Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vege - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vege - slike

    vege, super izgleda!

    Na 1 slici jasno se vidi da rada nije bilo, obična leđa prosječno građenog čovjeka no na drugoj slici rad i napredak se itekako vidi, mada možda 5 kg i nije puno što se tiće vage... Ali razlika je vidljiva iz aviona, sve to uz minimalan BF

    samo naprijed !

    btw uvijek se pitam, kako se možete zasititi kao vegan znam da je offtopic, no evo taman sam krenio jest i kad se sjetim da je za večeru varivo, a nema mesa.. jednostavno mi se ne jede jer me to ne može zasitit, idem si napravit nešta drugo

    Comment


    • Re: Vege - slike

      Pavlek, probaj da pojedeš 1 kilo krompira uz tanjir sočiva, pa sve uz salatu i nema gladi. Mora se jesti! Sad si me podsetio, kad idem kod mame na ručak i kažem joj ima li "nešto konkretno", ona se smeje i pita " a šta je konkretno, ako ne jedeš meso?!" Ali sad već zna i ne pita: konkretno su 1 kg krompira ili pun pleh prebranca (sa malo ulja, naučila je recept). Ili recimio hummus, kalorično jelo, a ja ga jedem oko 500 g za jedan obrok, itd, itd... nije moja ishrana samo salata, ne brini
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • Re: Vege - slike

        S obzirom da ste uspjeli kao vegan u vjezbanju i naravno volja koja je uložena. moje iznimno poštovanje.

        Comment


        • Re: Vege - slike

          Vege prijatelju, jedeš li ti krumpir BATAT!?

          Druga slika.. Bravo, Vege, Bravo!
          "Your body is your biggest artwork."

          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

          Comment


          • Re: Vege - slike

            Originally posted by vege View Post
            Pavlek, probaj da pojedeš 1 kilo krompira uz tanjir sočiva, pa sve uz salatu i nema gladi. Mora se jesti! Sad si me podsetio, kad idem kod mame na ručak i kažem joj ima li "nešto konkretno", ona se smeje i pita " a šta je konkretno, ako ne jedeš meso?!" Ali sad već zna i ne pita: konkretno su 1 kg krompira ili pun pleh prebranca (sa malo ulja, naučila je recept. Ili recimio hummus, kalorično jelo, a ja ga jedem oko 500 g za jedan obrok, itd, itd... nije moja ishrana samo salata, ne brini
            moji 3-4-5 puta u mjesecu naprave bez mesa ručak, tipa varivo, mahune i tako to... Kad postave stol znaju da ja neču jest ako nema pokoja mesina

            I vege, nisam pratio, ne znam otkad si vegan, no koliko te košta takva prehrana? Trebala bi biti nešto jeftinija od mesnate, no to ti najbolje znaš
            Stvar jeste u tome da se zasitiš od svega toga što si nabrojao, ali barem kod mene je to na kratko. Brzo zasiti, brzo prođe.. Predpostavljam da imaš podosta obroka

            Comment


            • Re: Vege - slike

              Originally posted by pavlek View Post
              moji 3-4-5 puta u mjesecu naprave bez mesa ručak, tipa varivo, mahune i tako to... Kad postave stol znaju da ja neču jest ako nema pokoja mesina

              I vege, nisam pratio, ne znam otkad si vegan, no koliko te košta takva prehrana? Trebala bi biti nešto jeftinija od mesnate, no to ti najbolje znaš
              Stvar jeste u tome da se zasitiš od svega toga što si nabrojao, ali barem kod mene je to na kratko. Brzo zasiti, brzo prođe.. Predpostavljam da imaš podosta obroka
              O da, imam ih 4-5. Samo nisu baš svi veliki. Nije jeftinije, jer kupujem dosta badema, lešnika, onda konoplja, tahini, itd... ali u principu izađe na isto.
              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
              mind, it doesn’t matter.”

              Comment


              • Re: Vege - slike

                Originally posted by MarkoPolo View Post
                Vege prijatelju, jedeš li ti krumpir BATAT!?

