Announcement

Collapse
No announcement yet.

P90X program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: P90X program

    Originally posted by drshone
    Jedno pitanje...koliko dnevno unesete proteina,u.h.,masti? Ja sam u 1.fazi programa,imam 90 kg a evo npr juce sam uneo 200g proteina,330g u.h. i 30g masti. Dal treba nesto da pojacam/smanjim? Inace vezbe su pre*****e,snage imam kao nikad od sad,samo da nastavim u istom ritmu
    Pa ok je, možes proteine ako hoćes smanjit, al i ne moraš. Ja na dan treninga nogu ubacim malo više UH.
    Let's bring it!

    Comment


    • Re: P90X program

      Originally posted by drshone
      Jedno pitanje...koliko dnevno unesete proteina,u.h.,masti? Ja sam u 1.fazi programa,imam 90 kg a evo npr juce sam uneo 200g proteina,330g u.h. i 30g masti. Dal treba nesto da pojacam/smanjim? Inace vezbe su pre*****e,snage imam kao nikad od sad,samo da nastavim u istom ritmu
      Ovisi o tvom cilju, metabolizmu, tipu tijela etc.
      "Neuspjeh nije opcija."

      Comment


      • Re: P90X program

        Cilj mi je definicija i smanjenje masnog tkiva kao i svima ovde na ovoj temi. Ok,ipak ce vreme najbolje pokazati da li sam na pravom putu..

        Comment


        • Re: P90X program

          POzdrav ovo mi je prvi post
          trenutno zavrsavam treci tjedan programa i sad mi sljedi recovery week pa me zanima bi li moga ubacit cardio trening u taj tjedan znaci cardio + p90x, jer imam malo masti oko struka pa bi to tija istopit?? zanima me kakav bi to utjecaj imalo na misicnu masu koja mi i nije bas zavidna? hvala!

          Comment


          • Re: p90x program

            Originally posted by marinxy
            Originally posted by Victor
            To s BB-om veze nema
            Bok svima!

            Ovo mi je prvi post jer sam htio odgovoriti na ovaj topic pa sam se registrirao.

            P90X je odlicna stvar i vec oko pola godine se time bavim, povremeno kombiniram sa odlaskom u terenu ali i tamo radim p90x vjezbe (koje zahtjevaju utege) samo sa vecim tezinama posto mi ono sto imam doma je premalo.

            Komentar da p90x nema veze sa bb-om bih komentirao na nacin da je p90x prvenstveno ekstremni oblik aerobnog fitness-a koji u sebi sadrzi i jedan dio bb-a posto mozes birati da li zelis na kraju price biti "lean" ili definiran.

            Meni osobno sami bb je zatupljujuc i monoton i zato mi je p90x tocno ono sto sam trazio posto se sa strane bavim sa hobijima koji od mene zahtijevaju fleksibilnost i eksplozivnost, to je nesto sto nisam uspio postici sa bb-om.

            Jos je dobro, nakon nekog vremena, umjesto plyo vjezbi (koje s vremenom postanu premlitave) ubaciti i "Insanity"
            Code:
            http://www.beachbody.com/getinsanitydotcom/
            te sve skupa kombinirati. Po vjezbi se onda ubije i do 1000 kalorija (ako se ne onesvijestis prije toga )

            U svakom slucaju, mislim da onaj tko nije probao ( i izdrzao ) bar mjesec dana p90x nema pravo govoriti o njemu posto ce svima biti lakse otpisati p90x odmah u startu nego se uhvatiti u koštac s njime, ali kad jednom krenes postaneš ovisan i to jeba*ki te se to na kraju dobro nagradi...



            LP!


            ne kazem da program ne valja....ali ovakvih videa BEAFORE-AFTER ima masu ...i na youtube i na fb kao reklame za razlicite nacine treninga, suplemenata.... iskreno ...malo sam SKEPTICAN prema svemu tom (gledao sam izradu ovakvih videa i bila je dosta uvjerljiva stoga...tesko da i na istinitu stvar tako lako povjerujen xd )
            There are no limits. There are plateaus, but you must not stay there, you must go beyond them. If it kills you, it kills you. A man must constantly exceed his leve

