,
                    i'll be where i wanna be
                    i know i can, i know i can <3

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      Dali uzeti kretain ili protein suplement na ovoj dijeti? Jer nemam novca za oboje

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        Originally posted by piko9872 View Post
                        Dali uzeti kretain ili protein suplement na ovoj dijeti? Jer nemam novca za oboje
                        Whey. Na keti ti triba proteina a njih iz kreatina sigurno neces dobit...
                        Poželjno bi oboje bilo, al kad tribas birat, whey all the way. Onaj sa nižim udjelom UH šta je moguće
                        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          Originally posted by Slavonka23 View Post
                          ali 2mj nakon keto su bila pakao... možda najviše psihički.. jer se trudiš kao idiot, a rezultata niotkud..
                          organizmu treba par dana da dođe u ketozu, zanima što si radila ostalih 57 dana kada si vidjela da ne ide?
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            procitaj pazljivije sto pisem.. govorim o 2mj NAKON keto
                            I know i can be what i wanna be,
                            if i work hard at it,
                            i'll be where i wanna be
                            i know i can, i know i can <3

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              a sori... onda je to gavranka koja kritizira ketonsku...
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                Bio sam na ketogenu i relativno uspio. Evo ovo je ukratko moja priča. Počeo sam sa 148kg i visinom od 202cm sredinom 4. mjeseca prosle godine. Danas težim malo manje od 115kg. Prezadovolljan sam sa svime itd... Ketogen sam koristio 3 tjedna cca. ali sam imao problema sa prilagodbom kolicine hrane. Pa ako bi neko mogao pomoci samo oko kolicine
                                “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                                Comment

                                Working...
                                X