Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vege - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Vege - slike

    ako ti šipka nejde po bradavicama to nije to
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #92
      Re: Vege - slike

      Originally posted by Mackiel
      38 godina Onda stvarno za sebe možeš reći da si u formi.Ja poznam možda jednu osobu preko 30,a blizu 40 da je u barem približno tvojoj formi
      nazalost, moram se sloziti s tvojom konstatacijom... Mene je spasilo sto sam se "trgao" oko 33. godine i počeo da pazim na ishranu i da idem na jogu, pa evo sad i u teretanu.
      A stvarno inače ne bih smeo da kukam na svoj izgled, s obzirom da se pre 33. godine života nisam bukvalnio NIKAD bavio nikakvim sportom, dakle potpuni anti-sportski tip... Nego sad mi dunulo da možda i jesam sportski tip, a da nisam ni znao
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • #93
        Re: Vege - slike

        Originally posted by pro_beginer
        ako imas bucice radi sa bucicama..tako ja radim....isto nemam spotera ni smith.. ... ne moras bas na vrat(ako osjecas previse ramena) nego da ti vrat bude smjernica....
        radim s bućicama, ali i njih se plašim, da mi ne odleti ruka u trenutku slabosti i ispustim teg, pa da nastradam... moraću malo hrabriji da budem dakle! Sad radim potisak prve dve serije sa 19 kg, pa još tri serije sa 21 kg (znam, ovo su netipične težine, ali kod mene u teretani su bućice self-made, pa su ispale te težine - 11, 14, 17, 19, 21 kg...
        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
        mind, it doesn’t matter.”

        Comment


        • #94
          Re: Vege - slike

          Originally posted by vege
          Originally posted by pro_beginer
          ako imas bucice radi sa bucicama..tako ja radim....isto nemam spotera ni smith.. ... ne moras bas na vrat(ako osjecas previse ramena) nego da ti vrat bude smjernica....
          radim s bućicama, ali i njih se plašim, da mi ne odleti ruka u trenutku slabosti i ispustim teg, pa da nastradam... moraću malo hrabriji da budem dakle! Sad radim potisak prve dve serije sa 19 kg, pa još tri serije sa 21 kg (znam, ovo su netipične težine, ali kod mene u teretani su bućice self-made, pa su ispale te težine - 11, 14, 17, 19, 21 kg...
          ja radin samo s bućicama i najbolje su do onda kad ti tribaju tezine da ti netko drugi treba dohvatiti bucice na koljena a nema nikoga
          Originally posted by Jurica
          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

          Comment


          • #95
            Re: Vege - slike

            Originally posted by Joe
            ako ti šipka nejde po bradavicama to nije to
            ih, erotika...
            ne ozbiljno: kod bencha spuštam šipku malo iznad bradavica, ako ćemo tačno... negde na pola pectoralisa, tako sam video da je pravilno...
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • #96
              Re: Vege - slike

              Originally posted by giusseppe7777
              ja radin samo s bućicama i najbolje su do onda kad ti tribaju tezine da ti netko drugi treba dohvatiti bucice na koljena a nema nikoga
              da znaš da mi je i ove od 21 kg teško ponekad podići jednom rukom i staviti na kolena... a lako je posle dizati s grudi
              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
              mind, it doesn’t matter.”

              Comment


              • #97
                Re: Vege - slike

                Originally posted by vege
                Originally posted by pro_beginer
                ako imas bucice radi sa bucicama..tako ja radim....isto nemam spotera ni smith.. ... ne moras bas na vrat(ako osjecas previse ramena) nego da ti vrat bude smjernica....
                radim s bućicama, ali i njih se plašim, da mi ne odleti ruka u trenutku slabosti i ispustim teg, pa da nastradam... moraću malo hrabriji da budem dakle! Sad radim potisak prve dve serije sa 19 kg, pa još tri serije sa 21 kg (znam, ovo su netipične težine, ali kod mene u teretani su bućice self-made, pa su ispale te težine - 11, 14, 17, 19, 21 kg...
                vege super izgledas,takoder kazem da jako rijetko vidim nekog tko ima 38 god i ovakvu formu...svaka cast,vecina kojih ja znam u tim godinama pivski trbuh,objesena ramena i salo sa prsa do pupka...
                a ovo za potisak sa bucicama hehe i ja sam imao taj problem uzmem bucice od 30 kg i na klupu i zadnje ponavljne do otkaza i nemam vise snage ni za spustiti i sta cu onda onda ju komotno bacim na pod pa tko ga je... hehe,bolje nek pod naje... nego moje rame...(prvih par puta stara uletavala u sobu,mislila da sam se ubio utegom al sad im je to normalno) sory na malo off
                Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                Comment