                Druga slika.. Bravo, Vege, Bravo!
                ČEKAJ, TI ME ŠPIJUNIRAŠ!? Baš sam danas dobio paket od 10 kg batata, i to gajenog na zeolitu, od nekih saradnika!!! I jedem ga sad drugi put danas. Video sam fali mu lizin, pa ga sad kuvam sa sočivom (leća) da dopunim. Inače, dobio sam neke dve vrste. Jednu znam, onaj narandžasti, ali ima i neki beli, takav batat nisam video... Mada ima ukus ko bundeva, ne bih znao razliku da ne znam šta je iseckano. A volim budnevu, volim...mmmm
                “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                mind, it doesn’t matter.”

                Comment


                • Re: Vege - slike

                  eh, hvala, nemoj samo da persiraš, osećam se matoro))
                  Originally posted by Builty View Post
                  S obzirom da ste uspjeli kao vegan u vjezbanju i naravno volja koja je uložena. moje iznimno poštovanje.
                  “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                  mind, it doesn’t matter.”

                  Comment


                  • Re: Vege - slike

                    Vege, samo da dodam da je takva gradja mnogo bolja i lijepse izgleda od nekih tzv. okruglih i zaobljenih "bildera". Recimo, kod tebe su mnogo skladnije rasporedjeni misici i uopce nije bitno koliko imas kilograma, jednostavno se vidi da si mnogo bolje i oku ugodnije gradjen od nekih mesojeda koji su sebi umislili da dobro izgledaju.

                    Comment


                    • Re: Vege - slike

                      Originally posted by vege View Post
                      Hvala, dečki!
                      Nadajmo se da će biti prodavana, inače odoh u bankrot.
                      daj link za torrent

                      btw.hebeno izgledas s obzirom da travke jedes
                      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                      Comment


                      • Re: Vege - slike

                        Originally posted by vege View Post
                        ČEKAJ, TI ME ŠPIJUNIRAŠ!? Baš sam danas dobio paket od 10 kg batata, i to gajenog na zeolitu, od nekih saradnika!!! I jedem ga sad drugi put danas. Video sam fali mu lizin, pa ga sad kuvam sa sočivom (leća) da dopunim. Inače, dobio sam neke dve vrste. Jednu znam, onaj narandžasti, ali ima i neki beli, takav batat nisam video... Mada ima ukus ko bundeva, ne bih znao razliku da ne znam šta je iseckano. A volim budnevu, volim...mmmm
                        Ja sam ga otkrio tek prije nekih par tjedana i zbilja sam oduševljen i sada se skoro svaki drugi dan davim u njemu. Bijeli? E za taj definitivno nisam čuo, budem pogledao! Ali ovaj klasicni narančasti je fantastičan!
                        "Your body is your biggest artwork."

                        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                        Comment


                        • Re: Vege - slike

                          Rešio sam da uradim ovde mali eksperiment na sebi. Duže vreme već razmišljam o upotrebi kreatina. Koliko sam uspeo da se informišem, kreatin na vegane deluje kao težak doping, budući da je jedini prirodni izvor kreatina meso, pa tako oni, budući da ga ne jedu, najviše i osete efekat suplementacije kreatinom. Jeste, organizam sam proizvodi kreatin od metionina, ali su te količine, iako dovoljne za normalan život i rekreativno bavljenje sporrtom, verovatno nedovoljne za neke teže treninge (i uspehe) u teretani. E sad, pošto ja hoću ove zime da napravim ipak neki vidniji pomak, odlučio sam na kraju da koristim kreatin. Informisao sam se i o tome da su svi kreatini vegan, jer se industrijski proizvode od biljnih izvora, kombinacijom tamo nekih aminokiselina, bla, bla... uglavnom svi su vegan.
                          Tako da počinjem da se drogiiiiiiiram
                          Evo jedna slička, čisto kao before.


                          Inače, različte sam instrukcije čuo i za upotrebu, pa sam na kraju napravio neku svoju verziju:
                          Punjenje će biti 4 x 5 g dnevno i to 4 dana (kažu da je i tri dovoljno), a onda održavanje sa 2-3 g dnevno posle treninga u sojinom ili konopljinom mleku sa izmiksovanih 5 urmi.
                          Attached Files
                          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                          mind, it doesn’t matter.”

                          Comment


                          • Re: Vege - slike

                            Ajde baš nam javi kako na tebe djeluje kreatin.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: Vege - slike

                              Baš me zanima hoćeš li "osjetiti" šta.
                              "Your body is your biggest artwork."

                              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                              Comment


                              • Re: Vege - slike

                                Sretno Vege!!!Nadam se dobrom rezultatu

                                Comment

                                Working...
                                X