Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vicevi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vicevi

    Uzeo fizicar da zajebava cigu na ulici i pita ga:
    -Je li cigo sta je to relativizam
    Ciga:Evo uzecu jedan primer.Ja tebi gurnem ***** u dupe,znachi i meni je *****
    u dupetu i tebi je ***** u dupetu.
    Fa i?
    C:E pa ja sam u relativno boljem polozaju
    NO ....
    NO ....
    NO ....





    <3 REP JE MOJA LJUBAV VOLIM KADA GLASNO BIJE <3

    Comment


    • Re: Vicevi

      kako plavusa pali svijetlo poslije sexa ? -otvori vrata od automobila
      Mind over muscle.

      Comment


      • Re: Vicevi

        Sin: Tata,tata jeli istina da internet zaglupljuje?
        Otac: LOLZ, WTF? ROFLMAO.

        Ide Crvenkapica kroz šumu i sretne Pinokija. Zgrabi ga, baci ga na zemlju, sjedne mu na lice i vikne: "Laži, svinjo!"

        Učiteljica upozorava đake da će sutra biti pismeni zadatak iz matematike i
        da nitko ne smije izostati i da nikakva liječnička i druga opravdanja
        neće pomoći.
        Ivica pažljivo sasluša i pita:
        - A što ako budem iscrpljen od seksa?
        - Ništa Ivica, pisat ćeš drugom rukom - odgovori učiteljica

        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • Re: Vicevi

          Skupila se 3 znanstvenika i sad se prepiru koji je bolji
          kaze amerikanac: e moji kolege ja sam vam otkrio lijek za rak djeluje odmah!
          zatim se javi japanac: eh ja sam vam otkrio lijek za sve bolesti i jos zivite 5 godina duze...
          zatim ustane ponosno bosanac i vikne: e ***** li vam ja mogu natjerat sljepca da progleda...
          svi gledaju sta je to i zatraze da im pokaze.. i ustane bosanac dodje do sljepca izvadi ***** i lupi ga po čelu s njim i vikne: jel vidis šta!?
          i slijepac se izdere: ma vidim *****!
          Masa je mama a definicija je baba!

          Comment


          • Re: Vicevi

            Kupio Mujo u Njemačkoj najnoviji Mercedes, i požurio u svoje selo da se pohvali. Na ulazu u selo pukne guma na Mercedesu i Mujo krenuo skidati gumu. Naiđe Haso: "Bolan Mujo, šta to radiš?" - "Evo skidam gumu". Haso uze kamen i razbije prednje staklo. "Šta to radiš Haso!!!" - Haso: "Ako ćeš ti gumu, ja ću kasetofon"

            Mind over muscle.

            Comment


            • Re: Vicevi

              Nazva plavuša i upita: "Oprostite, jesam li dobila 111-555?" - S druge strane je bila također plavuša i odgovara: "Ne, dobili ste sto jedanaest petsto pedeset pet" - "Oh, onda oprostite što sam vas probudila" - "Nema veze, svakako je zvonio telefon"
              Mind over muscle.

              Comment


              • Re: Vicevi




                Chuck Norris radi jutarnji kardio navečer XD
                You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                Comment


                • Re: Vicevi

                  Originally posted by Fallen warrior



                  Chuck Norris radi jutarnji kardio navečer XD
                  +

                  nije toliki retard xD
                  NO ....
                  NO ....
                  NO ....





                  <3 REP JE MOJA LJUBAV VOLIM KADA GLASNO BIJE <3

                  Comment


                  • Re: Vicevi

                    čak noris je porezao oštricu noža

                    Comment


                    • Re: Vicevi

                      Komandir poslao Muju i Hasu na brdo iznad grada i reče: "Uveli smo policijski sat, i ako koga vidite poslije 22.00, odmah ga ubijte!" Vrijeme prolazi i negdje oko 21.30 grad već prazan, kad u 21.45 prođe jedan čovjek. Mujo uze snajper i ubi ga. Haso: "Bolan, što ubi čovjeka?", a Mujo odgovori: "Znam ja njega. Da mu je*eš mater, ne može kući stići do deset"

                      Mind over muscle.

                      Comment


                      • Re: Vicevi

                        Srbin i Hrvat u paklu

                        Umrli Srbin i Hrvat, te dođu kod Sv. Petra.
                        - Odakle ste vi momci? - pita ih on.
                        - Srbija.
                        - Hrvatska.
                        - Auuuuuu... Ma ne morate ništa više reći, vi ste nevjernici, grešnici... Idete u pakao obojica. Samo, Balkan je malo nedefinirano područje pa imate izbor, hoćete li u zapadnoeuropski ili istočnoeuropski pakao? - reče Sv. Petar.
                        - Kakva je razlika? - pitaju oni.
                        - Pa u zapadnoeuropskom ujutru pojedeš žličicu govana, i poslije si slobodan, a u istočnoeuropskom isto to samo što pojedeš kantu govana.
                        - Ja sam uvijek bio zapadno orijentiran, ja ću u zapadni - kaže Hrvat.
                        - Ma, ja neću na taj Zapad, majke im ga spalim; daj Istok - kaže Srbin.

