Announcement

Collapse
No announcement yet.

P90X program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: p90x program

    Originally posted by marinxy
    Originally posted by Victor
    To s BB-om veze nema
    Bok svima!

    Ovo mi je prvi post jer sam htio odgovoriti na ovaj topic pa sam se registrirao.

    P90X je odlicna stvar i vec oko pola godine se time bavim, povremeno kombiniram sa odlaskom u terenu ali i tamo radim p90x vjezbe (koje zahtjevaju utege) samo sa vecim tezinama posto mi ono sto imam doma je premalo.

    Komentar da p90x nema veze sa bb-om bih komentirao na nacin da je p90x prvenstveno ekstremni oblik aerobnog fitness-a koji u sebi sadrzi i jedan dio bb-a posto mozes birati da li zelis na kraju price biti "lean" ili definiran.

    Meni osobno sami bb je zatupljujuc i monoton i zato mi je p90x tocno ono sto sam trazio posto se sa strane bavim sa hobijima koji od mene zahtijevaju fleksibilnost i eksplozivnost, to je nesto sto nisam uspio postici sa bb-om.

    Jos je dobro, nakon nekog vremena, umjesto plyo vjezbi (koje s vremenom postanu premlitave) ubaciti i "Insanity"
    Code:
    http://www.beachbody.com/getinsanitydotcom/
    te sve skupa kombinirati. Po vjezbi se onda ubije i do 1000 kalorija (ako se ne onesvijestis prije toga )

    U svakom slucaju, mislim da onaj tko nije probao ( i izdrzao ) bar mjesec dana p90x nema pravo govoriti o njemu posto ce svima biti lakse otpisati p90x odmah u startu nego se uhvatiti u koštac s njime, ali kad jednom krenes postaneš ovisan i to jeba*ki te se to na kraju dobro nagradi...



    LP!
    neznam nije da sam neki profesionalac i to... al mislim da je PROSTO NEMOGUCA STVAR od trbuscica za 40 dana napravit ovakve six pack-ice... ja radim trbusne cjel zivot i trcim, sportas sam pa nemam ni blizu ovakve..... da se to moze uradit za 40 dana svi bi dosad bili apoloni jbt niko debel nebi bio

    Comment


    • Re: P90X program

      90* dana, što i nije malo jer je p90x momački brutalan fitness. reko bi najbrutalniji, ali nije, sad je tu onaj novi kojem sam zaboravio ime i koji je ranije spominjam na prvim pagevima ovog topica (ne bitno).

      vjeruj mi da je itekako moguće, pogotovo ako svaki dan galon znoja iz sebe izbaciš, ako tako radiš 90 dana i ako središ prehranu na maksimalno mogući način. također, ukoliko je dobra genetika u pitanju - još ti i to može samo pomoć, i to jako.

      mada ovo većinski rade oni koji su deblji, ja sam mršaviji dečko i odlučio sam poduzet ovaj korak i odradit ovo. i ti i svi ostali forumaši će vidit moju sliku kad sam kreno s p90x i sliku, nakon 90 dana, kad sam završio - pa ćemo vidit kolki je napredak. ako ga i nema puno, neka! ja sam steko neke druge, važnije stvari, a to su: ustrajnost, odgovornost, volja i motiv za daljnji rad, za teretanu.
      Originally posted by darios
      Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
      __________________________________________________

      there is no progress without struggle!

      Comment


      • Re: P90X program

        ja kazem da nakon 40 dana da mu se vide sva 3 reda trbusnih a imao je stomak da je to nemoguce.... pa znam po sebi... ja sam mrsav a donje trbusne radim ima 3 mj i skoro nema nikakvih pomaka.... a satatrem se svako 2 dana

        Comment


        • Re: P90X program

          imo je stomak.. pa? očito je da je ispod tog također imo i dobre trbušne mišiće. možda ih je baš vježbo, eto tako ko i ti, cijelu adolescenciju i onda se čovjek malo zapustio i umastio i naravno da ako je skino tu trbušinu u tih mjesec i pol da će mu se i ti trbušnjaci na kojima je prije mukotrpno radio vidit. pa logika, razmisli malo.. baš se o tom vodila rasprava u par već topica na forumu.
          Originally posted by darios
          Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
          __________________________________________________

          there is no progress without struggle!

          Comment


          • Re: P90X program

            Originally posted by niss
            ja kazem da nakon 40 dana da mu se vide sva 3 reda trbusnih a imao je stomak da je to nemoguce.... pa znam po sebi... ja sam mrsav a donje trbusne radim ima 3 mj i skoro nema nikakvih pomaka.... a satatrem se svako 2 dana
            1.Sredi prehranu
            2.Treniraj redovito
            3.Odmaraj

            imati ćeš i ti trbušne.

            Nije dosta samo vježbati trbušne.Za six pack je važnija prehrana nego toliko trening

            Comment


            • Re: P90X program

              prehrana mi je za 10 odavno... a radim svako drugi dan trbusne kako je preporuceno... al to je druga stvar ako je on imo trbusne... an on na ovim slikama pokazuje kako od stomacica napravit to al ok... mozemo sad ic iz krajnosti u krajnost....

              Comment


              • Re: P90X program

                možemo brate, al hoću ti reć da oni za prezentaciju svog programa sigurno neće uzet neke koji su bili bašbašbaš debeli već će uzet neke koji su prije bili lean pa se naglo ugolili. baš takvi će imat vizualno najbolji uspjeh i baš takvi će privuć ostale da krenu s p90x jer će mislit da mogu sa 100kg odjednom doć na brad pitt liniju.
                to nije iz krajnosti u krajnost, to je logika oprostit ćeš.

