Announcement

Collapse
No announcement yet.

P90X program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: P90X program

    Originally posted by drshone
    Yoga...dakle najtezi trening u p90x definitivno. Kad kazem najtezi ne mislim na duzinu trajanja treninga,ni na cinjenicu da si stalno u nekom neprirodnom polozaju... mislim na j.beni znoj koji izbija na litre Danas sam uspeo skoro sve da ispratim,za razliku od proslog cetvrtka kad sam se raspao vec nakon pola sata,pa napravio pauzu. Al osecaj nakon treninga je soooo damn gooood,neverovatan stimulans za nastavak nedelje.

    Totalno se slažem, meni je isto yoga definitivno od svih vjezbi najzesca. Znoj samo tece, a na kraju mi je mat sav mokar jer se nemozes obrisati sa rucnikom kad si sav spetljan... Ostale vjezbe se sve daju izvesti jer mozes i odmoriti extra 10-15 sekundi kad stisnes pauzu, ali na yogi nije tak zestoko da moras stiskati pauzu, i zato znoj samo tece i tece

    Ja sam zapoceo treci tjedan. U cetvrtom tjednu su dve yoge

    Comment


    • Re: P90X program

      pozdrav!

      evo krenuo sam s p90x-om. zanima me da li radite strech ili uzmete dan slobodan? i nakon treninga uzmem 30g Wheya+50g glukoze+jedna banana u 3.5dcl vode. to je oke?
      I HATE it but i LOVE it!

      Comment


      • Re: P90X program

        Stretch je trening istezanja koji ima za cilj da zastiti zglobove,tetive od povreda,poveca fleksibilnost...ubedljivo je najlaksi trening i ne oznojis se gotovo nikako. Deluje relaksirajuce i daje snagu za sledecu nedelju,pritom ostajes u formi. Nemoj mi reci da nedeljom ne mozes odvojiti sat vremena za ovo,dakle na posao

        Comment


        • Re: P90X program

          Originally posted by kamontutan
          pozdrav!

          evo krenuo sam s p90x-om. zanima me da li radite strech ili uzmete dan slobodan? i nakon treninga uzmem 30g Wheya+50g glukoze+jedna banana u 3.5dcl vode. to je oke?
          Ma nekad radi, al pomaže definitivno...a ne znam šta ce ti ta banana u obroku posle treninga, nema potrebe. Whey i glukoza i super
          Let's bring it!

          Comment


          • Re: P90X program

            Originally posted by kamontutan
            pozdrav!

            evo krenuo sam s p90x-om. zanima me da li radite strech ili uzmete dan slobodan? i nakon treninga uzmem 30g Wheya+50g glukoze+jedna banana u 3.5dcl vode. to je oke?

            Ja x-stretch ne radim, taj dan se odmaram, jer tijelo jednostavno treba i malo odmora, a kontam da se dovoljno rastezem nakon treninga svaki dan, posebno kada je yoga. Time dobivam da taj dan kada mi je x-stretch jedva cekam iduci dan kada cu vjezbati, imam jedan dan lufta, ali se nabrijem zato za cijeli iduci tjedan.
            Dobro radis sa glukozom i wheyom, i ja tako, ja stavim glukoze 70g jer imam 96Kg

            Comment


            • Re: P90X program

              pozdrav!

              da li vi pratite ovaj plan prehrane koji su tamo zadali ili se samo trudite da se zdravo hranite (puno proteina i uh,malo masti) Da li vi pratite točno ono po kalorijama koliko ste pojeli (p,uh,m)? Ne znam, ja to ne mogu pratit. Stara neće kuhat sve ono kaj je tam
              I HATE it but i LOVE it!

              Comment


              • Re: P90X program

                Ja si sam kuham ili mi cura skuha pa nije bad pratiti bilo kakav program. Ali jedem pretežno piletinu, puretinu i ribu u raznim kombinacijama...
                jedem nesto vise povrca nego inace
                Kruha do dve snite dnevno

                Uzmem si powerbar navecer kad se ocu malo zasladiti, skuzio sam da u dmu imaju nekakve mada sam prosao miljon ducana dok nisam nasao gdje ih opce ima za kupiti...

                Whey i glukozu odmah nakon treninga....

                Comment


                • Re: P90X program



                  Comment


                  • Re: P90X program

                    45 dana proslo...
                    definitivno najbolji program za vježbanje ikad!!!

                    Kondicija, definicija, energija, BF.... nema sta ne poboljsava...
                    definitivno preporucam!!!!

                    Comment


                    • Re: P90X program

                      Vratilo iliti Pull up bar iliti chin up bar...
                      custom made...
                      narudžbe primam fcorse... u boji kojoj god...
                      testirali na cca 190 kg sa cimanjem, bez problema podnese, nije ni mrdnulo...


                      Comment


                      • Re: P90X program

                        evo danas napravia plyometrics i ne pada mi na pamet vise nikad uzet nesto slatko ili primasno...sad kad vidin kako je tezak ovaj trening huh
                        danas san uzea ovaj grožđani šećer i popia sa vodon 30g + 250g posnog sira jer jos skupljam za whey
                        samo da vas pitan:- jel 30g grožđanog šećera malo ako san ja tezak 80kg i visok 187 ?
                        -jel vazno u koliko vode razmutin ovaj secer, jer san ja popija sa nekih 0.5L vode ?

                        Comment


                        • Re: P90X program

                          Originally posted by josip93
                          evo danas napravia plyometrics i ne pada mi na pamet vise nikad uzet nesto slatko ili primasno...sad kad vidin kako je tezak ovaj trening huh
                          danas san uzea ovaj grožđani šećer i popia sa vodon 30g + 250g posnog sira jer jos skupljam za whey
                          samo da vas pitan:- jel 30g grožđanog šećera malo ako san ja tezak 80kg i visok 187 ?
                          -jel vazno u koliko vode razmutin ovaj secer, jer san ja popija sa nekih 0.5L vode ?
                          jos nesto da vas pitan...koji whey koristite ? jel iko narucije sa foruma ?

                          Comment


                          • Re: P90X program

                            Originally posted by josip93
                            koji whey koristite ?
                            viewtopic.php?f=36&t=3207

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: P90X program

                              e ovaj program to je za definiciju??ili nema veze

                              Comment


                              • Re: P90X program

                                pozdrav svima..
                                nabasao sam na ove vjezbe slucajno na netu pa se zainteresirao , potrazio malo i nasao dosta korisnog stiva ovdje na forumu ..
                                skinuo sam ovaj komplet videa i tablice za raspored vjezbanja u koje cu upisivati rezultate..
                                kemijam s cime cu radit koju vjezbu(utezi itd.) ..ali uz ovaj komplet videa nisam dobio prehranu... pa jel ima netko neki direktan link da skinem taj plan?
                                ili ako ga netko moze napisati ovdje ako se radi o istoj pehrani svaki dan .. tipa da zdravo seljacki napise sta treba pojest(kolko sam vidio sve se vrti oko piletine , puretine, jaja, tune, voca i nekih orasastih plodova).. obzirom da sam visok 180cm i imam cca oko 93kg definitivno zelim ocjediti visak masnih naslaga..

                                thnx.

                                Comment

                                Working...
                                X