Announcement

Collapse
No announcement yet.

P90X program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: P90X program

    evo za sve nas koji radimo p90x nesto fenomenalno

    http://www.excelworkouttools.com/bin...-the-p90x.html

    link za free download: http://www.box.net/shared/j1p2k4le8d...68/334126128/1
    I HATE it but i LOVE it!

    Comment


    • Re: P90X program

      Pozz e ovako zanima me da li bi mogao raditi P90X i program za odraz u isto vrijeme (radi se cijelo tijelo pretezno 2 serije po vjezbi za gornji dio tijela po 8-10 pon i radi se 3x sedmicno) . Mislio sam ujutro raditi odraz pa popiti whey + glukoza , pa onda navecer odraditi p90x , prije tr kreatin , a poslije whey + glukoza + kreatin . Sta mislite hocel ovo raditi s tim da bi mozda izbacio cardio ?

      Comment


      • Re: P90X program



        ne razumijem kako je mogao dobiri misicne mase po prsima i rukama.. u tako kratko vrijeme

        Comment


        • Re: p90x program

          Originally posted by marinxy
          p.s. ako netko treba kakav info ili help vezano uz p90x moze me pm-at slobodno
          pretpostavljam da ovo ne moze dosta pomoci kad je cilj povecati masu ? :/

          Comment


          • Re: P90X program

            Bok. Registrirao sam se ovdje samo radi p90x-a
            Dakle. Krenuo sam raditi p90x prije jedno godinu dana.
            Slučajno sam nabasao na rezultate na tubeu i ostao zapanjen,
            te narednih 2 dana proveo za računalom pokušavajući naći dokaze
            da je to stvarnost. Da se može!

            Nakon što sam suzbio sve sumnje, krenuo sam...
            Nije bilo lako. Imao sam toliku upalu prvi tjedan da je to bilo strašno.
            Nisam se mogao otuširati kak treba
            No. Nastavio sam raditi program jedno 4-5 tjedana... ALI...
            Nisam radio baš sve kako je trebalo. Radio sam do četvrtka i onda
            petak, subota, nedjelja ništa

            No bilo kako bilo... Smršavio sam s jedno 6-7 kg, postao fleksibilniji,
            jači, mišići su se počeli nazirati i bum... Morao sam prestati zbog
            tadašnjih okolnosti. No. Nešto me puklo prošli tjedan i morao sam početi opet.
            Odradio sam ponedjeljak, utorak, srijedu i četvrtak prebacio na petak. Odluka je pala.
            Ovo mi je bio kao neki testni tjedan p90x-a.

            A sad, spreman sam posvetiti se tome.
            Inače imam jaka bedra i listove i općenito ispod struka sam fakat fit. I sve to izgleda dobro. Gore sam škemba, opuštene sisice minijaturne, i sav sam neki nikakav.
            Zanima me koliko je bitno raditi legs and back pošto noge ne želim imat veće nimalo?
            Radio sam yogu i plyo. To mi je sve okej i troši me. I da, Kenpo mi je niš posebno

            Visok sam 179. Imam oko 76 kg trenutno. Give or take.
            Nemam šipku za zgibove. Tj imam neku šugavu što ide između vrata,
            al to mi jednostavno ne funkcionira. Ne mogu se dić koliko želim. Lupam u štokove i jednostavno ne šljaka. Moram nešto smislit. Ideje?
            Moram nabavit sklekere jer me zglobovi bole.

            I da. Imam problem pri izvođenju sklekova. Naime lijevi prsni mišić me boli, a desni ne. Pokušam se osloniti na desni više ali isti rezultat. Llijevi raste, desni ne baš toliko Idući dan osjetim muskulfiber na obje strane, al na lijevoj jači. I na desnoj ruci brachioradialis mi se razvija, lijevi ne. Je li to povezano? Što radim krivo? Hoće li sklekeri pomoći i kod toga?

            I može pomoć oko onog računanja u vezi jelovnika?
            Negdje sam pročitao dok sam čitao ovu temu al nisam pohvatao kako se računa...
            Hvala puno svima koji su voljni pomoći

            Oprostite na ovako podugačkom tekstu. Al jako sam uzbuđen i želim raditi p90x zauvijek! Sad idem spavat i odmarat i čekat ponedjeljak

            Comment


            • Re: P90X program

              Zanima me ima li smisla da počnem sa vježbanjem P90X ako nemam šipku za zgibove? Ako ima što da radim umisto toga?

              Comment


              • Re: P90X program

                Originally posted by Hope
                Zanima me ima li smisla da počnem sa vježbanjem P90X ako nemam šipku za zgibove? Ako ima što da radim umisto toga?
                http://evilcyber.com/fitness/pullups-without-bar/ ima puno mjesta na kojima mozes raditi zgibove

                Comment


                • Re: P90X program

                  ima zanimljivih ideja trenutno mi je jedino izvedivo ovo sa 2 stolice
                  ali imam osjećaj da bi se polomila

                  već vidim kako ću iduće kupit nešto slično ovom



                  sobu ću na kraju pretvorit u malu teretanu

                  Comment


                  • Re: P90X program

                    točnije ovo iza i bočno od vježbačice

                    Comment


                    • Re: P90X program

                      Dok ne nabavim neku šipku za zgibove zanima me da li je netko od vas probao sa Supreme90Day koji je najsličniji P90X?

                      Comment


                      • Re: P90X program

                        Originally posted by boy95


                        ne razumijem kako je mogao dobiri misicne mase po prsima i rukama.. u tako kratko vrijeme
                        nije dobia nego je ima i prije pogledaj ga, samo je salo bilo preko

                        Comment


                        • Re: P90X program

                          ne znam da li je itko iz teme trenutno na ovom programu - ukoliko ima takvih molim nek se jave ovdje ili na PM ako nije problem. imam par nejasnoća koje dosad nisu priupitane/objasnjene.
                          Originally posted by darios
                          Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                          __________________________________________________

                          there is no progress without struggle!

                          Comment


                          • Re: P90X program

                            Originally posted by wikler
                            ne znam da li je itko iz teme trenutno na ovom programu - ukoliko ima takvih molim nek se jave ovdje ili na PM ako nije problem. imam par nejasnoća koje dosad nisu priupitane/objasnjene.

                            Imas PM, nisam te zaboravio ))

                            poz!
                            P90X I hate it! But I LOVE IT!!

                            Comment


                            • Re: P90X program

                              Da li neko slucajno zna da li ima negdje preveden p90x na nas jezik, mislim na ovaj tesktuali dio, oko izgrane i tako to, jer nasao sam i skinuo sebi cijeli program, ali nisam nesto vjest sajezicima pa bi mi trebala pomoc, i ocekujte moje slike uskoro jer od ponedeljka pocinjem sa radom, stavit cu slike da vidite kako sada izgledam i za mjesec dana i kad zavrsim, OVO MI SE MNOGO SVIDJA

                              Comment


                              • Re: P90X program

                                Izgleda da se polako odustaje, nema vas na forumu

                                Comment

                                Working...
                                X