            Comment


            • Re: p90x program

              Originally posted by ivancro
              ne kazem da program ne valja....ali ovakvih videa BEAFORE-AFTER ima masu ...i na youtube i na fb kao reklame za razlicite nacine treninga, suplemenata.... iskreno ...malo sam SKEPTICAN prema svemu tom (gledao sam izradu ovakvih videa i bila je dosta uvjerljiva stoga...tesko da i na istinitu stvar tako lako povjerujen xd )

              http://www.teambeachbody.com/connect/me ... y/19535463

              prolistaj malo

              Comment


              • Re: P90X program

                Originally posted by peace
                POzdrav ovo mi je prvi post
                trenutno zavrsavam treci tjedan programa i sad mi sljedi recovery week pa me zanima bi li moga ubacit cardio trening u taj tjedan znaci cardio + p90x, jer imam malo masti oko struka pa bi to tija istopit?? zanima me kakav bi to utjecaj imalo na misicnu masu koja mi i nije bas zavidna? hvala!
                Mozes radit duple treninge kad NE RADIŠ rekovery week, a RW je takav kakav jest.
                Let's bring it!

                Comment


                • Re: P90X program

                  Originally posted by Mashinerija
                  Originally posted by peace
                  POzdrav ovo mi je prvi post
                  trenutno zavrsavam treci tjedan programa i sad mi sljedi recovery week pa me zanima bi li moga ubacit cardio trening u taj tjedan znaci cardio + p90x, jer imam malo masti oko struka pa bi to tija istopit?? zanima me kakav bi to utjecaj imalo na misicnu masu koja mi i nije bas zavidna? hvala!
                  Mozes radit duple treninge kad NE RADIŠ rekovery week, a RW je takav kakav jest.
                  neznam jesi me krivo svatija, radim recovery week ali me zanimalo bi li bilo dobro ubacit ujutro malo trcanje ili biciklu pa popodne ovo sta ide po porogramu??

                  Comment


                  • Re: P90X program

                    Pozrav ljudi,novi sam ovdje,i već sam u trećem tjednu programa pa me zanima jedna stvar,malo je smješna ali možda ima smisla, dali mogu radit ab ripperx npr. oko 3 sata u dani,a trening tek poslje nekad,ili baš moram prvo trening odradit pa onda ab ripperx.. hvala puno i mogu samo reći da program razvaljuje..pozz svima i sretno sa vježbanjem..

                    Comment


                    • Re: P90X program

                      Mozes da radis kad god ti odgovara u toku dana,ja licno napravim pauzu od 3-4 minuta pa ih radim odmah nakon treninga.
                      Danas sam zavrsio 8.dan i neverovatno koliko vise snage i kondicije imam,jesam se raspadao prosle nedelje,posebno u ponedeljak kad mi je bilo muka i malo je falilo da se ispovracam po sobi...zato danas u laganom ritmu odradih trening samo tako...prosla je i ona pocetna upala,sad je samo nebo granica

                      Comment


                      • Re: P90X program

                        jel pijete vi Whey na recovery dan, ili ti X-stretch...
                        odnosno da li ga pijete danima kada ne vježbate?

                        Comment


                        • Re: P90X program

                          Originally posted by Kixo
                          jel pijete vi Whey na recovery dan, ili ti X-stretch...
                          odnosno da li ga pijete danima kada ne vježbate?
                          Whey je protein, kao i meso i jaja, zašto ga ne bi pio svaki dan?
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: P90X program

                            Pozdrav ljudi, evo meni je ovo drugi tjedan p90x, prvi sam krenuo sa 79kg na 177cm, vidjet cemo kako ce bit za dva tjedan pa stavit neke slike. Vec se sada vidi napredak kod sklekova i plyo, stvarno osjecam da imam vise snage, al ubijem se svaki trening sto vise mogu
                            Htio sam vas pitati gdje ima za kupiti onih push up bars(sklekeri) pitao u intersportu i turbo sportu i nigdje nista? I sta bi bilo najbolje posjest navecer poslije vjezbanja, posni sir, whey proteine ili tako nesto?

                            Comment


                            • Re: P90X program

                              Originally posted by spartan23
                              I sta bi bilo najbolje posjest navecer poslije vjezbanja
                              viewtopic.php?f=2&t=3105

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: P90X program

                                Yoga...dakle najtezi trening u p90x definitivno. Kad kazem najtezi ne mislim na duzinu trajanja treninga,ni na cinjenicu da si stalno u nekom neprirodnom polozaju... mislim na j.beni znoj koji izbija na litre Danas sam uspeo skoro sve da ispratim,za razliku od proslog cetvrtka kad sam se raspao vec nakon pola sata,pa napravio pauzu. Al osecaj nakon treninga je soooo damn gooood,neverovatan stimulans za nastavak nedelje.

                                Comment

                                Working...
                                X