Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

    pa jesam sad napisao to ti je do kondicije ovi obični a do snage ovi na 1 ruci nemam kondicije uopće a snage imam jer mogu dić najviše utega na biceps od svojih prijatelja dok me oni deru u sklekovima i trčanju...

    Comment


    • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

      Originally posted by pava
      pa jesam sad napisao to ti je do kondicije ovi obični a do snage ovi na 1 ruci nemam kondicije uopće a snage imam jer mogu dić najviše utega na biceps od svojih prijatelja dok me oni deru u sklekovima i trčanju...

      Ok.
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

        sklekovi oko 100, zgibovi brzih 30, sporih 20+. hvat: 15-20cm sire od ramena sa svake strane

        Comment


        • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

          Originally posted by Vule46
          sklekovi oko 100, zgibovi brzih 30, sporih 20+. hvat: 15-20cm sire od ramena sa svake strane
          svaka cast za ovo...impresivno....

          Comment


          • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

            Originally posted by Vule46
            sklekovi oko 100, zgibovi brzih 30, sporih 20+. hvat: 15-20cm sire od ramena sa svake strane

            Svaka cast
            Nego da te pitam,koliko ti je vremenski dugo trebalo do ovih brojki,koliko treniras,kako treniras jel imas neku posebnu rutinu?

            Comment


            • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

              Tesko je govoriti ko koliko moze, pogotovo ovako preko foruma, ne kazem ja sad da vi svi lazete, ali mislim da ih ima dosta koji ne rade pravilno...Uzmimo na primjer sklekove...neko radi polako, spusti se skroz do poda, a kad se digne zategne ruke do kraja, ali ima i onih koji krive ledja, rade polovicne sklekove i to munjevitom brzinom,tj lazu sami sebe...ali po meni iskreno ako hocete da se takmicite u tome ko koliko sklekova moze onda ih radite sa plijeskom!!!!!!...to mi se cini onako posteno, jer ipak ti se moras spustiti do kraja i gurnuti do kraja da bi uspio napraviti plijesak u vazduhu, i onda se moze porediti ko je jaci u sklekovima...eto to je neki moj zakljucak... a sto se tice zgibova stvar je vrlo slicne prirode, samo je problem u tome sto retko ko moze da ih radi sa plijskom...

              Comment


              • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                zgibovi s pljeskom e to prvi put ćujem ak oš bit živina radi zgibove na 1 ruci naravno ruka ravna i onda brada iznad šipke ma ak moš i takve polovične i to je dobro

                Comment


                • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                  Originally posted by Legija
                  Tesko je govoriti ko koliko moze, pogotovo ovako preko foruma, ne kazem ja sad da vi svi lazete, ali mislim da ih ima dosta koji ne rade pravilno...Uzmimo na primjer sklekove...neko radi polako, spusti se skroz do poda, a kad se digne zategne ruke do kraja, ali ima i onih koji krive ledja, rade polovicne sklekove i to munjevitom brzinom,tj lazu sami sebe...ali po meni iskreno ako hocete da se takmicite u tome ko koliko sklekova moze onda ih radite sa plijeskom!!!!!!...to mi se cini onako posteno, jer ipak ti se moras spustiti do kraja i gurnuti do kraja da bi uspio napraviti plijesak u vazduhu, i onda se moze porediti ko je jaci u sklekovima...eto to je neki moj zakljucak... a sto se tice zgibova stvar je vrlo slicne prirode, samo je problem u tome sto retko ko moze da ih radi sa plijskom...

                  Objasnio,bravo!Neko radi i delomicne sklekove od poda ali ne zakljucava laktove ili kako ti kazes brzo odnosno na trzaj...
                  Tako isto i sa zgibovima,neko se dize do nosa a zakljucava ruke,ili se dize do brade a ne zakljucava laktove...
                  Probacu i sklekove sa pljeskom i zgibove sa skroz ispruzenim rukama i vucenje sipka do gornjeg dela grudi pa cu reci score.
                  Pozz

                  Comment


                  • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                    Originally posted by dule97
                    Originally posted by Vule46
                    sklekovi oko 100, zgibovi brzih 30, sporih 20+. hvat: 15-20cm sire od ramena sa svake strane

