Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

    Dobro ajde sad serete svi,ja sam rekao sta sam cuo i ispred koga je sta i koliko radio.
    Decko drzi rekord skole i to je to,a drug mi je rekao da je sklekova radio sa njih 2-3 sto i ja nisam verovao a i dalje ne verujem dok ne vidim.
    A to za novinare i te gluposti nemoj molim te...decko toliko radi i znaju ovi iz skole da radi i to je to i to 50 zgibova na jednoj ruci ni to ne potvrdjujem ali tako sam cuo pa sam samo izneo.Evo admin moze da izbrise sve moje postove koje sam napisao a Vi ne morate da verujete jer polovina od Vas ne moze ni 70 sklekova a kamoli nekoliko na jednoj ruci...

    Comment


    • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

      Originally posted by dule97
      Dobro ajde sad serete svi,ja sam rekao sta sam cuo i ispred koga je sta i koliko radio.
      Decko drzi rekord skole i to je to,a drug mi je rekao da je sklekova radio sa njih 2-3 sto i ja nisam verovao a i dalje ne verujem dok ne vidim.
      A to za novinare i te gluposti nemoj molim te...decko toliko radi i znaju ovi iz skole da radi i to je to i to 50 zgibova na jednoj ruci ni to ne potvrdjujem ali tako sam cuo pa sam samo izneo.Evo admin moze da izbrise sve moje postove koje sam napisao a Vi ne morate da verujete jer polovina od Vas ne moze ni 70 sklekova a kamoli nekoliko na jednoj ruci...
      Ti i dalje tvrdis da tvoj prijatelj moze 70 i nesto sklekova na jednoj ruci..... Ma daj molim idi se ubit

      Comment


      • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

        ima živina kaj naprave 50 sklekova na jednoj to vjerujem al ovisi kakvih do poda il pod kutom od 90 lakat brzo il polako
        al baš 70 sklekova na jednoj ruci s 3 čovjeka na leđima i skupljenim nogama al nemoj zajeb....
        jer po toj logici taj čovjek može dić pol tone u normalnim sklekovima

        Comment


        • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

          Pa kaj...
          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

          Instagram: @shredded_dario

          Comment


          • Evo morao sam da pisem sa drugog profila jer nzm zasto ne mogu da pisem sa onoga.
            Decko,juce sam pitao njegovog najboljeg druga i ostale i rekli su da je rekord 71 sklek na jednoj ruci sa svojom tezinom.
            E sad,kakvi su to sklekovi stv.nzm jer nisam gledao.Zasto on ne bi mogao 70,pa gle ovo:http://www.youtube.com/watch?v=amxK1...eature=related
            Oni su rekli da radi sa skupljenim nogama skroz do dole,ja nzm ja nisam video.Ne sad da ispadam lazov ali eto kad svi bruje o njemu ja sam samo izneo brojku.
            Drug mi je rekao da je taj radio sklekove na OBE ruke sa 2-3 lika na sebi sto ni ja nisam poverovao ali o5 sam izneo.
            dule97

            Comment


            • Originally posted by dule97 View Post
              A ljudi ja znam decka sa sela koji drzi rekord srednje skole sklekova na jednoj ruci koji iznosi oko 78 sklekova na jednoj ruci.Decko je radio sklekove sa trojicom momaka za sebi.Stvarno neverovatno ali istinito...
              po ovom što si napisao ispada da je radio sklekove na 1 ruci sa 3 čovjeka na sebi il sam ja to tako shvatio kad pišeš budi precizniji...

              Comment


              • Originally posted by dusan97 View Post
                Evo morao sam da pisem sa drugog profila jer nzm zasto ne mogu da pisem sa onoga.
                dule97
                tu ti sve piše kako koristiti stari profil sam zatražiš novu lozinku
                http://www.building-body.com/forum/v...p?f=15&t=10581

                Comment


                • Ok,sad vidim da sam zeznuo u pravopisu i IZVINJAVAM se svima.
                  Hvala za ovaj link,pogledacu kasnije.
                  Pozz

                  Comment


                  • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                    svaka čast!
                    Originally posted by DjordjeR90 View Post
                    Pozdrav svima,moji rekordi su sledeci: 1)110 sklekova odjednom,pravilnih ,grudima u pod,skroz izdizanje. Na jednoj ruci 20 komada. 50 sklekova za 29,64 sekunde,isto pravilnih. 2) 33 siroka zgiba, 15 lopovskih. 7 zgibova sa +50kg vezanih za sebe. 10 serija po 20 zgibova.Zgibove sam pravilno radio. 3) 55 propadanja odjednom. 10 serija po 30 propadanja. 5 propadanja sa + 50kg . Rekord sklekova je iz srednje skole,tad sam imao oko 80kg. Rekord zgibova i propadanja od 84-88kg pre god i po dana. Sada imam 21 god. Zadnjih 6 meseci nisam potrchao niti ista radio zbog povrede ramena,skocnog zgloba i operacije bruha a i pre toga sam imao 5,6 zeznutih povreda zbog kojih sam imao pauze.

                    Comment


                    • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                      danasnji rekord..

                      Comment


                      • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                        Sklekove pre nisam mogao ni 1 a sad idu ko ludi,
                        -Sklekova u 1 seriji 30-ak komada
                        -Zgibova 5 komada hahahaha
                        -Propadanja 7-8 komada
                        Bw 90kg

                        Comment


                        • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                          Originally posted by Vule46 View Post
                          danasnji rekord..
                          bravo koliko mozes bez opterecenja ?
                          Last edited by dule97; 06-12-11, 00:05.

                          Comment


                          • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                            ljudi vidite li da dule ima 14 god ))

                            radim 60 sklekova sa 15kg na ledjima a imam 78kg, bez tezine mogu sigurno 100 moracu da se testiram. zgibova mogu 20 za sada

                            Comment


                            • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                              zelim video
                              Originally posted by servantess
                              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                              Comment


                              • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                                Originally posted by shpongle View Post
                                radim 60 sklekova sa 15kg na ledjima a imam 78kg, bez tezine mogu sigurno 100 moracu da se testiram. zgibova mogu 20 za sada
                                nema šanse
                                "What the mind believes the body achieves."

                                Comment

                                Working...
                                X