Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vicevi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vicevi

    što znače oznake A B C D E F za veličinu grudnjaka? > >>> A - A di su? > >>> B - Bar se vide! > >>> C - Cuclo bi ih! > >>> D - Dobre, dobre! > >>> E - Enormno dobre! > >>> F - Fuj, silikoni! )
    Zašto sam tako nabildan !??

    Comment


    • Re: Vicevi

      Staje ženska u auto na semaforui kraj nje staje Mujo sa svojim autom. Gledaju se oni medjusobno pa mujo poče spuštat prozor. Ženska sva srećna počne i ona spuštat prozor misleći da će joj Mujo nešto reć.. a Mujo će: Šta je? i ti si prnula?
      Zašto sam tako nabildan !??

      Comment


      • Re: Vicevi

        Idu dva muskarca ulicom i pored njih se skotrlja zenska glava i jedan ce:
        -Gde ces zenska glavo?


        Kakve su žene košarkaša?
        - Do jaja!

        Rekao Hitler svojim zatvorenicima da ce pustiti na slobodu svakoga koji najde djetelinu sa cetiri lista.Zatvorenici poceli traziti djetelinu a Hitler sapne svom pomocniku:
        -Vodite ih na betonsku povrsinu!
        Strpljenja. S vremenom od trave nastane mlijeko.

        Comment


        • Re: Vicevi

          Dvije se cure voze busom na relaciji Zagreb-Split.

          Priča jedna: "Ajme doša mi je momak u subotu ...
          "Je l' Stipe???"
          " Ma ne, ol' ti ne znaš da smo prekinili? Ovi je novi!"
          "I ..."
          "Ajme ća je bilo lipo... Joj kako se ljubi ... Koje ruke ima čovik,

          pari hobotnica, joj kako me dira, kako me mazija, popizdila san.

          A sve malo ljubi, pa malo liže, pa jope ljubi ... pa gricka po guzi,

          pa licka po cicama, a pipa posvuda ..... ******, izludija me koju

          tehniku ima ... " bla, bla, bla ...

          ... bla, bla, bla ...

          (nakon pola sata)

          "... onda me je, joj ..... ajme ća mi je onda prstom napravija!!!
          Ludilo!!!... "

          Kad se najednom iz zadnjeg reda začuje:

          "A jel' te jeba više, ***** ti mater!!??? ... triba san još u Kninu izać...
          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

          Comment


          • Re: Vicevi

            Dobri, dobri...

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: Vicevi

              Hahah,dobar je ovaj.
              Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

              Comment


              • Re: Vicevi

                Dođe čovjek kod ginekologa i kaže:
                - Doktore žena MI je trudna.
                Doktor: - Pa, to je odlično.
                - Znam, ali kakav će biti moj seksualni život ovih 9 mjeseci.
                - Pa, prva 3 mjeseca kao i do sada možete se kresati do mile volje, druga tri meseca samo dogi poza, a zadnja tri meseca vučja poza.
                - Pa, doktore hvala vam. Samo MI nije jasno kakva je to vučja poza.

                -Pa, to ti je ono, SJEDIŠ PORED RUPE I ZAVIJAŠ.

                Comment


                • Re: Vicevi

                  razgovaraju dječak i djevojčica. on:ja imam loptu a ti nemaš! ona:ja imam lutku a ti nemaš! on:ja imam ***** a ti nemaš! ona:kad narastem ja ću ih imati 100 a ti samo jedan!
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • Re: Vicevi

                    Originally posted by Šimun
                    razgovaraju dječak i djevojčica. on:ja imam loptu a ti nemaš! ona:ja imam lutku a ti nemaš! on:ja imam k.... a ti nemaš! ona:kad narastem ja ću ih imati 100 a ti samo jedan!
                    Bravo Šima
                    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                    Comment


                    • Re: Vicevi

                      Moj tata već godinu dana ima proljev!
                      - Ma daj Ivice, da ima toliko dugo proljev, već bi umro!
                      - Ma je! Svaku večer čujem mamu kako govori tati u krevetu:
                      Kad će ti se više to govno stvrdnut!?


