Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vege - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vege - slike

    Ovde ću da stavljam slike, da mogu da pratim razvoj, a i vi naravno:
    Imam 179 cm visine

    maj 2010, nakon kure čišćenja tela na 100% presnom povrću i voću, u trajanju od 3 meseca. Posle 5 godina bavljenja jogom. 67kg


    Jul 2010, nakon normalne vegan ishrane, kuvano dakle, ali u većim količinama Posle 1 meseca u teretani i jednog meseca na Armstrongovom programu za zgibove (tad sam bio kod sestre na moru). 70 kg

    isti period, samo spreda


    ovo mi je slika iz septembra, mislim...



    i da ne šaljem sad sto slika odjednom, evo sadašnjeg stanja. Nakon pola godine teretane, pojačane ishrane i lutanja u programu vežbanja - čas sam radio samo deadlifts, bench i čučanj, a čas klasičan BB. Sad idem 5 puta nedeljno u teretanu, po 30 - 45 minuta. Sad imam 77 kg, oko 10 kg više nego pre 6 meseci, doduše ima tu i masnoće dosta

    [img]


    Uploaded with ImageShack.us[/img]


    grudi i ramena nažalost ne mogu da radim već neko vreme, jer sam uništio rame rastezanjem, pa sad ne mogu da radim ni grudi, ni rame, a to su mi najslabije tačke po mom mišljenju.
    evo i noge ovde, one mi najbolje idu
    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
    mind, it doesn’t matter.”

  • #2
    Re: Vege - slike

    za vegana si super
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • #3
      Re: Vege - slike

      Odlicna leda ,ali prsa nedostaju.
      Arena

      Comment


      • #4
        Re: Vege - slike

        dobro je ovo, noge mi se cine dosta dobre po zadnjoj slici

        Comment


        • #5
          Re: Vege - slike

          dobra pocetna tocka.

          gornji dio brijes ili imas tak veliku razliku u dlakama?
          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

          Comment


          • #6
            Re: Vege - slike

            Leđa i noge - mrak! Pogledaj pod treninzima tu na forumu trening IgyBoya, on si je složio trening za prsa kojim koliko - toliko zaobilazi aktivaciju prednjeg ramena, pa mislim da bi i tebi onda to bilo korisno. Razvlačenja i dipsi - s time da ne naskačeš na njih, nego se spustiš sa uzvišene pozicije...
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #7
              Re: Vege - slike

              Originally posted by t111
              dobra pocetna tocka.

              gornji dio brijes ili imas tak veliku razliku u dlakama?
              ma ošišam ponekad trimerom za bradu jer su mi grudi dlakave ali nekako bezveze, s jedne strane imam puno dlaka, a s druge imama manje, pa još na moju urođenu skoliozu dođem sav nesimetričan... Da imam dlake lepo i ravnomerno raspoređene kao po nogama nikad ih ne bih dirao.
              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
              mind, it doesn’t matter.”

              Comment


              • #8
                Re: Vege - slike

                Originally posted by PatrickStar
                Leđa i noge - mrak! Pogledaj pod treninzima tu na forumu trening IgyBoya, on si je složio trening za prsa kojim koliko - toliko zaobilazi aktivaciju prednjeg ramena, pa mislim da bi i tebi onda to bilo korisno. Razvlačenja i dipsi - s time da ne naskačeš na njih, nego se spustiš sa uzvišene pozicije...
                hvala na predlogu, pogledaću! očekujem da će rame da me prođe za nedelju-dve, pa se bacam na dojke!


                HVALA I SVIMA ostalima na komentarima. Jeste, grudi nikako da pomerim sa mrtve tačke. Ipak ja sam zadovoljan napretkom, jer ako se uzme u obzir da se nikad nisam bavio sportom do 37 godine, ili do 32. ako se računa joga... ali nigde ne žurim, nisam u fazonu onih preslatkih klinaca što kažu "kako da se nabildujem do leta i nabacim 20 kg mišića?" ja stvarno uživam u teretani, ne idem mrzovoljno i samo zato što želim da bolje izgledam, nego mi se i sam proces sviđa, kad ti jurne krv u glavu posle dobrih deadliftova ili bencha, itd...
                “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                mind, it doesn’t matter.”

