Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krešimir - Moj napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Moj napredak

    Pitanje u vezi definicije, dali je obavezan cardio odmah nakon treninga sa utezima ili mogu prvo whey popiti te onda nakon 15 minuta cardio pa odmah nakon toga pojesti npr. tunu i rižu? Rađe bi trčao po prirodi nego u gymu.

    Comment


    • Re: Moj napredak

      cardio nije uopće obavezan, pogotovo poslje treninga s utezima. možeš ga odraditi bilo kad.
      Znoj štedi krv

      Comment


      • Re: Moj napredak

        ja na tvom mjestu ne bih uopce trcao. Brzi hod 45 minuta do sat vremena. Mozes prvo popiti whey ali bez dexa

        Comment


        • Re: Moj napredak

          Lagano trčanje 20-30 minuta, možda nije vrijeme još za defku, ali živcira me ovo salo i hoću ga se riješiti do ljeta, jer sam ga imao i prije nego sam počeo trenirati.

          Comment


          • Re: Moj napredak

            Originally posted by Bronko View Post
            ja na tvom mjestu ne bih uopce trcao. Brzi hod 45 minuta do sat vremena. Mozes prvo popiti whey ali bez dexa
            Onda banana umjesto dexa ili ništa?

            Comment


            • Re: Moj napredak

              ništa ......
              Znoj štedi krv

              Comment


              • Re: Moj napredak

                Tim sejkom malo ubijas smisao kardijanja posli utega. Sejk uzmi kad sve zavrsis.

                Comment


                • Re: Moj napredak

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Tim sejkom malo ubijas smisao kardijanja posli utega. Sejk uzmi kad sve zavrsis.
                  Samo što mi treba neko vrijeme da doma dođem iz teretane pa bi onda razmak između završetka treninga s utezima i završetka cardia bio jedan sat, a to mi puno pa me strah da ne dođe do trošenja mišića

                  Comment


                  • Re: Moj napredak

                    Originally posted by Krešimir View Post
                    Samo što mi treba neko vrijeme da doma dođem iz teretane pa bi onda razmak između završetka treninga s utezima i završetka cardia bio jedan sat, a to mi puno pa me strah da ne dođe do trošenja mišića
                    http://youtu.be/yOeHsOMcX08?t=25s

                    Comment


                    • Re: Krešimir - Moj napredak

                      Zasto kompliciras toliko covjece, ili odradi cardio trening odvojen od treninga sa utezima ili odmah nakon anaerobnog treninga te nakon svega toga popijes shake ili nemoj uopce radit cardio, barem ne jos...

                      Pa neces samo od cardia se izdefinirat i bit suh ko barut

                      sent from my nokia 3410
                      https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                      http://instagram.com/dinc_94
                      http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                      myprotein code: MP24017174

                      Comment


                      • Re: Moj napredak

                        Originally posted by Krešimir View Post
                        Samo što mi treba neko vrijeme da doma dođem iz teretane pa bi onda razmak između završetka treninga s utezima i završetka cardia bio jedan sat, a to mi puno pa me strah da ne dođe do trošenja mišića
                        2 godine si na forumu, citas li ti sta?

                        Ako pjesacis do doma ili vozis bicikl, onda posli treninga idi ravno doma i to ti je cardio.

                        Ako san ja u ovih 5 miseci sve skupa vise od 2 miseca provea u deficitu i( to u IF rezimu!) bez da san se pretvoria u etiopsku izbjeglicu, nece ni tebi bit nista ako pojedes 1h posli treninga.

                        Comment


                        • Re: Moj napredak

                          Originally posted by Maximus1950 View Post
                          Tim sejkom malo ubijas smisao kardijanja posli utega. Sejk uzmi kad sve zavrsis.
                          mislim da nece ubiti smisao kardijanja ako ga uzme bez dexa. nedavno je bila rasprava o radjenju kardia ujutro na taste di si ti i triple
                          (ako grijesim ispravi me) tvrdili da se moze popiti sejk ili cak nesto sitno pojesti i da nece utjecati na potrosnju masti (cak je i triple stavio neka istrazivanja koja idu tome u prilog a mislim da je i dida bio ukljucen u temu ) i da je konacno zakljucak bio da se moze popiti sejk i cak pojesti na nekom visem bf (ono iznad 10-12 % ) i da nece utjecati na potrosnju masti (smanjenju ) a da za sve ispod 10 % bf kad se tope oni zadnji grami sala moze imati utjecaj no ni to nije bas dokazano. U svakom slucaju posto vidis da se covjek boji da mu misici ne nestanu ja i dalje preporucam da popije sejk poslije teretane ( najbolje pijuckaj ga lagano za vrijeme teretane ) i onda nek odradi 45 minuta brzeg hoda (ili bicikla)

                          Comment


                          • Re: Krešimir - Moj napredak

                            Zato san i napisa "malo ubijas". Da ne ponavljan sada pricu o calories in vs calories out i tako to.

                            Pod sejk san podrazumijeva dex+glukoza, i mislin da san reka u toj temi da je svejedno al da preferiran fasted cardio.

                            Uglavnom, ako ga to toliko muci, definitivno se slazen, nek eksa *****i sejk i bude miran dok radi cardio.

                            Comment


                            • Re: Krešimir - Moj napredak

                              Hahaha, hvala momci na razumijevanju, mišićna masa je teško stečena i nema je puno pa zato je strah veći

                              Comment


                              • Re: Krešimir - Moj napredak

                                Originally posted by Krešimir View Post
                                Hahaha, hvala momci na razumijevanju, mišićna masa je teško stečena i nema je puno pa zato je strah veći
                                malo prebukvalno shvacas sve. Normalno da postoji opasnost od gubtka ali ti neces biti u toj skupini.Cuj kao sto te jedan propusten odlazak u teretenu nece "unistiti" tako te jedan odlazak nece ni nabildati. Isto vazi za jelo

                                Comment

                                Working...
                                X