Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    moze li obicna kreda iz skole? O
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: CHAT

      Eo moj stack, stigao jucer Nekolicina luzera ne vjeruje da koristim MyProtein, dunno why?
      Zasto bi placao 30%-40% vecu cijenu za suplement koji ima neko sminersko pakiranje, a razlika u kvaliteti proizvoda = nema je

      DSC01177.JPG

      Nista special, neki ovo ne kuze i postavljali bi pitanja tip "OMG TOO MUCH HOW DO YOU CONSUME IT?" Kakve to ima veze, whey + maltodextrin i palatinoza je prakticki ista stvar kao recovery evo, znaci 4 pakiranja, a vise manje ista stvar, samo kolicinski imam puno, a kapsule mi pokrivaju dnevni unos vitamina/minerala + omega + cink & magnezij. Glucosamine "for healthy joints". CLA ce mi pomoci na definiciji.

      #OMG10SUPPLEMENTNONATTY

      edit: Skupo? Ne. Trajat ce mjesecima, a kosta isto kao 2 kante optimum wheya
      Last edited by Premium.Better; 29-04-14, 19:29.
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • Re: CHAT

        pravi si onaj sminker... kao oni momci fudbalercici koji obozavaju da se sredjuju e tako ti nekako..evo malo glukozamin, malo maltodextrin, glutamin

        kilo wheya, omega i multivitamin i ca!
        #hardcore
        #povmodeon
        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

        Comment


        • Re: CHAT

          Pravi je Kaja Go Go...

          Limahl!
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Megara View Post
            pravi si onaj sminker... kao oni momci fudbalercici koji obozavaju da se sredjuju e tako ti nekako..evo malo glukozamin, malo maltodextrin, glutamin

            kilo wheya, omega i multivitamin i ca!
            #hardcore
            #povmodeon
            Idealna kombinacija za lean gainse. You MIRRIN'?

            Originally posted by Dača View Post
            Pravi je Kaja Go Go...

            Limahl!
            Dača nitko ne razumije taj domorodački jezik
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Dača View Post
              Pravi je Kaja Go Go...

              Limahl!
              Originally posted by Premium.Better View Post
              Dača nitko ne razumije taj domorodački jezik

              To što ti ne razumeš, samo znači da ne razgovaraš dovoljno sa kevom i ćaletom...

              Šta ti misliš da je stvrano slučajno što su tvoji matori slušali british pop dok su te pravili i to što ti danas imaš takvu frizuru???




              Originally posted by Premium.Better View Post
              Ekipa jel majrajte moje gainse iz 2009. ?

              [ATTACH=CONFIG]17799[/ATTACH]

              [ATTACH=CONFIG]17800[/ATTACH]
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: CHAT

                Ne provociraj s old school slikama od prije 5 godina nego daj update svoje kilaze i kako ide topljenje masnoce
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Premium.Better View Post
                  Ne provociraj s old school slikama od prije 5 godina nego daj update svoje kilaze i kako ide topljenje masnoce
                  Slabo ide to topljenje kod mene... Nisam trenutno u mogućnosti finansijski ispratiti pravi režim prehrane, pa improvizujem...

                  Pao jesam u kilaži, ali sam dosta igubio i mišićne mase... SLikam se povremeno, ali sam neizdepiliran kao medved, pa ne objavljujem..
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Dača View Post
                    Slabo ide to topljenje kod mene... Nisam trenutno u mogućnosti finansijski ispratiti pravi režim prehrane, pa improvizujem...

                    Pao jesam u kilaži, ali sam dosta igubio i mišićne mase... SLikam se povremeno, ali sam neizdepiliran kao medved, pa ne objavljujem..
                    Prehranu izostavljas kao nema se, a kupujes Dymatize/Twinlab izolat (fancy expensive suplements ). Kakav muljator
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Premium.Better View Post
                      Prehranu izostavljas kao nema se, a kupujes Dymatize/Twinlab izolat (fancy expensive suplements ). Kakav muljator
                      Nemam sad ništa... Trenutno sam bez suplemenata... Zeleni čaj i to je to... Ne mogu čak ni na trčanje zbog ove *****e kiše koja ne prestaje danima...
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Dača View Post
                        ali sam neizdepiliran kao medved
                        Brener prava stvar za to.

                        Ili naložiš vatricu i trčiš preko nje, dvije muhe jednim udarcem...

                        6z-DEPILA.jpg
                        Last edited by kelly; 30-04-14, 03:00.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Zasto se sjemenke jedu smrvljene, a ne citave?

                          Sent from my GT-I5800 using Tapatalk 2

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by HeXzo View Post
                            Zasto se sjemenke jedu smrvljene, a ne citave?

                            Sent from my GT-I5800 using Tapatalk 2
                            Ako pricas o lanenim sjemenkima, zato sto ih organizam nemoze probaviti nego nabubre u crijevima i zavrse u wc-u.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Preporuka nekih slusalica za trening? Po mogucnosti onih velikih "headphones" jer ove male mi ispadaju iz usiju i brzo mi crknu...

                              sent from my nokia 3410
                              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                              http://instagram.com/dinc_94
                              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                              myprotein code: MP24017174

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                mađarska (budimpešta)
                                ima itko iskustvo boravka tu, ili kupovine bb aproved hrane?
                                ima li namirnica kao u RH, BiH?

                                gugl translejtor mi je ovo izbacio:

                                teletina - borjúhús
                                pileća prsa - csirkemell
                                nemasni sir - zsírszegény sajt / posni sir - alacsony zsírtartalmú sajt


                                ako u sobi hotela ne imao neku kuhinjicu (što je lako moguće), mislim da ću imat problem, pa makar išao i 100% iifym
                                a nema smisla da za*ebem 5-6 dana


                                prijedlozi, nešto?
                                whey ide samnom (bar 100g za dan), mislio sam i neke proteinske čokoladice (bar 1 po danu), i nešto self-made kao npr neki keksi/kolač da može stajat (još tražim recepte )

                                a ostalo nemam pojma...
                                da ima nešto kao onaj chipotle u sad-u, gdje ima lista jela i njihovih makorsa..uff to bi bilo j*ebački, to bi valjalo i kod nas da ima
                                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                                Fak me, right?

                                Comment

                                Working...
                                X