Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jurazg
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Kakva je teretana u SC stjepan radic?Idem sutra pa me zanima dali ima za tusiranje tamo?Posto moram ic radi faxa 1 tjedno tamo.

    Leave a comment:


  • Dida
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Najviše postolja za powerlifting i weightlifting te najviše oly utega ima sigurno teretana Metalac, mada kaveze, kao ova teretana na slici, nema.

    Leave a comment:


  • ThrashAbaddon
    replied
    Re: Teretane u ZG

    olimpijski utezi i ista sipka se mogu naci u teretani studentski dok stjepan radic,al tam je uzas guzva da sam prestao ic. al neizgleda tak,nazovimo to pravo muski,jedna takva ima u virovitici,eh

    Zanima me zna li itko teretane u krugu Črnomerca,naime planiram krenut napokon u neku blizu,a neznam koje su sve u blizini,onaj popis na internetu bas i nije pouzdan,a bome ni optimistican

    zguglao sam jedino AEROfitness club by FILA na svetom duhu i internet ljudi kazu da je premalen prostor i uzas guzva za pare koje traze

    HALP!!!
    Last edited by ThrashAbaddon; 01-10-11, 21:49.

    Leave a comment:


  • Kingbuzz
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Ima li negdje u Zagrebu teratana koja izgleda kao ova na slici + da ima olimpijske utege?



    Leave a comment:


  • jurazg
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Da je zagrebacki.A zna netko teretanu u zagrebu di je clanarina 200 kuna za neograniceno treniranje?

    Leave a comment:


  • Dida
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Najbolja teretana u kojoj sam bio je XXL. Ako misliš na zagrebački XXL.

    Leave a comment:


  • jurazg
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Da sad ne citam...dali neko ima iskustvo sa teretanom XXL?

    Leave a comment:


  • sp00k
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Pozdrav. Zanima me dali ima neka teretana u Zagrebu (centar, trnje, novi zagreb i tako to u blizni) za negdje oko 150-200 kn. Ili snekim popustom za ucenike? hvala

    Leave a comment:


  • cro-cop
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by hardstyle91
    Bio sam par puta u JUMP-u, odlicna teretana, na kat, dolje imas fino kardio sprave, gore fitness sprave, atmosfera odlicna + ovo ostalo sto je Tarik napisao
    odlično, hvala vam obojici

    Leave a comment:


  • hardstyle91
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Bio sam par puta u JUMP-u, odlicna teretana, na kat, dolje imas fino kardio sprave, gore fitness sprave, atmosfera odlicna + ovo ostalo sto je Tarik napisao

    Leave a comment:


  • wikler
    replied
    Re: Teretane u ZG

    recite mi jel ima itko iskustva s teratanom smještenom u tzv. 'malom domu' u markuševcu?
    P.S. ne znam da li ima specifično ime ili vuče ime 'mali dom' od cijelog centra.

    Leave a comment:


  • Tarik
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Išao sam par puta u JUMP dok mi je teretana skraćeno radila tijekom godišnjeg.

    Veliki plus joj je što rano otvara (mislim već u pola 6).
    Neograničen trening do 17 h je 220 kn,a za kasnije ne znam.
    Hrpetina sprava,ugodan ambijent,dobra ekipa.

    Ponesi lokot,jer ormarići nemaju bravu,na pultu ti posude lokot uz napomenu da nabaviš svoj radi sigurnosti.
    Tuširanje je kao u vojsci : imaju 2 tuša ali ništa između njih.
    Parking nemaju,a to je bio razlog što sam se nakon godišnjih vratio u svoju teretanu jer mi je duplo bliža,i ako sam došao sa autom imam ga gdje parkirati (osim ako nije gužva,onda zažalim što nisam čarobnjak ili King mtf Kong!) .

    Leave a comment:


  • cro-cop
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by cro-cop
    http://www.cityfitness.hr/galerija.html

    jel trenirao ko u cityfitnessu? za mjesec dana planiram tu upisati pa ako imate nekih kritika u vezi te teretane da čujem
    isto pitanje i za fitness centar JUMP

    Leave a comment:


  • cro-cop
    replied
    Re: Teretane u ZG

    http://www.cityfitness.hr/galerija.html

    jel trenirao ko u cityfitnessu? za mjesec dana planiram tu upisati pa ako imate nekih kritika u vezi te teretane da čujem

    Leave a comment:


  • bilder18
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by brandjo
    zna ko za teretanu koju da je blizu retkovca ili u retkovcu?

    dođi do sesveta

    VIVA ili Point

    U Vivu danas stiglo gro novih sprava,utega,šipki.Neznam koji im je klinac ali stvarno pohvalno

    Leave a comment:

Working...
X