Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vege - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vege - slike

    hvala idemo dalje !
    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
    mind, it doesn’t matter.”

    Comment


    • Re: Vege - slike

      Malo sam se bacio na trčanje ujutro posle buđenja i pre jela, ništa previše, možda oko 20 min, tako da sam u poslednjih desetak dana možda malo skinuo salce oko stomaka, ali nameravam još

      NEGO, imam nedoumicu: od kada sam počeo da idem u teretanu, stalno čujem "ne radi prednje rame", jer se kao prednje rame dse samo radi prilikom benča, itd... A zadnje rame kao svima zaostaje. I ja se stalno fokusiram na to zadnje rame i radim ga dosta, a prednje nikad. I sad kad gledam ove slike od danas, meni se čini da mi je zadnje rame skroz OK u odnosu na nivo razvijenosti ostalih mišića, a da mi je prednje rame veoma loše. A srednje rame - srednja žalost, što se kaže - ni dobro ni tako loše kao prednje. Kako se vama čini i koje mi dalje vežbe savetujete da ubacim u dan za ramena? Hvala :P

      PS: znam, grudi su mi isto loše, radim na njima



      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • Re: Vege - slike

        odlican si vege,zile ti se vide po prsima
        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

        Comment


        • Re: Vege - slike

          Originally posted by marink
          odlican si vege,zile ti se vide po prsima
          heheh, hvala, nego šta kažete za ramena, koja glava valja, a koja ne valja. I koje vežbe da radim.
          Do sad sam radio 3 vrste za zadnje rame, onda one sa strane koje sam video ovde (one što radi VJ), izvlačenje do brade i ponekad military press stojeći
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • Re: Vege - slike

            Sve tri glave ramena proporcionalne - ali moraš se stati i slikati bočno, u pozi za triceps da bolje procjenim. Za zadnje je meni odlično raditi superserije jednoručnog veslanja s laktovima od tijela i odručenja.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • Re: Vege - slike

              BF odličan ali nedostaje još malo mesine.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • Re: Vege - slike

                Odlican samo riješi stomak i sve su tvoje
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: Vege - slike

                  Hvala na komentarima, momci
                  Patrick, evo triceps poza, friška od jutros, umreh gladan od slikanja... dizanje tegova je jedno, a učenje poza je sasvim druga stvar, treba baš imati prakse i umori se čovek! Dakle, evo nekoliko "umetničkih" iz par uglova i jedna slikana s blicom, ako više odgovara.
                  Moje mišljenje je da mi je triceps prevelik iako ga veoma retko radim, dok su mi deltoidi katastrofalni, naročito srednje i prednje rame. I nekako mi je triceps suviše otišao gore, ali možda je to i zato što nemam baš predugačke ruke....
                  Ajde sad ja sa jednim od "onih" pitanja: kako da nabacim one "kugle" od ramena? Da radim samo i dalje ona vaša VJ odručenja. I da li je bolje da radim sa obe ruke odjednom, ili onako kako mi se čini da sam video VJ da radi, jednu po jednu ruku naizmenično? Ima li još neka vežba za te kugle na ramenima?



                  “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                  mind, it doesn’t matter.”

                  Comment


                  • Re: Vege - slike

                    ma odlican si! ***** triceps
                    Originally posted by Jurica
                    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                    Comment


                    • Re: Vege - slike

                      Originally posted by giusseppe7777
                      ma odlican si! je..n triceps
                      hvala! a j... ga, neki delovi rastu sami, a neki neće pa neće (grudi, rame)
                      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                      mind, it doesn’t matter.”

                      Comment


                      • Re: Vege - slike

                        Prednje ne zaostaje, ramena su proporcionalna, s time da bi mogao mrvicu pojačati zadnje. Osobno mislim da je bolje vježbe za ramena izvoditi jednu po jednu ruku, radi bolje koncentracije, manje aktivacije trapeza i prilagođavanja jače ruke slabijoj. Ako nisi zadovoljan samo odručenjem možeš napraviti prvo odručenja za srednje rame, a nakon toga military press - tako će ti prvo otkazati srednje rame.

                        Triceps nije prevelik - samo je dominantan!
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • Re: Vege - slike

                          Originally posted by PatrickStar
                          Prednje ne zaostaje, ramena su proporcionalna, s time da bi mogao mrvicu pojačati zadnje. Osobno mislim da je bolje vježbe za ramena izvoditi jednu po jednu ruku, radi bolje koncentracije, manje aktivacije trapeza i prilagođavanja jače ruke slabijoj. Ako nisi zadovoljan samo odručenjem možeš napraviti prvo odručenja za srednje rame, a nakon toga military press - tako će ti prvo otkazati srednje rame.

                          Triceps nije prevelik - samo je dominantan!
                          E, hvala Patrick! Kažeš zadnje zaostaje?! A ja skroz drugačije vidim... Ali tebi ću verovati, kad ti vidim sliku, kako da ti ne verujem))
                          Radim military press ja, možda ne svaki put, ali radim Ali zbog povrede ramena koju sam imao i koja mi je trajala skoro dva meseca, sad se plašim da narokam težine pri military pressu. Možda je vreme da ja to natovarim...
                          A za zadnje, ok, ostaje tri vežbe u 5 serija, kao do sad.

                          Možda počnem da radim samo ramena i grudi od sad, svaki deo po dva puta nedeljno. Noge ionako ne mogu za sad da radim, istegnuo sam preponu, a leđa neka pričekaju, imam šipku za zgibove, pa ću tu pomalo da ih odradim... Ruke inače i ne radim.

                          Hoću da vidim konačno ta ramena i grudi kako rastu!
                          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                          mind, it doesn’t matter.”

                          Comment


                          • Re: Vege - slike

                            u odnosu na starije slike...dobar napredak- bokovi su manji i bf je na mjestu.
                            prsa pocinju rast, samo pomalo.
                            u vezi s ramenom, meni izgleda proporcionalno i sasvim ok, netrebas se previse fokusirat na njega jer ces zanemarit ostale mis. skupine. nemoj se naljutit ali to da ti je rame malo je vjerovatno u tvojoj glavi, naravno da svi zele imat dominantna ramena i ako to bas zelis go for it, al nemoj da te kortizol radi toga pojede.
                            Originally posted by Bilderčić
                            Originally posted by Dehydronator
                            sve do grama tjedno je natural
                            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                            Comment


                            • Re: Vege - slike

                              Fora ja ak' ćeš prvo raditi odručenja za srednje rame, pa nakon toga military - znači predzamor, nećeš moći u militaryu staviti veliku kilažu i samim time je mogućnost ozljede manja, a military neće prvenstveno pogoditi prednje, kao inače, već srednje rame, koje će prvo otkazati.

                              Inače, zadnje rame dosta dobro reagira ne veći broj ponavljanja (hvala Soner ) tak' da probaj superserije. Kod njega je jako važna kontrola.

                              + forma na svakoj novoj slici sve bolja, tak' da keep up the good work!
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment


                              • Re: Vege - slike



                                @vege

                                Fino to izgleda. Što se tiče ramena, ubaci millitary obavezno u program ramena, možeš ovak kak ti Patrik veli, s predzamorom za srednje rame i to s dosta ponavljanja, ali onda millitary natovari i odradi npr petice, ak ne možeš držat striktnu formu kod millitaryja, slobodno ubaci i leg drive u pokret pa ti to ispadne kao neki push press. Ramena nikad ne mogu bit dovoljno velika
                                Chill bro

                                Comment

                                Working...
                                X