Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj napredak!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Moj napredak!

    Originally posted by Pongii View Post
    Problem mi je dok si stavim uteg na prsa i radim trbusnjake, onda nisam koncentriran na trbusnjake nego na to da mi uteg ne sklizne i onda ga hebi...al budem sad sve promjenil cjeli plan treninga, vec sam 3 put mjenjal
    Radje stavi uteg iza glave i drzi ga sa rukama , i idi do nekih 30stupnjeva ( jer je znanstveno dokazano da se najbolje aktivira trbusni dio do nekih 30 stupnjeva , nakon toga prestaje 100% opterecenje trbuha ).
    A trbusne radi 2x tjedno , ne treba ti vise .
    There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
    - Aldous Huxley

    Comment


    • #62
      Re: Moj napredak!

      Originally posted by Pongii View Post
      Imam pitanje...

      Imam od Sciteca onaj myomax, od MVP next level creatin, i od MVP BCAA plex - amino

      Jel to mogu sve skupa piti ili?

      amino mogu piti umjesto obroka, kreatin ujutro i prije treninga, i tak isto ovaj myomax, pa me zanima jel budem to mogel sve podnesti???

      Mi more ko odgovorit??

      Comment


      • #63
        Re: Moj napredak!

        Pa normalno da mozes sve to kombinirat,nista ti nebude,frend je u jednom razdoblju 15 suplemenata koristio (da 15 nemam ni sam pojma kojih sve )

        Comment


        • #64
          Re: Moj napredak!

          Comment


          • #65
            Re: Moj napredak!

            Jedna s leđa...93kg


            Comment


            • #66
              Re: Moj napredak!

              ruke, ramena( pogotovo srednje rame ) i leđa super po meni malo prsa štekaju
              Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

              Comment


              • #67
                Re: Moj napredak!

                Prsa su po meni odlicna...samo vjerojatno kad ne radim na kontra kosom benču, pa zato donji dio prsa se ne vidi, ali ovak gornji dio i sve do bradavica je dobar, i koje vjezbe da radim za taj donji dio prsa kad u teretani nema kontra kosi benč??

                Comment


                • #68
                  Re: Moj napredak!

                  za donja: propadanja/razboj sa dodatnim tegom i flies s kablovima

                  inace po meni ne bi trebao da posebno pokusavas trenirati 'donja' prsa jer kod 99% ljudi donja nadjacaju gornja a tako je i kod tebe cini mi se <----- kod vecine ljudi posljedica dugogodisnjeg ravnog bench-a bez ikakvog kosog...


                  licno je i meni prioritet malo vise gornja raditi...
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #69
                    Re: Moj napredak!

                    Trenutno su mi gornja mrvicu veca od donjih...i uvijek dok radim prsa na klupici, stavim na najnize i onda jednu rupu gore tak da je nije skroz ravna klupa nego lagano ukoso.

                    Comment


                    • #70
                      Re: Moj napredak!

                      Imaš ovaj vrag/stalak (ili kak se već zove) za raditi trbušnjake?


                      Namjestiš se normalno (kut koji ti odgovara, možeš mjenjati), uzmeš bučice, benčaj....
                      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                      http://www.facebook.com/adoni.costo
                      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                      Comment


                      • #71
                        Re: Moj napredak!

                        hahah da to znam i ja nekad raditi to ja zovem šišmiš hahaha ali u zadnje vrijeme više propadanje kao prvu vježbu pa onda ravni, kosi i fly bucicama
                        Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                        Comment


                        • #72
                          Re: Moj napredak!

                          Evo ovo su slike od danas, radil sam prsa i triceps...

                          Comment


                          • #73
                            Re: Moj napredak!

                            Evo nekih novih slika...
                            Trenutno sam na 95kg a i dobil sam malo sala ipak je bozicno vrijeme xD

                            Mislim da se vidi razlika od prijasnjih slika, pogotovo u ramenima i trapezu.


                            Comment


                            • #74
                              Re: Moj napredak!

                              Kolega, stvarno si dobio u rukama i ramenima.


                              Nego, daj jednu pozu ala Hardy.

                              I Sretan Božić!
                              Last edited by ScuderiaBull; 25-12-12, 15:42.
                              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                              http://www.facebook.com/adoni.costo
                              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                              Comment


                              • #75
                                Re: Moj napredak!

                                Hvala takodjer, ujedno i svim forumasima zelim sretan bozic


                                A koja je to poza hardy?

                                Comment

                                Working...
                                X