Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj napredak!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Moj napredak!

    Pa dosegni.....

    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • Re: Moj napredak!

      Heh, da je to tak lako...

      Comment


      • Evo jedan update...dijeta krenula, skinul sa 122kg na 113kg i sad budemo vidli kak se bu to dalje odvijalo


        free adult image hosting

        Comment


        • Ovo je yebeno, haha, koliko imaš cm? Fino si to nabacao na tu visinu.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • 190 sam visok....

            evo malo i kičme

            Comment


            • Nema šta kao stijena si, ali čini mi se da te ta prsa ozbiljno zezaju. Gledam od početka temu i znatno si se popravio, noge pogotovo ali prsa...

              Pokušaj se fokusirati više na njih, više im pažnje posveti, možda i 2 treninga sedmično..

              Comment


              • Prsa su takva genetski,, rastu ona al ne u skladu sa svim ostalim...radim ih 2 put tjedno radim svakakve kombinacije al nista.

                Comment


                • jel bina još u planu?

                  Comment


                  • Je, u planu je, al mislim da ne bude ove godine pošto mi je ovo prva dijeta, mislim da ne bude to defka za binu...

                    Comment


                    • pročitao sam u temi da je cilj bina,pa pogledam slike i skužim koji je datum a ti jako masan,pa sam zaključio da preskačeš,možeš se spremiti za jesensku sezonu.

                      Comment


                      • Budem videl kak se bude odvijalo to, kak sam i napomenul ovo mi je prva defka pa nejde sve po planu bas

                        Comment


                        • odlican progress od pocetka tema,

                          svaka cast Pongii
                          Online Transformacijski Specijalist:
                          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                          ->
                          http://www.fgfitness.uk
                          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                          Comment


                          • *Update

                            Kilaža pala na 107kg...krenulo pomalo


                            Comment


                            • Pongi ovo je sve bolje i bolje, nekako mi se čini da bi prsa trebala biti veća. Odradiš sad do NG defku pa masu i onda od NG defku za državno za godinu dana, to će onda već biti jako dobro.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Tak nekaj je i u planu, kasnu jesen krenut clean masa i onda opet defka do kosti

                                Da, prsa me muce dost...samo napominjem da mi je ovo prva defka i sve sam radim i nejde bas po planu plus psiha me muci mislim da sve misice gubim samo.

                                Comment

                                Working...
                                X