                P.S. bilder18 ti je sve reko. nemoj ni forsat te trbušne i radit ih svaki dan.. izobličit će ti se jer nisu imali dovoljno odmora za rast i izgledat će ti ko da imaš 6 kokošjih kljunova na trbuhu.
                Originally posted by darios
                Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                __________________________________________________

                there is no progress without struggle!

                Comment


                • Re: P90X program

                  Umjesto sto se raspravljate da li moze ili ne dobiti 6pack ili ne, daj pomozite mi oko jelovnika zelim da izgubim masno tkivo, a neznam mnogo o hrani i sto vise citam izgleda da sam sve gluplji

                  Comment


                  • Re: P90X program

                    Originally posted by muha
                    Umjesto sto se raspravljate da li moze ili ne dobiti 6pack ili ne, daj pomozite mi oko jelovnika zelim da izgubim masno tkivo, a neznam mnogo o hrani i sto vise citam izgleda da sam sve gluplji
                    viewtopic.php?f=44&t=10381

                    Jedan od rijetkih novaka koji je tip top sredio

                    Comment


                    • Re: P90X program

                      Originally posted by muha
                      Originally posted by drshone
                      Ja sam radio ovaj program samo 2 meseca,tj nisam ni poceo 3. fazu zbog nekih silnih obaveza. Ljudi moji,kakav je to osecaj bio nakon samo ta 2 meseca. Imao sam viska energije,snage,volje,ma jednostavno divan osecaj! Koliko mi je samo krivo sto sam prestao... Al evo dolazi jesen,najbolji moguci deo godine za novi pocetak

                      Sta mislite o kombinaciji p90x i kreatin? Naravno pored toga protein+dekstroza. Sto se ishrane tice ja cu se samo maksimalno truditi da sto vise izbacim uh,tj da ih trosim samo pred trening.
                      Evo ja i za kend bio na mogu malo odmarao pred pravi pakao, tzanima me koliko si naprefovao u ta dva mjeseca koliko si radio, jesi li sta uspio vidjeti na tijelo i smanjiti masne naslage
                      Sto se samog vezbanja tice davao sam svaki trening 90-100% svojih mogucnosti,al mislim da nisam izvukao maksimum od svega toga jer se nisam bas strogo pridrzavao plana ishrane. Promena je bila vidljiva al samo toliko,za nesto vise cu morati da se postaram u kuhinji
                      Inace danas krecem ponovo sve ispocetka :character-beavisbutthead:

                      Comment


                      • Re: P90X program

                        Originally posted by drshone
                        Originally posted by muha
                        Originally posted by drshone
                        Ja sam radio ovaj program samo 2 meseca,tj nisam ni poceo 3. fazu zbog nekih silnih obaveza. Ljudi moji,kakav je to osecaj bio nakon samo ta 2 meseca. Imao sam viska energije,snage,volje,ma jednostavno divan osecaj! Koliko mi je samo krivo sto sam prestao... Al evo dolazi jesen,najbolji moguci deo godine za novi pocetak

                        Sta mislite o kombinaciji p90x i kreatin? Naravno pored toga protein+dekstroza. Sto se ishrane tice ja cu se samo maksimalno truditi da sto vise izbacim uh,tj da ih trosim samo pred trening.
                        Evo ja i za kend bio na mogu malo odmarao pred pravi pakao, tzanima me koliko si naprefovao u ta dva mjeseca koliko si radio, jesi li sta uspio vidjeti na tijelo i smanjiti masne naslage
                        Sto se samog vezbanja tice davao sam svaki trening 90-100% svojih mogucnosti,al mislim da nisam izvukao maksimum od svega toga jer se nisam bas strogo pridrzavao plana ishrane. Promena je bila vidljiva al samo toliko,za nesto vise cu morati da se postaram u kuhinji
                        Inace danas krecem ponovo sve ispocetka :character-beavisbutthead:
                        Zasto sve ispocetka i do kojeg dana si dosao,kakve su vjezbe legs i kenpo x?

                        Comment


                        • Re: P90X program

                          zato sto nisam radio nista vec mesec i po
                          danas sam odradio tek prvi trening

                          Comment


                          • Re: P90X program

                            Jucer odradjen prvi trening, mogu reci dasam prezadovoljan, nikada se vise nisam oznoijo i umorio, sve me boli

                            Comment


                            • Re: P90X program

                              Treba mi jedna informacija, jucer kada sam radio drugi dan treninga desilo mi se da mi pozli, nisam bio nikako dobro, polymetric sam radio. i trening sam prekinuo negdje na pola jer sam povratio, zanima me da li samo nastaviti i kako nadoknaditi taj trening

                              Comment


                              • Re: P90X program

                                Originally posted by muha
                                Treba mi jedna informacija, jucer kada sam radio drugi dan treninga desilo mi se da mi pozli, nisam bio nikako dobro, polymetric sam radio. i trening sam prekinuo negdje na pola jer sam povratio, zanima me da li samo nastaviti i kako nadoknaditi taj trening
                                Radi ponovo i ne treba jest prije treninga a pogotovo tog p90x i te vjezbe gdje se dosta skace.

                                Comment

                                Working...
                                X