                      Došao policajac kući, kad ono njegova žena gola na krevetu. On će ženi:
                      • Ženo, govori gde je, ubiću i tebe i njega!
                      • Nema nikog, šta ti je?
                      • Ma ženo govori gde je, ubiću vas oboje! - a žena kaže opet da nema nikog.
                      Ode on u jednu sobu, nema nikog, zatim u drugu sobu, nema nikog, on pogleda u ormar, opet nema nikog, kad pogleda pod krevet, a čovek pruža 20 DM. Uzme on 20 DM i reče:
                      • Jebo majku, nema ga ni pod krevetom


                      Hvali se devedesetogodisnji deda svom doktoru kako mu je zena koja je 65 godina mladja od njega ostala trudna i da ce ubrzo postati otac. Doktor potapsa starog dedu po ramenu pa rece:
                      - "Da ja tebi, deda, ispricam jednu malu pricu.
                      Bio jedan lovac i jedno jutro ode on u lov na medvjede. Kad je naletio na velikog medvjeda on potegne za puskom i tad primijeti da je umjesto puske ponio kisobran ali on svejedno uperi kisobran u medvjeda i na njegovo cudo kisobran opali i ostade medvjed na mjestu mrtav..."
                      - "To je nemoguce!", prekide ga deda: "mora da je tu bio jos neko. Sigurno je netko opalio iza njegovih ledja, a da on nije ni znao!"
                      - "Upravo tako, deda", rece doktor: "upravo tako!"


                      Otišao Lala u Ameriku, kad vide automat na kome piše:
                      "Ubaci 2$ i smršaćes 2 kg".
                      Lali se ovo svidi i ubaci novac. Iz automata izadje gola, super ženska i reče:
                      "Ako me uhvatiš - tvoja sam?"
                      Nakon bezuspešnog tračanja, Lalu put navede opet na onaj automat i dok se nasloni da dodje do malo vazduha, primeti jos jedan otvor za novac iznad koga je pisalo:
                      "Ubaci 5$ i smrsaces 5 kg."
                      Lali sad više nije bilo do trčanja i mršavljanja, ali ko veli:
                      "Da vidim kakva li će ženska da izadje za 5 $?" I tako ubaci pare kad - pojavi se ogroman goli crnac jako dobro "opremljen". Tapka se tako crnac po svojoj "alatci" pa reče Lali:
                      "Ako te uhvatim - moj si!".


                      Pita učiteljica učenike:
                      • Ko od vas, deco, zna najbolje da imitira vuka?
                      Javlja se Perica:
                      • Moj deda, učiteljice.
                      Učiteljica pita Pericu:
                      • Je l' hoćeš sutra da dovedeš dedu u školu?
                      • Pa hoću, učiteljice.
                      Ode Perica kući i reče dedi:
                      • Rekla ti učiteljica da sutra ideš sa mnom u školu.
                      I deda pođe.
                      Kad su došli u školu, učiteljica reče dedi:
                      • Perica nam je rekao da mnogo lepo imitirate vuka.
                      Deda se brani da ne zna.
                      Učiteljica upita Pericu zašto laže, a Perica će:
                      • Ma ne lažem učiteljice, vi ste ga loše pitali. Je li deda, kad si zadnji put jebao babu?
                      A na to će deda:
                      • Aaaaaauuuuuuuuuuuu, kad je to bilo
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • Re: Vicevi

                        Haha prvi i zadnje super..
                        Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                        Comment


                        • Re: Vicevi

                          Sjedi unuka dedi u krilu i kaze:- "Djeda, jebi me u picku."Djeda se zabezekni i kaze joj da pazi sta prica. Ne prodje malo opet unuka kaze djedi:- "Deda molim te jebi me u pičku."Djeda opet rece isto, a unuka ce:- "Djeda, dobro jebi me gdje god hoces, samo ga vadi iz guze.



                          Dođe jedan čovjek kod prijatelja i zatekne ga u drvarnici kako udara čekićem po penisu. Sav zgranut ga upita: - Što to radiš? - Masturbiram. - A je li uživaš? - Da, svaki puta kada promašim.

                          Comment


                          • Re: Vicevi

                            Prala Fata na potoku rublje na starinski, ručni način. U tom trenutku se sa planine odvali komad kamena i pogodi Fatu u glavu i ubije je. Nešto kasnije dolazi Mujo i vidi Fatu kako mrtva leži u potoku i kaže: - E, ***** ti sreću, već mi treću veš mašinu sjeb'o kamenac.

                            Comment


                            • Re: Vicevi

                              Nosi Mujo ovcu ispod ruke i ide pored Fate i govori : - Vidis ti što ja moram jeba t' kad tebe nema ! A Fata će na to: - 'Ko? Šta? Gdje? Na to će Mujo Fati: - Ma,'ko tebi šta govori!

                              Comment


                              • Re: Vicevi

                                Originally posted by kordafication
                                Nosi Mujo ovcu ispod ruke i ide pored Fate i govori : - Vidis ti što ja moram jeba t' kad tebe nema ! A Fata će na to: - 'Ko? Šta? Gdje? Na to će Mujo Fati: - Ma,'ko tebi šta govori!
                                haha
                                Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                                Comment

                                Working...
                                X