Announcement

Collapse
No announcement yet.

P90X program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: P90X program

    evo samo ukratko da ostavim mali utisak pa me s reportom neće bit o-ho-ho.

    jučer (1. dan) i skoro sam se u 2. rundi ispovraćo, nisam odradio zadnje 2 ili 3 vježbe i ab x ripper jer jednostavno nisam mogo. lego sam na pod i počeo mi se događat blackout i srce mi je na usta skoro izišlo. naravno, sve je to posljedica mojeg 'couch potato' života u proteklih godinu dana. al ne odustajem, danas u nove pobjede pa se čujemo ekipa, pozdrav
    Originally posted by darios
    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
    __________________________________________________

    there is no progress without struggle!

    Comment


    • Re: P90X program

      Originally posted by wikler
      evo samo ukratko da ostavim mali utisak pa me s reportom neće bit o-ho-ho.

      jučer (1. dan) i skoro sam se u 2. rundi ispovraćo, nisam odradio zadnje 2 ili 3 vježbe i ab x ripper jer jednostavno nisam mogo. lego sam na pod i počeo mi se događat blackout i srce mi je na usta skoro izišlo. naravno, sve je to posljedica mojeg 'couch potato' života u proteklih godinu dana. al ne odustajem, danas u nove pobjede pa se čujemo ekipa, pozdrav
      Ja sa sumom na srcu sto se brze duplo umaram odradim sve vjezbe do kraja ali na pocetku bas se zadam pa od sredine do kraja koliko mogu to je za plyometrics a sve ostale su lagane pogotovo ab riper x od 15tak minuta zajebancija bicikla itd

      Znaci ako neku vjezbu ne mozes odradit improviziraj ili pritisni pauzu pa nastavi kad mognes kod nekih vjezbi ako ne mognes u 3 seriji odradit isti broj ponavljanja samnji tezinu ali nastavi do kraja.


      Sto se tice ovog p90x istina je da je to najbolji kucni program ali neces dobit bas onu misicnu masu koju ces dobit u teretani,prvenstveno je napravljen sa debele amerikance od 100-130kg,ja sma evo 7 dan odradit cu p90x do kraja pa cu onda u teretanu radi benca i jos neki vaznih sprava koje nemam kuci..

      Comment


      • Re: P90X program

        imam i ja šum na srcu. plyometrics sam jučer ko od šale napravio i to s upalom mišića na pola tijela.

        znam da neću dobit mišićnu masu kakvu očekujem i toga sam svjestan. ja radim ovaj program čisto da steknem naviku za daljnji rad (teretanu). odradim ovih 90 dana pa ću probat neki drugi program (nešto što će više ciljat ka masi) koji je izvediv kući i onda kad odem na faks kreće teretana.

        danas radim ramena i ruke s tim da mi je pol tijela popaljeno od ova prva dva dana i još i tjelesni danas imam i ne znam uopće kako ću to sve izvest al ajde.. potrudit ću se! također ću danas i ab ripper x odradit jer ga ne želim opet propuštat.

        ae pozdrav i sretno s vježbanjem.
        Originally posted by darios
        Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
        __________________________________________________

        there is no progress without struggle!

        Comment


        • Re: P90X program

          Ima par miseci mislio sam poceti raditi p90x i oso sa 600kn u hervisa da si uzmen utege i sve potrebno...no izaslo bi 1000kn,pa izgubio volju.Sada cu krenuti u teretanu pa cu tamo raditi p90x...

          Zanima me koliko ce p90x utjecati na mene posto treniram plivanje?? Jel to previse za tijelo? Da li trebam piti onda 2 post workout meala?

          Comment


          • Re: P90X program

            Originally posted by Vux
            Da li trebam piti onda 2 post workout meala?
            Nakon svakog intenzivnog treninga treba uzeti PWM. Druga je stvar što natural teško da ćeš moći odraditi 2 treninga dnevno.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: P90X program

              jel ima živih tu?
              ja sam upravo danas odradio 4. tjedan (phase I), pa reko da javim
              Originally posted by darios
              Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
              __________________________________________________

              there is no progress without struggle!

              Comment


              • Re: P90X program

                Jel ima negdje da se skine plan ovog programa... trazio sam na torrentima, al ima premalo seed-sa (4) .. ?

                Comment


                • Re: P90X program

                  kakav ti je napredak od tog fitnes progarama, moze li se misicne mase nabacit?

                  Comment


                  • Re: P90X program

                    Originally posted by NoSmoking95 View Post
                    Jel ima negdje da se skine plan ovog programa... trazio sam na torrentima, al ima premalo seed-sa (4) .. ?
                    ima naravno. ja sam skino kompletni pack (svi videi, upute, kalendar i prehrana) + posebno torrent samo s videima u puno boljoj kvaliteti i onda sam samo zamijenio s videima iz kompletnog packa. PMaj me pa ti dam sve.

                    @ StoneIsland: naravno da može uz sređenu prehranu ; ja jedem 6/7 obroka dnevno i ide super. također, vježbe nećeš radit s 15, 20 ponavljanja neg s 8 do maksimalnih 10 ponavljanja. pošto sam se prije početka programa vago popodne, imo sam 62kg (znači inače je i manje od tog), a sad kad se vagam ujutro sam skoro na 63, a popodne na 64,5 skoro.
                    Last edited by wikler; 16-10-11, 09:55.
                    Originally posted by darios
                    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                    __________________________________________________

                    there is no progress without struggle!

                    Comment


                    • Re: P90X program

                      Kaj ekipa, nitko više ne radi P90?

                      Comment


                      • Re: P90X program

                        PHASE II - recovery week kreće!
                        Originally posted by darios
                        Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                        __________________________________________________

                        there is no progress without struggle!

                        Comment


                        • Re: P90X program

                          Cek sad mrzi me da cjelu temu citam procito prve neke strane i sad da pitam..... zgibove i sklekove nemogu radit ... Zamjenu??? i plus imam 2 bucice od po 13 kg ... to ce mi bit dovolno za 3 mjeseca ili ne??? Nisam mnogo debel pa zelim da pocnem ovo sad pa za 3 mjeseca zavrsavam skolu i ako skinem salo idem nakon toga u tereteno na ozbilan BB a sada kad sam kod kuce i ucimo mogu ovo iskoristit da smrsam i ako napravim dobru formu mogu ljeto krenut pravo na masu pa ajde ako moze zamjenu na one dvije vjezbe i dr videcu ako moze se zamjenit skidam taj program i videcu ako ima neka dr komplikovana vjezba pitam za zamjenu... Hvala
                          I live for BODYBUILDING

                          Comment


                          • Re: P90X program

                            skini si s nasdeg foruma preko linka na torrent cjelokupni Weiderov princip treninga. To su ti postulati, a i cute ces sto kazu i Franco Colombo, Reg Park, Lee Labrada i ostali šampioni
                            Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                            Comment


                            • Re: P90X program

                              Cek malo... pitao sam za izmjenu vjezbe ako moze da se zamenu sa nekim drugim vjezbama... a ako mislis da je bitno da gledam taj Weiderov princip treninga daj mi link zasto nz gde se nalazi
                              I live for BODYBUILDING

                              Comment


                              • Re: P90X program

                                evo

                                http://www.building-body.com/forum/t...-DVD-kompletno
                                Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                                Comment

                                Working...
                                X