Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biseri iz GYM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: smiješne nezgode u bodybuilding-u xD

    Originally posted by markmofa
    A jucer sam dosao doma i upalio ventilator, uzeo mjericu wheya i otpuhalo mi pola mjerice, mamicu mu xD
    hahahahahaahahahah....jesi kralj!!
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • Re: smiješne nezgode u bodybuilding-u xD

      Evo jedne moje dosta bolne.

      Radio sam sleganje bučicama za trapezus i uzeo bučice od po 40kg. Odradio sam seriju i vratio jednu bučicu te krenuo ostaviti i drugo na malo me povukla naprjed pri čemu je međumožje stalo izmeđi one prve spuštene i ove drugo koji kad sam spustio te dalje znate kako je bilo, nesvjestica itd itd, hvala bogu danas je sve u redu samo što još nisam probao napraviti djecu, živi bili pa vidjeli.

      Comment


      • Re: Biseri iz GYM-a

        Meni je došo jedan nogometaš i kad je vidio da radim čučanj sa 150kg reko:
        "ti sigurno uzimaš one vitamine", na što sam mu je reko, "pa naravno da ih ne uzimam ali zato treniram svaki dan po 7,8h samo noge". Na sve to on je klimnuo glavom, a ja sretan otišo s odgovorom kakav je i zaslužio.

        Nikad ga više nisam poslje toga vidio, vjerovatno je probao odraditi takav jedan trening bez "vitamina" pa je je vidio da nije teretana za njega.

        Comment


        • Re: Biseri iz GYM-a

          Oprezno sa trakom za trčanje...

          [attachment=0:16en1s64]traka.gif[/attachment:16en1s64]
          Attached Files
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: Biseri iz GYM-a

            koj je ovo k, gym a cure dolaze ko na pistu
            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

            Comment


            • Re: Biseri iz GYM-a

              Originally posted by kelly
              Oprezno sa trakom za trčanje...

              [attachment=0:323il495]traka.gif[/attachment:323il495]
              strava !

              Comment


              • Re: Biseri iz GYM-a

                koju sam ja provalu cuo na treningu....hahaha....
                rekao je lik da je isto ako ces popiti whey nakon treninga ili litru mlijeka. kao da su dosli do novih informacija i da je to kao sasvim isto...hahahahahahahaha
                LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

                Comment


                • Re: Biseri iz GYM-a

                  nije iz gyma ali srodno...
                  hodam po skoli i neki fraer pije whey, strkljavac naravno...
                  sad se ja smijem i pitam ga zasto to pije, on kaze bio sam ujutro u teretani (12.00 je bilo)... ja ga gledam, reko ok, zas nisi popio odma nakon gyma? kaze on da je nakon popio pola, a pola sada, da je bolja absorbacija u tijelu i uvjerava me da je tako
                  a sto je jos gore pije taj isti koji je napravio ujutro, odstajali
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • Re: Biseri iz GYM-a

                    hmm... pa mozda je stavio previse u PWM tipa 50-60g proteina..pa jednostavno ga od dva puta..to bi bilo i razumljivo...a pogotovo u skoli kad je malo i teze pridrzavati se odgovarajuce prehrane.
                    A sto se tice tog stajanja...mislim da se proteini nemaju gdje zagubiti i da moze da stoji..

                    sta mislis o tome
                    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                    http://www.staying-fit.net/

                    Comment


                    • Re: Biseri iz GYM-a

                      govorim o pwmu, ne o wheyu u svrhu obroka
                      samo to, da mu je obrok ok, makar bi ga ja s necim jos usporio...
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • Re: Biseri iz GYM-a

                        Originally posted by Šimun
                        govorim o pwmu, ne o wheyu u svrhu obroka
                        samo to, da mu je obrok ok, makar bi ga ja s necim jos usporio...
                        a jel tebi neko nes komentira dok u sk pijes whey

                        Comment


                        • Re: Biseri iz GYM-a

                          ne pijem whey u skoli, nema potrebe, imam krute obroke...
                          a i nije da mi itko ima kaj komentirat, prosjecna tezina muzjaka, ako ih tako opce mogu nazvati jest 60kg... fascinantno, svi su oko moje visine pak...
                          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                          Comment


                          • Re: Biseri iz GYM-a

                            to je to..nekidan u medvedgradu u ilici na pivi bio poslje treninga i nisam stigo pojest doma pa čopio u posudici riža+tuna...ane nisam izvadio to tamo naravno odma okretanje očiju i kenjanje...

                            Comment


                            • Re: Biseri iz GYM-a

                              pa ja kad smo bili na maturalcu, odem sa svojim u mcdonalds, svi jedu tam, a ja vadim lososa
                              moro sam pazit da me ne vidi frajer tam neki da me ne poteraju haha
                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment


                              • Re: Biseri iz GYM-a

                                bar nisi jeo losos u mekdonaldsu koji oksimoron jbt

                                Comment

                                Working...
                                X