                    Svaka cast
                    Nego da te pitam,koliko ti je vremenski dugo trebalo do ovih brojki,koliko treniras,kako treniras jel imas neku posebnu rutinu?
                    treniram oko godinu ipo aktivno, sa pauzama 3 miseca ljeti, a do tih brojki mi je trebalo svega par miseci, svako dr trening bi radio zgibove, sklekove nisam nikad radia da bi bio jak u tome, to dode od vjezbi za prsa, najvise bencha kojeg sam oduvik forsira, i veci broj ponavljanja sa velikim kilazama, do otkaza... a za zgibove kako sam reka radia skoro kad god bi radio leda, u vecini slucajeva sa dodatnim kilazama, imao sam prijasnji program koji mi je davao 5 serija, svaku seriju do otkaza, nzn konkretno sa kojim sam vjezbama napredovao u zgibovima ali oduvik mi je to bilo jednostavno ... inace imam 82-3 kg (181cm) tako da mi svejedno nebi smio bit problem...
                    Originally posted by Legija
                    Tesko je govoriti ko koliko moze, pogotovo ovako preko foruma, ne kazem ja sad da vi svi lazete, ali mislim da ih ima dosta koji ne rade pravilno...Uzmimo na primjer sklekove...neko radi polako, spusti se skroz do poda, a kad se digne zategne ruke do kraja, ali ima i onih koji krive ledja, rade polovicne sklekove i to munjevitom brzinom,tj lazu sami sebe...ali po meni iskreno ako hocete da se takmicite u tome ko koliko sklekova moze onda ih radite sa plijeskom!!!!!!...to mi se cini onako posteno, jer ipak ti se moras spustiti do kraja i gurnuti do kraja da bi uspio napraviti plijesak u vazduhu, i onda se moze porediti ko je jaci u sklekovima...eto to je neki moj zakljucak... a sto se tice zgibova stvar je vrlo slicne prirode, samo je problem u tome sto retko ko moze da ih radi sa plijskom...
                    sta se tice pravilnih zgibova, sporih do skroz ispruzenih ruku te dizanje do brade sam rekao od 20+, ovisi o danu i raspolozenju...
                    sklekovi virujem da nikome nije problem ko god je malo duze u bb... tako da sa svojih 80kg, kada dodes u sklek polozaj, to bi bilo opterecenje od nekih 40kg na prsima, sta je realno da dignes 100-injak puta... usporedio bi to sa benchom 40kg.... iako kod sklekova dosta rade i leda te ruke... tako da sve radi, i nema izolacije misica niti velikog opterecenja...

                    Comment


                    • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                      Originally posted by pava
                      zgibovi s pljeskom e to prvi put ćujem ak oš bit živina radi zgibove na 1 ruci naravno ruka ravna i onda brada iznad šipke ma ak moš i takve polovične i to je dobro
                      Evo pogledaj 20 zgibova sa plijeskom

                      Comment


                      • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?


                        treniram oko godinu ipo aktivno, sa pauzama 3 miseca ljeti, a do tih brojki mi je trebalo svega par miseci, svako dr trening bi radio zgibove, sklekove nisam nikad radia da bi bio jak u tome, to dode od vjezbi za prsa, najvise bencha kojeg sam oduvik forsira, i veci broj ponavljanja sa velikim kilazama, do otkaza... a za zgibove kako sam reka radia skoro kad god bi radio leda, u vecini slucajeva sa dodatnim kilazama, imao sam prijasnji program koji mi je davao 5 serija, svaku seriju do otkaza, nzn konkretno sa kojim sam vjezbama napredovao u zgibovima ali oduvik mi je to bilo jednostavno ... inace imam 82-3 kg (181cm) tako da mi svejedno nebi smio bit problem...[/quote]


                        Lepo

                        Comment


                        • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                          Originally posted by Legija

                          Evo pogledaj 20 zgibova sa plijeskom

                          http://www.youtube.com/watch?v=K1JqtbRPNps
                          Lik ima predobra ledja

                          Comment


                          • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?



                            A pogledaj te ovog lika kako radi triple clap push-ups

                            Comment


                            • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                              Originally posted by dule97
                              Originally posted by Legija

                              Evo pogledaj 20 zgibova sa plijeskom

                              http://www.youtube.com/watch?v=K1JqtbRPNps
                              Lik ima predobra ledja
                              leda? pogledaj ga cilog gore, ajme ajme...

                              Comment


                              • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                                to je on inace
                                http://bodyspace.bodybuilding.com/timberwolf/

                                Comment

                                Working...
                                X