                Comment


                • #9
                  Re: Vege - slike

                  Vidi se da si nabacio mase u odnosu na prve slike.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vege - slike

                    volim da nalepim ovako stare slike uz nove, daje mi motivaciju
                    levo je juli 2010, a desno januar 2011. Jos samo da grudi hoce tako da mi napreduju kao ledja i moram da naucim da stanem pravo, bez da mi se vidi skolioza
                    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                    mind, it doesn’t matter.”

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vege - slike

                      dobro je Vege, dobro to tebi ide. Grudi vjerojatno radiš s prevelikom težinom i umjesto da njih radiš vjerojatno radiš više ruke, leđa itd. Smanji težinu za 1/2 i probaj se koncentrirati na miš. kontraciju i to onoga mišića kojeg želiš vježbati. Ramena uspori prijatelju, nemaš više 20 g. , najprije so doooobro zagrij prije nego počneš vježbati i nikada pri ramenih ne pretjeruj s kilažom, radije odradi gigantske setove (par serije bez prekida s spuštanjem težina...).

                      Comment


                      • #12
                        Re: Vege - slike

                        Originally posted by AnfrA
                        dobro je Vege, dobro to tebi ide. Grudi vjerojatno radiš s prevelikom težinom i umjesto da njih radiš vjerojatno radiš više ruke, leđa itd. Smanji težinu za 1/2 i probaj se koncentrirati na miš. kontraciju i to onoga mišića kojeg želiš vježbati. Ramena uspori prijatelju, nemaš više 20 g. , najprije so doooobro zagrij prije nego počneš vježbati i nikada pri ramenih ne pretjeruj s kilažom, radije odradi gigantske setove (par serije bez prekida s spuštanjem težina...).
                        Hvala Fearitself i Anfra
                        Anfra, upravo tako: za grudi sam dosad radio samo benč (kosi, ravni) i išao na to da podignem što više. Tek sam prošli trening uzeo tegove od po 15 kg i polako i koncentrisano radio 10 do 12 ponavljanja ravni potisak u 5-6 serija. I konačno imam upalu pectoralisa što je valjda znak da sam ga pogodio. Radiću i dalje benč povremeno, ali sad tek shvatam da tu mnogo rade i ramena, leđa, itd..
                        A što misliš da usporim ramena?! To mi je najslabija tačka, pored grudi... A radim upravo gigantske setove, u stvari mislim da se to tako zove:

                        potisak bućicama 12 x 7kg, pa 12 x 5 kg, pa 12 x 4 kg / bez pauze

                        pa onda, posle 60 sekundi odmora:
                        potisak bućicama 12 x 7kg, pa 12 x 5 kg, pa 12 x 4 kg
                        prednje letenje bućicama 12 x 7kg, pa 12 x 5 kg, pa 12 x 4 kg
                        sve bez pauze

                        pa onda, posle 60 sekundi odmora:
                        potisak bućicama 12 x 7kg, pa 12 x 5 kg, pa 12 x 4 kg
                        prednje letenje bućicama 12 x 7kg, pa 12 x 5 kg, pa 12 x 4 kg
                        letenje sa strane bućicama 12 x 7kg, pa 12 x 5 kg, pa 12 x 4 kg
                        sve bez pauze

                        pa onda, posle 60 sekundi odmora:
                        potisak bućicama 12 x 7kg, pa 12 x 5 kg, pa 12 x 4 kg
                        prednje letenje bućicama 12 x 7kg, pa 12 x 5 kg, pa 12 x 4 kg
                        letenje sa strane bućicama 12 x 7kg, pa 12 x 5 kg, pa 12 x 4 kg
                        letenje u pretklonu bučicama: 12x 5kg, pa 12 x 4 kg, pa 12x 3 kg
                        sve bez pauze
                        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                        mind, it doesn’t matter.”

                        Comment


                        • #13
                          Re: Vege - slike

                          točno to sam mislio, to je super trening pogotovo za nas u malo odmaklim godinama jer se izvodi s malim težinama i teže dolazi do ozljeda a upale su skoro zagarantirane. Mislio sam po onome što si napisao, da radiš ramena s velikima težinama zato sam napisao da usporiš ali dobro radiš. Mjenjaj jedino vježbe barem svaki 2 trening da ostane efektivno.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Vege - slike

                            malo ručku da slikamo...
                            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                            mind, it doesn’t matter.”

                            Comment


                            • #15
                              Re: Vege - slike

                              ..super napredak
                              U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                              sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                              Comment

                              Working...
                              X