Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vege - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Vege - slike

    Originally posted by Dariouss89
    lijepo to izgleda nema što
    jel može kakve mjere
    evo danas sam konačno kupio santimetar, pa se premerih

    BICEPS: Desni biceps ima 36-37 cm, a levi 37-38 cm...
    iznenadio sam se, pošto sam dešnjak: desna ruka mi je slabija od leve!
    Mislim i da znam zašto je to - pošto mi je zbog male skolioze koju imam jača desna strana, onda pri vežbama za leđa sigurno vučem jače levom rukom, pa se više nabildovala... Mada ovu razliku stvarno niko ne vidi...

    PODLAKTICE: 28 cm

    GRUDI: 101-102 cm

    STRUK (par santimetara ispod pupka): 90 cm

    BUTINA: 55 cm

    POTKOLENICA (LIST): 38cm

    Zanima me, kakve su mi proporcije, postoje li neke kojima treba težiti?

    Evo dve slike od danas, posle treninga. Grudi sam razvaljivao u poslednje vreme sa gironda dipsima, koje počinjem iskreno da volim, ali naravno, daleko je cilj, mada osećam da će biti efekta i da će se ti pectoralisi konačno pojaviti i na meni treba i skinuti malo salceta, to ćemo za mesec-dva Pa će struk da bude uži...



    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
    mind, it doesn’t matter.”

    Comment


    • #77
      Re: Vege - slike

      dobar ko i uvik...a objasnjenja i kritike si sam rekao u recenicama prije slika
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • #78
        Re: Vege - slike

        Super je ovo, jako skladno ..samo tako nastavi..
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • #79
          Re: Vege - slike

          odličan
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • #80
            Re: Vege - slike

            hvala vam
            samo, nadam se da me ne mazite zato što sam vege i sa skoro 38 godina, hehehe...
            voleo bih da me posmatrate kao da jedem meso i sve to... dakle, slobodno kritikujte!!!
            Ja više ne znam šta da mislim.... Kad pogledam slike pre početka teretane očigledno je da sam napredovao, ali daleko od toga da sam zadovljan. Hoću veće pectoralise!
            A smešno mi što neki poznanici oko mene već komentarišu u fazonu: "OK, lepo si se popravio, ali nemoj sad da preteruješ sa teretanom!"
            NARAVNO da ću da preterujem! Do smrti!
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • #81
              Re: Vege - slike

              Originally posted by vege
              "OK, lepo si se popravio, ali nemoj sad da preteruješ sa teretanom!"
              NARAVNO da ću da preterujem! Do smrti!
              to 'e to

              Odlično izgledaš, Vege!
              Pectoralisi će doć, samo treniraj (i bez pretjerivanja)!

              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

              Comment


              • #82
                Re: Vege - slike

                Originally posted by vege
                hvala vam
                samo, nadam se da me ne mazite zato što sam vege i sa skoro 38 godina, hehehe...
                voleo bih da me posmatrate kao da jedem meso i sve to... dakle, slobodno kritikujte!!!
                Ja više ne znam šta da mislim.... Kad pogledam slike pre početka teretane očigledno je da sam napredovao, ali daleko od toga da sam zadovljan. Hoću veće pectoralise!
                A smešno mi što neki poznanici oko mene već komentarišu u fazonu: "OK, lepo si se popravio, ali nemoj sad da preteruješ sa teretanom!"
                NARAVNO da ću da preterujem! Do smrti!
                gle...ja razumin sto ti zelis, ALI...ne mogu ja kad gledan tvoju građu uspoređivat tebe sa normalnim bilderima koji uzimaju proteine potpunog AK profila...
                to je isto koda ides usporedjivat 2 ista auta a u jednom porsche masina a u drugom stojadinova...
                s obziron da si vegan ovo je odlicno, al kad ne bi bio vegan rekao bih ti da imas jos puno posla i da ti fali mase dosta, sirine u ramenima, prsa, ruke...tj sve bi to tribalo i moze bit puno bolje ALI to u slucaju kad ne bi bio vegan

                nadan se da mi neces zamjeriti na direktnosti i iskrenosti
                a i vec sam ti nekoliko puta rekao da je forum bogatiji otkad si se pridruzio
                Originally posted by Jurica
                ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                Comment


                • #83
                  Re: Vege - slike

                  a kako radis prsa?tj koje vjezbe?