                • #98
                  Re: Vege - slike

                  trebo bi podebljat tezine i to malo jace... npr ja koji hodam redovito u teretanu 2 mjeseca zadnja radim 22,5 kg(201tempo) kosi bench 5 pon u superseriji sa razvlacenjem 12,5 kg(602) 5 pon.... i tako odradim 3 serije i onda zadnje 2 smanjim.... nije da se hvalim jer nemam zasto(ne izgledam upola tako ko ti) nego ti sugeriram da dignes tezine

                  Comment


                  • #99
                    Re: Vege - slike

                    Originally posted by vege
                    Originally posted by Joe
                    ako ti šipka nejde po bradavicama to nije to
                    ih, erotika...
                    ne ozbiljno: kod bencha spuštam šipku malo iznad bradavica, ako ćemo tačno... negde na pola pectoralisa, tako sam video da je pravilno...
                    a čuj, netko ima veća prsa, netko manja, tj mislim na duža prsa, znači nije to bitno, nego položaj laktova
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • Re: Vege - slike

                      laktovi dalje od torza jel?

                      Comment


                      • Re: Vege - slike

                        @ Marink: hvala Bas sam se nasmejao na tvoju pricu, hehehe... mora da ti je mama mislila: "Joj, ubi mi se dete!" Stavi neku gumenu poslogu, da manje lupa kad bacis teg
                        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                        mind, it doesn’t matter.”

                        Comment


                        • Re: Vege - slike

                          Vege, super forma

                          Nego, što se tiče prsa, ja sam isto imao problema s aktivacijom pektoralisa, sad sam napravio takvu mind-muscle vezu da mi otkažu već nakon 5 serija benča

                          Kada sam se mučio s prsima, radio sam ovakav trening:

                          A1 Cable Crossover 4x15
                          A2 Bench Press 4x4

                          B1 Incline Dumbbell Flys 4x15
                          B2 Incline Bench Press 4x4

                          Cilj ti je odradit prsa u super serijama da ti prva vježba bude klasična izolacija za prsa, radiš visoki broj ponavljanja i umjerene kilaže, znači, kak bi se reklo u bilderskom žargonu- napumpavaš mišić. Odmah poslije toga slijedi teški potisak s velikim kilažama, ubiješ prsa do kraja. Znači druga vježba je orijentirana na powerlifting i cilj ti je u svakom treninga povećavati kilažu, znači raditi progresiju u kilažama. Kako budu težine na teškim potiscima rasle, tako će ti i prsa napredovati
                          Chill bro

                          Comment


                          • Re: Vege - slike

                            Oblikovanje krupnih prsnih mišića by: Christian Thibaudeau

                            http://www.sportix.ba/forum/viewtopic.php?f=4&t=723
                            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                            Comment


                            • Re: Vege - slike

                              Originally posted by vege
                              @ Marink: hvala Bas sam se nasmejao na tvoju pricu, hehehe... mora da ti je mama mislila: "Joj, ubi mi se dete!" Stavi neku gumenu poslogu, da manje lupa kad bacis teg
                              a bas to...svaki put stara uletava ono prestrasena u sobu i pita sta se desilo..hehe
                              mozes mislit kako to padne...nemam one gumirane utege nego one zeljezne....jos stavim na svaki dvije desetke i dvije petice lool....morat cu gumu stavit ispod...
                              al u svakom slucaju bucicama je tristo puta bolje radit...
                              Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                              Comment


                              • Re: Vege - slike

                                Izgledaš bolje nego na zadnjim slikama, je'l ti se čini da je BF otišao dolje?
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X