Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj napredak!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Moj napredak!

    od sto glasa glasa, glasa cuti nece

    Comment


    • Re: Moj napredak!

      ogroman si jbte..120 kg :OO sta kad se zdefkas imat ces 8% bf na 100 kg..
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • Re: Moj napredak!

        Težak si
        Slažem se, ogroman..

        Prsa izgledaju "prazno", al mislim da bi isplivala kad bi se zdefkao.
        Dobre noge, rekao bih da prate ostatak.

        Koji je cilj? Još mesa? Defka?
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • Re: Moj napredak!

          Prsa su vanjski dio do ruku dobra al unutarnji dio jedino dok su pod pumpom se vidi, na hladno se vidi tak ko i na slici, jbg genetski su mi slaba prsa, a ubijam ih u teretani svaki 3 tjedna mjenjam kombinacije, al izgleda da jos nisam pogodil dobro...

          Cilj je jos nabit malo masu do 1mj. pa onda defka i na binu.

          Comment


          • Re: Moj napredak!

            Svaka cast na napredku masa je bila bas epska hehehe zanima me informativno, kakvi su max liftovi?

            Comment


            • Re: Moj napredak!

              Nisam bas previse obracal paznje na to, al čučanj je još uvjek 150kg, a deadlift 240kg max, jer sam bil na strongman natjecanju pa sam se pripremal, i zavrsio treci

              Comment


              • Re: Moj napredak!

                Evo i malo slika s natjecanja...

                Kamion 17 tona...




                Guma 480kg 6 puta sam ju preokrenul....

                Comment


                • Re: Moj napredak!

                  Originally posted by Pongii View Post
                  Nisam bas previse obracal paznje na to, al čučanj je još uvjek 150kg
                  Nemoguce. Moj cucanj je 150kg, a kamoli tvoj sudeci po tvojim postignucima na takmicenju (i to kakvom takmicenju) i formi.

                  Svaka cast.

                  Comment


                  • Re: Moj napredak!

                    Originally posted by Pongii View Post
                    Evo i malo slika s natjecanja...

                    Kamion 17 tona...




                    Guma 480kg 6 puta sam ju preokrenul....

                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • Re: Moj napredak!

                      Originally posted by Argentum View Post
                      Nemoguce. Moj cucanj je 150kg, a kamoli tvoj sudeci po tvojim postignucima na takmicenju (i to kakvom takmicenju) i formi.

                      Svaka cast.

                      Radim duboki čučanj skroz do kraja, i evo baš jučer sam radil noge i max 6 puta 150kg, e sad jel to zbog toga je tak jer radim bez spotera ili u glavi ne znam...

                      Comment


                      • Re: Moj napredak!

                        Svaki taj drek ima 110kg

                        Comment


                        • Re: Moj napredak!

                          Originally posted by Pongii View Post
                          Radim duboki čučanj skroz do kraja, i evo baš jučer sam radil noge i max 6 puta 150kg, e sad jel to zbog toga je tak jer radim bez spotera ili u glavi ne znam...
                          Centralni nervni sistem.

                          Snazan si i tu se nema sta pricati. Meni bi taj drek dislocirao rame, tako da snaga nije ono sto tebe zaustavlja da uradis cucanj od 200kg obzirom da ti je deadlift 240kg. Po nekim mojim procjenama iz iskustva cucanj je obicno 20-40kg slabiji od deadlifta (mozda neko ima drugacija iskustva), tako da bi trebao pokusati drugacije pristupiti treningu nogu.

                          Mozda si zapostavio cucanj na racun necega drugog? Obicno se PR-ovi ne postizu ako nije ulozeno dovoljno truda i rasporedjenog treninga.

                          Ne znam kako ti treniras noge i da li uopce izvlacis maksimum iz tog treninga, ali sa svojom formom imas ogromni potencijal. Da li si radio 5/3/1? U slucaju da nisi, nemas sta cekati.

                          Sto se tice spottera, ne mora znaciti. Dosta ljudi radi bez spottera, ali ako te vec neko moze spottati (spottati u pravom smislu te rijeci, a ne da bleji kao tele) onda radije trazi asistenciju. Sigurniji si.

                          Comment


                          • Re: Moj napredak!

                            Ovo takmičenje na strongmenu, i te sve velike težine to samo radim zbog sebe rekreativno tek tolko da sebe zadovoljim i da vidim kolko sam u čemu jak, inace mi je bitnije da bolje pogodim misic jer primarno mene zanima bodybuilding ovo sve ostalo mi tak samo da probam prije nego krenem na binu...evo bas jucer radim kosi bench sa 100kg 6 ponavljanja i dojde neki lik i veli pa ja dizem 140kg ovo ono a prsa su mu nikakva, kaj mu vredi tih 140kg kad ja sa 70-80kg kosi napravim bolje prsa nego on sa tih 140...

                            Trening 5 3 1 nisam probal jer velim iz gore navedenih razloga snaga mi nije tolko cilj...inace prije kojih godinu dana sam probal 200kg cucanj i islo je nekolko ponavljanja al nije to bil pravi cucanj nego onak mozda ni do paralele.

                            Comment


                            • Re: Moj napredak!

                              Mislis li da si jucer radiio kosi 200 kg 6 ponavljanja da nebis imao dupla prsa?

                              Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • Re: Moj napredak!

                                Pa naravno da bi, al tek dok dosegnem taj nivo snage da mogu pogoditi prsa, a ne da mi svi ostali misici rade i preuzimaju kilazu.

                                Comment

                                Working...
                                X