                  Comment


                  • #84
                    Re: Vege - slike

                    @ vea: hvala na komentaru Preterujemo i dalje!

                    @ Giusseppe: Ma kakvi da se ljutim! Samo raspali s kritikama! Znam za to da fali ramena, to mi je druga stavka na listi za popravljati, posle prsa. Kad radim ramena i prsa, to su mi najozbiljniji treninzi. Sto se tice ruku, za njih znam da ih mogu nabildovati vrlo brzo, osecam da sam tu obdaren i imam potencijala, samo sto se ne trudim, cesto i preskacem trening ruku... A i kad radim, to je samo onako, da ne bude da nisam radio... Do daljnjeg... prvo dakle sise i ramena da nabacim
                    PS: e i hvala za ono "obogacivanje" foruma

                    @ pro beginner
                    Prsa radim ovako:
                    1. razvlacenje, da osetim malo pectoralise, po savetu Patricka
                    2. ravni potisak, brzo gore, sporo dole... po savetu Patricka takodje
                    3.kosi bench
                    4. dipsi
                    5. pullover

                    Sve u 5 serija, sa oko 10 ponavljanja - osim dipsa, tu radim 5 x 5-7 ponavljanja
                    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                    mind, it doesn’t matter.”

                    Comment


                    • #85
                      Re: Vege - slike

                      to je 25 serija za prsa 225 ponavljanja.... nije to malo previse? nije za masu manje vise? ako razumijes... probaj radit 4 vjezbe sta ja znam... koso razvlacenje,giljotina, ravno razvlacenje i dipsevi....

                      Comment


                      • #86
                        Re: Vege - slike

                        Originally posted by pro_beginer
                        to je 25 serija za prsa 225 ponavljanja.... nije to malo previse? nije za masu manje vise? ako razumijes... probaj radit 4 vjezbe sta ja znam... koso razvlacenje,giljotina, ravno razvlacenje i dipsevi....
                        kako previše? zar nije cilj da se "uništim" na treningu da bih napredovao? Mada, nije meni težak ni ovaj plan, još sam razmišljao da li da ubacim i kontra-kosi
                        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                        mind, it doesn’t matter.”

                        Comment


                        • #87
                          Re: Vege - slike

                          38 godina Onda stvarno za sebe možeš reći da si u formi.Ja poznam možda jednu osobu preko 30,a blizu 40 da je u barem približno tvojoj formi
                          A gde su noge?

                          Comment


                          • #88
                            Re: Vege - slike

                            a da povecas tezine ako ti je tako lagano? nije cilj u bb pogodit sto bolje misic u sto manje serija? po meni je to previse vjezbi i serija... jel radis sa tezinama da ti je zadnje ponavljanje u seriji "otkaz"? da das sve od sebe da ga nekako izvuces?

                            Comment


                            • #89
                              Re: Vege - slike

                              Originally posted by pro_beginer
                              a da povecas tezine ako ti je tako lagano? nije cilj u bb pogodit sto bolje misic u sto manje serija? po meni je to previse vjezbi i serija... jel radis sa tezinama da ti je zadnje ponavljanje u seriji "otkaz"? da das sve od sebe da ga nekako izvuces?
                              pa prilično mi teško padnu ta zadnja ponavljanja, ali da je otkaz - to nije. Problem je što nemam gym buddy-ja, pa da mi bude spoter... Ponekad zamolim nekog da mi pomogne i onda radim do otkaza, ali ovako se plašim da me ne zvekne teg u glavu
                              benč kosi radim sam sa 55 kg ovako u 5 serija sa 10 ponavljanja, ali kada mi neko stoji iza kao spoter, onda radim čak i sa 75 kg, 6-8 ponavljanja, tako da mi na kraju stvarno bude otkaz...
                              Krenuću uskoro u teretanu koja mi je malo dalje od kuće, koja ima smith, pa ću tamo da povećam težine.

                              Tu Guillotine Press nisam do sad video. Je li to kao normalni benč, samo što spuštaš šipku u visini vrata, a ne bradavica?
                              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                              mind, it doesn’t matter.”

                              Comment


                              • #90
                                Re: Vege - slike

                                ako imas bucice radi sa bucicama..tako ja radim....isto nemam spotera ni smith.. ... ne moras bas na vrat(ako osjecas previse ramena) nego da ti vrat bude smjernica....

                                Comment

                                Working...
                                X