Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    Originally posted by Corry View Post
    i to u Keto kruhu
    kakav je to kruh?

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      Ima vec na prethodnim stranicama napisan recept od weedeemera-
      Uglavnom-samljevene lanene, malo praska za pecivo (ali malo inace bude okus po njemu) jako malo soli>u jednu posudu
      U drugu> istuces bijelenjca od jaja
      Treca, izmutis zumanjca mikserom s eventualno malo maslaca (ja ga niti ne stavljam) i zasladivac po zelji da bude slatkasto (ja ga poprilicno stavljam)-zatim dodajes mjesavinu iz prve posude i lagano mjesas-potom dodajes i istuceni snijeg od bjalanaca ali sad moras rucno mjesat
      Kad se sve sjedini-u neki kalup kako bi ispao ipak malo deblji i u pecnicu na 150-180 na 20-30 min.
      Koliko cega-izracunaj si na osnovu svojih potreba-ja idem s cca 10-ak jaja, 200+ lana i kruh mi traje cca.... pa iskreno nisam ga jos probao hladnog nijednom
      Pogledaj jos i temu-paleolitska pizza,ja cu je sutra probat napravit-danas je napokon prvo punjenje
      Last edited by Corry; 16-03-13, 08:54.
      MYPROTEIN

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        hehe meni je sutra punjenje,ja ću možda danas eksperimentirati s time.hvala ti

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          Originally posted by simic View Post
          ja pijem 2x dnevno whey, cca 3 sata poslije rucka i poslije treninga..
          ovisno o tome kad i sto sam vecerao, ponekad ubacim i kasein i jos nisam "izasao" iz ketoze.. barem tako kazu svima nam dragi, a posebno deckima iz titan gym-a, keto stikovi..
          ne osjecam neke velike upale, trening je 4-5 puta tjedno i velikog inteziteta sa dropsetovima, super setovima itd..
          uz whey i kasein, uzimam glutamin "oko" treininga.. prije i poslije i BCAA poslije treninga i tokom dana izmedu obroka..
          mozda zato se skracuje vrijeme oporavka i upale, ali to ostavljam strucnjacima da prosude..
          snaga mi je na pocetku dijete bila cca 10% manja i sad nakon 3 tjedna na ketu se skoro vratila.. trebalo mi je valjda malo vremena da se tijelo prilagodi i navikne, a i mozda nisam unosio dovoljno masti na pocetku..
          masnoce unosim maslinovim uljem, fish oil-om, majonezom, maslac od kikirikija, przeni kikiriki itd..

          u pocetku sam imao problema kod kakice, ali to sam regulirao sa psylium kapsulama i dodao malo voca ( jabuka, kiwi ) i lan sjemenke..
          psylium se preporuca uzimati 10 dana, pa onda pauza ( tako kaze teta u apoteci ).. sta preporucate za obogacivanje prehrane sa vlaknima, a da ima manje carbsa..?

          zanima me kakava je situacija s vocem..? jedem jedan kiwi na dan pa drugi dan jabuku, obicno malu..
          da li je to ok ili skroz izbaciti voce zbog secera..?

          inace, bio sam na 101-102kg (visina 176 ), reguliranom prehranom ( meso, riba, voce i povrce ) + teretana bez cardio, sam dosao do 91-92..
          sad sam 3 tj na keto i na 85kg.. misici se bolje vide, a i spekec oko trbuha se topi pa izgleda kao da sam na keto dobio na masi
          Voće baš i nije preporučljivo na keto dijeti, ali vjerojatno 1 komad dnevno neće nikoga izbaciti iz ketoze, samo i usprkos tom 1 komadu voća s njim nećeš ništa značajno nadomjestiti vlakna, trebalo bi ga dosta više dnevno unesti, a onda naravno zahebeš ketozu.
          Ovo što ti "tete u ljekarni" kažu lagano zaboraviš, trebao bi cijelo čudo tih tableta psyliuma popiti dnevno da nadoknadiš dnevne doze vlakana, zato je najbolja, a i najisplativija verzija kupiti čisti psylium u prahu, dugo vremena ga kod nas nije uopće bilo za kupiti, ali sada ga drže u Bio & Bio dućanima i to dosta povoljno pa onda najbolje da takav u prahu ubaciš u prehranu i to 15-30 g dnevno + hrpu zelenog povrća, kakvog god želiš jer s probavom se baš ne treba zahebavati i naravno svaki dan, a ne ove neke njihove šeme od 10 dana budući sam imao priliku čuti i vidjeti svakave "strahote" vezane uz ne konzumiranje nikakvih vlakana na dijetama!
          Last edited by TitanGym_BP; 16-03-13, 19:36.

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            kolika je cijena tog praha??

            naime..imam problem s proljevom..pretpostavljam da je zbog nikog unosa vlakana(pa se hrana na nista ne veze, nego izlazi..??)
            vlakna vucem nesto malo iz zelene salate i kupusa..sto je nedovoljno..pa pojedem i 100g ili vise kikirikija(ne svaki dan) koji ima oko 10 g vlakana(na 100g)..al opet bi to trebalo podebljat?
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              Ovu dijetu je za defke tako?? Svidja mi se i ovo isprobavam odmah kad mi dodje periodu defke. Zbog finansije mozem da stavim 1.5g/kg Proteina???
              I live for BODYBUILDING

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                Evo travanj počeo, za točno misec dana ja bi krenia sa ovom dijetom, pa me zanima, sta predlažete kako bi postavia pravu podlogu za nju? Klasično smanjivanje UH u 3-4 tjedna?
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  koliko znam netrebas postepeno smanjivati UH,nego samo krenes sa prehranom za keto

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    Nikakve prilagodbe za ulazak u keto dijetu, jednostavno kad se probudis ujutro...vise nema UH i to je to.
                    MYPROTEIN

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      A šta je sa famoznim jojo efektom ko šta je slučaj kod drugih dijeta, kad se priprema mora napravit?
                      Srežemo li jednostavno UH preko noći na nulu, nije li to ogroman šok za tijelo?
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        ma neboj se,slobodno samo prestani uzimati uh pojacaj m i to je to,ali jedino kad prestajes sa dijetom nesmijes odjedanput se vratiti na staru prehranu jer ode sve u salo tako reci,onda postepeno dizes uh

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          jel moguć rast mišića na ketogenoj?
                          Rome wasn't built in a day.

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            ne,kako moze misic rasti ako unosis kalorija manje nego sto tijelu treba za rad,odakle ce onda izvuci hranu za rast

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              keto je najgori moguci izbor rezanja
                              Pocivao u miru Bozjem

                              22.12.1984 - 20.12.2012

                              __________________________________________________ ___________________________

                              mentor: Sasa Draskovic

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                Originally posted by HTC View Post
                                jel moguć rast mišića na ketogenoj?
                                moze ako si u suficitu
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X