Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

    Originally posted by dule97
    A ljudi ja znam decka sa sela koji drzi rekord srednje skole sklekova na jednoj ruci koji iznosi oko 78 sklekova na jednoj ruci.Decko je radio sklekove sa trojicom momaka za sebi.Stvarno neverovatno ali istinito...
    nemoguce... trojica momaka na sebi = minimalno 150kg

    Comment


    • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

      Ja nisam verovao onima koji su mi rekli ali izgleda da je stv.tako jer cuo sam da dok radi sklekove na jednoj ruci nema onaj tradicionalni stav,noge rasirene itd...nego noge skupljene i spusta ste kao kad radi na obe ruke ali ne u stranu nego u pravac ali na jednoj ruci dok su noge skupljene i druga na ledjima.
      Decko drzi rekord skole samo nisam siguran da li je 78 ili 74 ali i to je brojka koju najverovatnije nece niko oboriti tako da msm da mu ne bi bio problem da sa njih troje radi na obe ruke...

      Comment


      • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

        Originally posted by dule97
        Ja nisam verovao onima koji su mi rekli ali izgleda da je stv.tako jer cuo sam da dok radi sklekove na jednoj ruci nema onaj tradicionalni stav,noge rasirene itd...nego noge skupljene i spusta ste kao kad radi na obe ruke ali ne u stranu nego u pravac ali na jednoj ruci dok su noge skupljene i druga na ledjima.
        Decko drzi rekord skole samo nisam siguran da li je 78 ili 74 ali i to je brojka koju najverovatnije nece niko oboriti tako da msm da mu ne bi bio problem da sa njih troje radi na obe ruke...
        prijavi prijatelja za guinness world record...

        Comment


        • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

          Ma decko je povucen i ne voli da se hvali koliko i cega moze ali eto u skoli je morao da odradi za vreme fizickog a jedni mu nisu verovali pa su ga pod*ebavali i naterali su ga da se baci na pod i izvuce tih 70 i kusur.
          Ne poznajem ga bas dobro i nikada nisam gledao kako radi ali njih 30 mi je potvrdilo da je sve to istina jer ne bi lagao ni profesor a ni oni koji su gledali.
          Njegov drug mi rece da i uz 78 sklekova na jednoj ruci moze i 50 zgibova na jednoj ruci.Tu sam zinuo i nisam imao komentara ali o5 ne potvrdjujem dok ne vidim...

          Comment


          • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

            Originally posted by dule97
            Ma decko je povucen i ne voli da se hvali koliko i cega moze ali eto u skoli je morao da odradi za vreme fizickog a jedni mu nisu verovali pa su ga pod*ebavali i naterali su ga da se baci na pod i izvuce tih 70 i kusur.
            Ne poznajem ga bas dobro i nikada nisam gledao kako radi ali njih 30 mi je potvrdilo da je sve to istina jer ne bi lagao ni profesor a ni oni koji su gledali.
            Njegov drug mi rece da i uz 78 sklekova na jednoj ruci moze i 50 zgibova na jednoj ruci.Tu sam zinuo i nisam imao komentara ali o5 ne potvrdjujem dok ne vidim...
            DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

            Comment


            • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                A dobro,decko je sa sela a njima nisu potrebni tegovi
                A to kako mi je drug pokazao da je taj decko radio tu nisam mogao da odrzim ravnotezu jer nije kao klasicni stav nego stanes kao u normalan sklek samo jednu ruku stavis na ledja i spustas se...Pre*****o :S
                Nzm stv.kako je radio,kako je uspeo da dodje do te brojke a raspitacu se pa ako budem dosao do informacija okacicu i ovde ako ima neki poseban program po kome je radio...

                Comment


                • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                  Originally posted by dule97
                  A dobro,decko je sa sela a njima nisu potrebni tegovi
                  A to kako mi je drug pokazao da je taj decko radio tu nisam mogao da odrzim ravnotezu jer nije kao klasicni stav nego stanes kao u normalan sklek samo jednu ruku stavis na ledja i spustas se...Pre*****o :S
                  Nzm stv.kako je radio,kako je uspeo da dodje do te brojke a raspitacu se pa ako budem dosao do informacija okacicu i ovde ako ima neki poseban program po kome je radio...
                  pretpostavljam da jos uvik vjerujes u djeda bozicnjaka

                  Comment


                  • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                    Hah,a dobro ne moras da mi verujes a ne bi me lagali 30oro drugova koji su iz te skole.
                    A ti vezbaj i kad doguras do 70 na obe ruke onda mi reci da ne govorim istinu...

                    Comment


                    • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                      Instagram: @shredded_dario

                      Comment


                      • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                        Evo pitacu druga da ga zove i da odradi a ja cu to da snimim pa cu da okacim

                        Comment


                        • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                          nemoguce... trojica momaka na sebi = minimalno 150kg
                          nie cure imaju više od 50 kg 3 momka su bar 200kg ma i više + nek ima svoju neku normalnu kilažu od 80kg a diže pol tog to je 40kg znači to je 240kg na jednoj ruci znači da bi s dvije ruke dizo pol tone da mu stavim na leđa i nitko od profesora ga nije prijavio novinarima ni ginesov rekord
                          ON JE SVJETSKO ČUDO I AKO POSTOJI ČOVJEK TE SNAGE ZAŠTO NIKO NIJE NIKAD ČUO ZA NJEGA NEG TI ODJEDNOM DOĐEŠ I KAŽEŠ I IZNOSIŠ TE PODATKE jer trač koj se pročuje cjelom školom ubrzo se pročuje selom i susjednim gradom a onda dođu novinari da to provjere jer je njihov poso provjera i širenje tračeva
                          al eto ja na vjestima il u novinama nisam nigdje čuo za tako jakog čovjeka...
                          čovjek koj rukama drži motocikl da nemože krenut i savija francuske ključeve o njemu je discoveri napravio emisiju a o ovom niš
                          nie da se pravim pametan neg kažem eto tek toliko

                          Comment


                          • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                            a koliko diže na nogama pošto je noga 2-3 put jača od ruke pa pretpostavljam da za čučnjeve zaveže auto za leđa koj ima u prosjeku tonu do 1,5tona pa mora nešto radit i za noge jel?

                            Comment


                            • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                              Originally posted by dule97
                              Ma decko je povucen i ne voli da se hvali koliko i cega moze ali eto u skoli je morao da odradi za vreme fizickog a jedni mu nisu verovali pa su ga pod*ebavali i naterali su ga da se baci na pod i izvuce tih 70 i kusur.
                              Ne poznajem ga bas dobro i nikada nisam gledao kako radi ali njih 30 mi je potvrdilo da je sve to istina jer ne bi lagao ni profesor a ni oni koji su gledali.
                              Njegov drug mi rece da i uz 78 sklekova na jednoj ruci moze i 50 zgibova na jednoj ruci.Tu sam zinuo i nisam imao komentara ali o5 ne potvrdjujem dok ne vidim...
                              Cuj njega 50 zgibova na jednoj ruci hahaah ma daj molim te gtfo kad nemas pojma o cemu govoris.

                              Comment


                              • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                                koje gluposti necu procitat ovdje

                                Comment

                                Working...
                                X