                        I odu oni tako, i sretnu se poslije godinu dana.
                        - Pa, kako je? - pita Srbin.
                        - Ma nije loše, onako, ujutro pojedeš ono... Jedva se guta, nije lijepo... Al' šta ćeš, to ti je što ti je. Ma, dan i nekako, al' kad pomislim šta me ujutro čeka... A kod tebe? - kaže Hrvat.
                        - Ma, šta da ti pričam, istočna Evropa k'o istočna Evropa. Nekad nema govana, nekad kasni kamion, nekad nema kanti, nekad štrajkuju ovi što dovoze... Nisam ih dosad ni probao.




                        Došla mlada i zgodna novinarka najstarijem čovjeku u selu da napravi intervju i prvo ga pita: - Vi ste stari, sigurno ste imali mnogo sretnih događaja u životu! Koji vam je najsretniji? Starac malo misli... - Jednom mi se izgubila najljepša ovca, ja i cijelo selo tražili smo je 7 dana i noći, kad smo je našli bili smo tako sretni da smo je svi naguzili. Novinarka malo zbunjena će na to: - Zapravo sam mislila na više duhovni događaj. - Pa dobro - reče starac - jednom mi se izgubila najljepša krava, ja i cijelo selo tražili smo je 7 dana i noći, a kad smo je našli bili smo tako sretni da smo je svi naguzili. Novinarka sva očajna vuče zadnju kartu: - A koji vam je najtužniji dogadjaj u životu? - Jednom sam se ja bio izgubio.

                        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                        Comment


                        • Re: Vicevi

                          Tri bracna para proslavljaju svoje godisnjice braka u jednom hotelu.
                          > Poslje vecere svaki par ode u svoju sobu.
                          > Ujutro, na dorucku nasli se muskarci, i to jedan sa sljivom ispod oka, drugi sa slomljenom rukom, a treci sa slomljene obje noge.


                          Pitaju prvog sto mu se desilo, a on im kaze:
                          -"Ne pitajte! Usli mi u sobu, krenuli da se kresemo, zavrsimo, i ja iz navike iz dzepa izvadim 100 eura i pruzim zeni. Ona se toliko naljutila da je dohvatila pepeljaru i ravno u oko!"
                          Drugi ce:
                          -"Ma slicna stvar. Dosli u sobu, obavili posao, ja iz navike izvadim 100 eura kad ona meni vraca 50. Zamahnem rukom da ju udarim, a ona se sagne i ja zveknem ravno u zid!"
                          Treci prica:
                          -"Ja sam jos gore prosao. Dodjemo mi u sobu, krenemo da se kresemo, kad u sred radnje neko pokuca. Moja zena se uplasi i iz navike vikne: "Jao, muz!", a ja budala ravno kroz prozor!"
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Vicevi

                            - Dokle je Ciganka nevina?
                            - Dok je jača od mlađeg brata, brža od starijeg, i dok joj je otac u zatvoru...

                            Razvode se cigo i ciganka. Nakon parnice kojom im je brak razveden, pita cigo sudiju:
                            - gos'n sudija a jesmo li mi i dalje brat i sestra?


                            Kako počinje recept za cigansku tortu?
                            -Ukradeš tri jaja...


                            Šetaju Ciga i Ciganka ulicom i prolaze pored mesare, tek će Ciganka:
                            • Jao, mori, Cigo, što ovde lepo miriše!
                            A Ciga:
                            • Aj' prođemo još jedanput.

                            Comment


                            • Re: Vicevi

                              Polagali 13 kadeta za policajca, i sada se sakupila komisija i tako
                              oni stali u red, kad ce ti komisija prvom od 13: - "De nam ti reci
                              jedno auto (marku auta)."
                              Ovaj prvi ko iz topa rece JAGUAR, a ovaj drugi nije odmah skontao
                              pa ce ti FEBRUAR. Treci MART, i tako oni svi redom ovaj dvanaesti
                              kaze DECEMBAR a ovaj zadnji trinaesti sav se izgubio gleda u
                              komisiju i sav drhti pa pruzi ruku komisiji i rece: - "SRETNA NOVA
                              GODINA!"
                              lift BIG, eat BIG, get BIG

                              Comment


                              • Re: Vicevi

                                što je brže od cigana s tv-om??

                                njegov sin s dvd-om

                                Comment

                                Working...
                                X